Görevlendirilen Müdürlerin Tam Listesi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından il müdürleri , ilçe müdürleri ve il müdür yardımcısı görevlendirmeleri yapıldı. 73 kişilik görevlendirme listesini yayınlıyoruz.

Görevlendirilen Müdürlerin Tam Listesi



 İŞTE O LİSTE


ADI SOYADI                ATANDIĞI YER
1)Ayhan YILMAZ          ZONGULDAK KİLİMLİ İlçe Milli eğitim Müdürü
2)Mansur GÖK            ZONGULDAK KOZLU İlçe Milli eğitim Müdürü
3)Adnan GÜRBÜZ         ANKARA PURSAKLAR İlçe Milli eğitim Müdürü
4)Bahattin GÜLİS         ŞIRNAK DARGEÇİT     İlçe Milli eğitim Müdürü
5)Mustafa ÖZMEN       AYDIN EFELER İlçe Milli eğitim Müdürü
6)Turan ŞAHİN           DÜZCE MERKEZ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
7)Ömer ZENGİN          ERZURUM OLTU   İlçe Milli eğitim Müdürü
8)Cemil SARICI           İSTANBUL BEYOĞLU   İlçe Milli eğitim Müdürü
9)İbrahim DEMİR              İSTANBUL SULTANGAZİ İlçe Milli eğitim Müdürü
10)Adem SOLMAZ              ANKARA SİNCAN   İlçe Milli eğitim Müdürü
11)Yusuf Ziya YILDIRIM       ANKARA AYAŞ İlçe Milli eğitim Müdürü
12)Cemal YILMAZ               İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İlçe Milli eğitim Müdürü
13)Harun DİZİEĞRİ            İSTANBUL ŞİLE İlçe Milli eğitim Müdürü
14)Ömer YAHŞİ                    İSTANBUL KADIKÖY İlçe Milli eğitim Müdürü
15)Mehmet Tayyip KAHYAOĞLU   ANKARA MERKEZ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
16)Süleyman GÖKÇİMEN        İSTANBUL ÜMRANİYE İlçe Milli eğitim Müdürü
17)İbrahim AKPINAR             BİLECİK PAZARYERİ İlçe Milli eğitim Müdürü
18)Ramazan İLKHAN             DENİZLİ TAVAS İlçe Milli eğitim Müdürü
19)Aziz DEMİR                     SAKARYA PAMUKOVA İlçe Milli eğitim Müdürü
20)Mehmet HARBİ             SAKARYA KAYNARCA İlçe Milli eğitim Müdürü
21)Mustafa ÇUHADAR         SAKARYA KOCAALİ İlçe Milli eğitim Müdürü
22)Mehmet ÇALIK               SAKARYA KARASU İlçe İlçe Milli eğitim Müdürü
23)Recep ÖZDEMİR            SAKARYA AKYAZI İlçe Milli eğitim Müdürü
24)Mehmet Nuri DEDE         SAKARYA SAPANCA İlçe Milli eğitim Müdürü
25)Süleyman ÇAKICI            BURDUR MERKEZ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
26)Nuri TELLİOĞLU       SAKARYA ARİFİYE İlçe Milli eğitim Müdürü
27)Servet ALTUNTAŞ            KONYA MERKEZ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
28)Hüseyin ÇETİNKAYA         BURDUR MERKEZ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
29)Ahmet DAVU                 AMASYA SULUOVA İlçe Milli eğitim Müdürü
30)Ahmet YAZAR               BURDUR AĞLASUN İlçe Milli eğitim Müdürü
31)Abdullah KODEK           AMASYA MERKEZ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
32)Mustafa TÜMER            AMASYA TAŞOVA İlçe Milli eğitim Müdürü
33)Ahmet YOZGAT           AMASYA MERZİFON İlçe Milli eğitim Müdürü
34)Ercan GÜLTEKİN           AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY İlçe Milli eğitim Müdürü
35)Yaşar ÇