Flaş, İl Ve İlçelere Atamalar Hızlı Başladı

FLAŞ, İL VE İLÇELERE ATAMALAR HIZLI BAŞLADI

Flaş, İl Ve İlçelere Atamalar Hızlı Başladı



Bursa, Balıkesir ve Kayseri başta olmak üzere yeni il milli eğitim müdür yardımcısı ve ilçe müdürü görevlendirmeleri başladı. Ayrıntılar geliyor...

Görevlendirmeler 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 86 ve 175. Maddeleri uyarınca yapıldı. Vekaleten görevlendirilen yöneticilerin kararnamelerine (yolluksuz yevmiyesiz) ibaresi de eklenmiş.

Kayseri’de yapılan görevlendirmeler şu şekilde:

İlhan Pirci- Pınarbaşı ilçe milli eğitim müdürlüğü

Süleyman Nahil – Özvatan

Seyfullah Kaplan – Kocasinan

Tuncay Demir - Melikgazi

Kadir Özbey – Bünyan

Murat Gündüz – Akkışla

Yusuf Dündar – Kayseri il milli eğitim müdür yardımcısı
Sehlen Gürbüz -Kayseri il milli eğitim müdür yardımcısı
Mahmut Tatlı -Kayseri il milli eğitim müdür yardımcısı
Coşkun Feyzioğlu -Kayseri il milli eğitim müdür yardımcısı
Mehmet Ulusoy -Kayseri il milli eğitim müdür yardımcısı
Bahamettin Karaköse -Kayseri il milli eğitim müdür yardımcısı

Ercan Duran – İncesu

Fahri Herdem – Hacılar

Muhittin Aydoğan – Talas

Orhan Gün – Felahiye

Selim Demirkollu – Yeşilhisar

Ekrem Kayaaslan- Tomarza

Ahmet Kafalı – Yahyalı

Ali Arslan – Develi

Erdal Tunç – Sarıoğlan

Yaşar Öztürk – Sarız

 
Ayrıca Isparta'da üç il milli eğitim müdür yardımcısı da görevden alındı.



Murat Aşim       İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı

Sekan Gür          İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı

Yakup Hayırlıoğlu    Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kenan Kırali                 Silivri İlçe Milli eğitim Müdürü

Hasan Dal                       Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü

Faik Kaptan                      Maltepe  İlçe Milli Eğitim Müdürü

Recep Dernekbaş               Pendik   İlçe Milli Eğitim Müdürü

Önder Arpacı                        Beşiktaş  İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hüseyin Aydoğdu              Sancaktepe   İlçe Milli Eğitim Müdürü

Murat Öğütçü                         Eyüp   İlçe Milli Eğitim Müdürü


Yahya Irmak                    Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardmıcılığı      

Bayram Güleç                 Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardmıcılığı      

 Vahdettin Alim            Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardmıcılığı  

Hüseyin Baltutar         Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardmıcılığı  

Burhan Aycan                Kızılcahamam  İlçe Milli eğitim Müdürü

Ahmet Göktaş                Kazan İlçe Milli Eğitim Müdürü

Muzaffer Aydın                Güdül İlçe milli Eğitim Müdür 



Tokat MEM Müdürlüklerine yapılan görevlendirme atamaları:
Mehmet Yıldız – Turhal
Kamil Özbakır – Yeşilyurt
Bekir Arslan – Erbaa
Nuri Aksoy – Artova
Zakir Alma – Sulusaray
Mehmet Fedaitürk – Reşadiye
Rahmi Şavlı – Niksar
Hasan Hüseyin Karataş – Başçiftlik
Gürsoy Kızılgül – Pazar
Nuri Yıldız – Almus
Mustafa Erarslan ve Abdullah Taştan  - Tokat İl Milli Eğitim Müdür yardımcılığına

BALIKESİR MİLLİ EĞİTİMİNE YENİ ATAMALAR

Bandırma ilçe milli eğitim müdürlüğüne
Sadettin PİRCİOĞLU

Marmara ilçe milli eğitim müdürlüğüne
Osman YAVUZ

Susurluk ilçe milli eğitim müdürlüğüne
Mehmet Güngör

Sındırgı ilçe Milli Eğitim müdürlüğüne
İbrahim Işık

Bigadiç ilçe milli eğitim müdürlüğüne
Erdal EFE


Balya ilçe milli eğitim müdürlüğüne
Ramazan Perihan

Savaştepe ilçe milli eğitim müdürlüğüne
Mansur BACANAK


Dursunbey ilçe milli eğitim müdürlüğüne
Ümit GÖKDEMİR

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılıklarına

Ahmet CENGİZ
Haydar AYDIN
Hüseyin Aşık
Mustafa Uras
Mustafa Solak
Turhan DEMİRTAŞ

Edremit ilçe milli eğitim müdürlüğüne
İsmail Damar

GAZİANTEP MİLLİ EĞİTİMİNE YENİ ATAMALAR
Müdür Yardımcılıklarına;
1- Mustafa Kirazoğlu,
2- Mustafa Durak,
3- Vasıf Munis,
4- Yusuf Tüfekçi,
5- Mehmet Ali Tiryakioğlu,
6- İbrahim Necip Kafadar
atandılar.
Gaziantep İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine ise;

1- Mehmet YAĞCI, Şehitkamil İlçe Milli Eğitim'e
2- Cengiz GÜNDEŞ, Nizip İlçe Milli Eğitim'e
3- İbrahim Halil DEMİRTAŞ, İslahiye İlçe Milli Eğitim'e
4- Yusuf ALÇIK, Yavuzeli İlçe Milli Eğitim'e,
5- Ergin MİDEOĞLU, Nurdağı İlçe Milli Eğitim'e yeniden atandılar.
Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Yasin TEPE,
Oğuzeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Burhan YÜKSEL, 
Ahmet BOZKURT ise Karkamış İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne görevlendirildiler.


Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılıklarına;

1) FAHRİ KIRMIZI

2) İLHAN KOÇER

3) VEYSEL ÇALIK

4) BEHÇET GÜDÜ

5) ASIM ARVAS

İlçe MEM Müdürlüklerine ;

1) SÜLEYMENPAŞA---ÜNAL MAMUR

2) ŞARKÖY------MÜMİN BAYIR

3) ÇORLU-----MUSTAFA GÜÇLÜ 

4) MURATLI------İSMAİL KURBAN


Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne de yeni görevlendirmeler yapıldı.
İl Müdür Yardımcılıklarına:
1. A. Tansel SARAYKÖYLÜOĞLU
2. Vahit ÇOPUR
3. Alaaddin YALÇINKAYA
4. Yücel MAVİ
5. Seyfullah OKUMUŞ
A. Tansel SARAYKÖYLÜOĞLU, Vahit ÇOPUR, Alaaddin YALÇINKAYA, Yücel MAVİ halen Şube Müdürü olarak görev yapıyordu.

Seyfullah OKUMUŞ Karşıyaka İmam Hatip Lisesi Müdürü olarak görev yapıyordu.
Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Söke İlçe Milli Eğitim Müdürü Özcan BİLGİ
Söke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Söke Meslek Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Ünat AYDIN
Didim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Akbük Nurullah KOCABIYIK İlkokulu Müdürü Emrah TURGUT
 
ADANA ‘YA ATANAN YÖNETİCİLER
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ
1 SEYHAN ÇELİK SARIÇAM İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
2 ENSAR AYDIN KARATAŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
3 MEHMET AKTAŞ ALADAĞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
4 AHMET ÖZKILINÇ İMAMOĞLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
5 ERDAL GÜRÇINAR TUFANBEYLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
6 HANİFİ ASLANHAN FEKE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
7 İSMAİL BAYAR POZANTI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
8 SALİH ATİLLA YUMURTALIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
ADANA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCILARI
1 MURAT BİLAL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARD.
2 ÖMER OFLAZ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARD.
3 HAYATİ KOCA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARD.

MUĞLA'YA ATANAN YÖNETİCİLER

İl Milli Eğitim Müdür yardımcıları

Seydi Ahmet Üge

Ramazan Sarıhan

Fikri Türkeş 



BURSA'YA ATANAN YÖNETİCİLER

Osmangazi : Gürhan Çokgezer

Yıldırım : Sebahattin Dülger

Nilüfer : Mustafa Muharrem Tüfekçi

Orhangazi : Hüseyin Karadursun

İznik : Mevlüt Semerci

Yenişehir : Musa Ayaz

Gemlik : Mehmet Duran

Karacabey : Emin Dingin

M. Kemalpaşa : Mustafa Efe

İnegöl : Fatih Bilican

Keles : Şemsi İşler

Kestel : Mahmut Ercüment

Mudanya : Osman Şeker

Büyükorhan : Suat Topal

Gürsu : Hayrul Döğen

Orhaneli : Mehmet Tayır

Harmancık : Hasan Hüseyin Özdemir

Bursa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak

Uygar Umut,

Mustafa Bilici,

Mustafa Sevinç,

Mustafa Kahya,

Arzu Ayyıldız

ve Necdet Sezer atandı.


KONYA'YA ATANAN YÖNETİCİLER

İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atana isimler şunlar;

Yusuf İpek, Ahmet Ciğerci, Servet Altun, Dündar Polatcan, Mustafa Yılmaz (Teknik Müdür Yardımcısı) ve Nihat Karakurt.

İlçe Milli Eğitim Müdürlülerindeki değişiklikler ise şöyle:

Meram İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Dursun Ali Kaban,

Selçuklu Milli Eğitim Müdürlüğüne Turan Kayacılar,

Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne iseÖmer Büyükmanav getirildi.



KOCAELİ'YE ATANAN YÖNETİCİLER

Murat Balay- Dilovası İlçe MEM

İsmail Oğuz - Darıca İlçe MEM

Ömer Akmanşen - Derince İlçe MEM

İbrahim Oluşan - Körfez İlçe MEM

Ali Osman Karabayır- İzmit İlçe MEM

Mahmut Sami Demirci - Başiskele MEM



YOZGAT
Murat Akarsu yozgat il müdür yrd-
Volkan Teoman Sarykent İlçe Milli Eğitim Müdürü
VAN
Edremit: Mehmet İnan
Baskale: Osman Ayşin
Gurpinar : İhsan Keskin
İpekyolu: Şukrullah Yavuzer…
Tusba: Muhlis Ceylani
Gevas: Sait Bulduk
Çatak: O. Taş
Saray: nevzat kazak
İl md yrd: Orhan bedir
İl md yrd: adem ciftci
İl md yrd: Celal gezici

listeler güncellenmeye devam edecektir. 
 




İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.