Görevlendirilen İlçe Müdürleri Ve İl Müdür Yardımcıları Listesi

GÖREVLENDİRİLEN İLÇE MÜDÜRLERİ VE İL MÜDÜR YARDIMCILARI LİSTESİ

Görevlendirilen İlçe Müdürleri Ve İl Müdür Yardımcıları Listesi



Türkiye genelinde beklenen İl ve ilçe milli eğitim müdürlüğü değişiklikleri yapıldı. Bakanlığın 1 Mart 2014 tarihinde Mecliste kabul edilen 6528 Sayılı Milli Eğitim Temel Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılamasına Dair Kanun sonrası ilk uygulaması olması nedeni merakla beklenen görevlendirmeler sonucu İstanbul genelinde 20 ilçe milli eğitim müdürü değişikliği gerçekleştirildi.

 

Atama listeleri bakanlığın yıllardır süregelen, kangren haline gelmiş sorunlara neşter vurmadaki kararlılık ve cesareti ortaya koymasının bir göstergesi olarak algılanabilir. Bakanlığın palyatif, günübirlik çözümler yerine elini, gövdesini taşın altına sokup radikal değişikliklere yöneldiği yeni bir dönemin başladığını da söyleyebiliriz. Atamalar incelendiğinde Bakanlığın bu defa çok ciddi bir saha çalışması yürüttüğü, aday seçiminde kılı kırk yardığı, ince eleyip sık dokuduğu anlaşılıyor.

 

Görevlendirmesi yapılan ilçe müdürleri ve il müdür yardımcılarının görev yerleri ve isimlerini yayınlayacağız..

- Muharrem GELEN                                     Adana İl Müdürü

 

- Saadettin GÜL                                         Bolu İl Müdürü

 

- Mahmut BAYRAM                                     Burdur İl Müdürü

 

- Bülent ŞAHİN                                          Uşak İl Müdürü

ADI SOYADI                                                      GÖREVLENDİRİLDİĞİ İL VE GÖREVİ

İstanbul'un İlçe Milli Eğitim Müdürleri:

 

Adalar: Ömer Eren 

 

Avcılar: Emin Engin

 

Bakırköy: Emrullah Aydın

 

Beyoğlu: Cemil Sarıca

 

Bayrampaşa: Aziz Yeniyol

 

Başakşehir: Ramazan Yılmaz

 

Beykoz: Kazım Bozbey

 

Güngören: Yusuf Kahraman

 

Kadıköy: Ömer Yahşi

 

Şile: Harun Dizieğri

 

Çatalca: Ahmet Saçak

 

Çekmeköy: Ahmet Aktaş

 

Güngören: Yusuf Kahraman

 

Sultangazi: İbrahim Demir

 

Sultanbeyli: Yaşar Çağlar

 

Üsküdar: Sinan Aydın

 

Ümraniye: Süleyman Gökçimen

 

Şişli: M. Mücahit Yentur

 

Küçükçekmece: Cemal Yılmaz

 

Tuzla: Ahmet Ali Arifoğlu

 

 

Ankara'nın Milli Eğitim Müdürleri:

 

1- Adnan GÜRBÜZ                                             Ankara / Pursaklar İlçe Müdürü 

 

2- Mehmet Tayyip KAHYAOĞLU                          Ankara İl Müdür Yardımcısı 

 

3- İrfan YURT                                                   Ankara İl Müdür Yardımcısı 

 

4- Hayrettin BALCI                                           Ankara / Gölbaşı İlçe Müdürü

 

5- Ayhan IŞIK                                                 Ankara / Beypazarı İlçe Müdürü

 

6- Adem SOMAZ                                              Ankara / Sincan İlçe Müdürü

 

7- Yusuf YILDIRIM                                           Ankara / Ayaş İlçe Müdürü 

 

 

14)Cevat ÇEVİK                                            DÜZCE ALAPLI İlçe Milli eğitim Müdürü

15)Mustafa TOPRAKÇI                                  DÜZCE EMİNÖNÜ İlçe Milli eğitim Müdürü

16)Mevlüt ERGEN                                          SİVAS DEREBUCAKİlçe Milli eğitim Müdürü

17)Ahmet BAKIRCI                                        AYDIN ÇİNE    İlçe Milli eğitim Müdürü

 

18)Said Nuri ODABAŞOĞLU                                    KARABÜK ESKİPAZAR İlçe Milli eğitim Müdürü

19)Ahmet KILINÇ                                                      ISPARTA YALVAÇ İlçe Milli eğitim Müdürü

20)İsmail BAĞRIYANIK                                            ERZURUM AZİZİYE İlçe Milli eğitim Müdürü

21)Samih KIR                                                           ERZURUM BÜYÜKŞEHİR İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı

22)Abdurrahman GAZİOĞLU                                 ERZURUM PALANDÖKEN İlçe Milli eğitim Müdürü

23)Caner SUNAY                                                      ERZURUM ÇAT İlçe Milli eğitim Müdürü

24)Abdurrahman YURTTAŞ                                    DÜZCE ÇİLİMLİ İlçe Milli eğitim Müdürü

25)Mustafa KARATAŞ                                             ERZURUM BÜYÜKŞEHİR İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıs

 

26)Yunus YILLDIZ                                                     DÜZCE CUMAYERİ İlçe Milli eğitim Müdürü

27)Ömer EREN                                                         İSTANBUL ADALAR İlçe Milli eğitim Müdürü

28)Ayhan IŞIKLI                                                      ANKARA BEYPAZARI İlçe Milli eğitim Müdürü

29)Emin ENGİN                                                        İSTANBUL AVCILAR İlçe Milli eğitim Müdürü

30)Ahmet ALİREİSOĞLU                                         İSTANBUL TUZLA İlçe Milli eğitim Müdürü

31)Ahmet AKTAŞ                                                     İSTANBUL ÇEKMEKÖY İlçe Milli eğitim Müdürü

32)Ahmet SAÇAK                                                     İSTANBUL GÖYNÜK İlçe Milli eğitim Müdürü

33)Abdülaziz YENİYOL                                             İSTANBUL BAYRAMPAŞA İlçe Milli eğitim Müdürü

34)Zekeriya TAŞAN                                                 TRABZON BÜYÜKŞEHİR İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı

 

 

İlçe Müdürü ve İl Müdür Yardımcısı Atamaları Listesi

 

**Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Recep Düzgün'ün Yerine Bülent ŞAHİN

 

**Bolu  İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Saadettin GÜL  

 

**Adana  İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Muharrem GELEN

 

**Burdur  İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Mahmut BAYRAM

 

Ankara İl Milli Eğitim Müdür yardımcılığına M.Tayyip KAHYAOĞLU

 

Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına İrfan YURTDOĞAN

 

Ankara Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Adem SOLMAZ

 

Ankara-Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Adnan GÜRBÜZ

 

Ankara-Ayaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Yusuf Ziya Yıldırım

 

Ankara- Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Hayrettin BALCI

 

Ankara- Beypazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Ayhan IŞIK

 

Ankara- Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Resul PAMUK

 

Antalya- Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Mustafa COŞKUNSU

 

Aydın-Çine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Ahmet BAKIRCI

 

Balıkesir-Havran İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Tarık GÖKÇE

 

Balıkesir- Erdek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Recep AKSA

 

Balıkesir-Gönen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne: Ramazan TOPÇU

 

Balıkesir-Burhaniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne: Mustafa ÖKSÜZ

 

Balıkesir Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne: Rıza DEMİRCAN

 

Düzce- Yığılca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne: Mustafa TOPRAKÇI

 

Düzce-Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne: Cevat ÇEVİK

 

Düzce-Cumayeri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne: Yunus YILDIZ

 

Erzurum-Aziziye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne: İsmail BAĞRIYANIK

 

Erzurum-Palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne: Abdurrahman GAZİOĞLU

 

Erzurum-Çat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne: Caner SUNAY

 

Erzurum Büyükşehir Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına -Samih KIR

 

Erzurum Büyükşehir Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına:Mustafa KARATAŞ

 

 Isparta-Yalvaç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Ahmet KILINÇ 

 

İstanbul Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Emrullah AYDIN

 

İstanbul-Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Emin ENGİN

 

İstanbul Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne İhsan KÜÇÜK

 

İstanbul Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Harun TÜYSÜZ

 

İstanbul-Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Ömer YAHŞİ

 

İstanbul-Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Abdülaziz YENİYOL

 

İstanbul-Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Yusuf GÜVEN

 

İstanbul-Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Ahmet AKTAŞ 

 

İstanbul Sultanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Yaşar ÇAĞLAR

 

İstanbul Tuzla İlçe  Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Ahmet Ali REİSOĞLU

 

İstanbul Adalar İlçe  Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Ömer EREN

 

İstanbul-Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Cemal YILMAZ

 

Kahramanmaraş-Oniki Şubat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Sıtkı ÇELİK

 

Karabük-Eskipazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Said Nuri ODABAŞOĞLU

 

Kayseri-Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne: Mehmet ÖZER

 

Kayseri-Pınarbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne: Ramazan AKTÜRK

 

Kayseri Yahyalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Erol SANDIK

 

Kırklareli- Babaeski İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Yenal ÇÖREK

 

Manisa-Salihli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne  Musa TIRAZ

 

Manisa Selendi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne: Adem AKGÜN

 

Manisa-Köprübaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne  Erkan DEMİR

 

Trabzon Büyükşehir Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına: Zekeriya TAŞAN

 

 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.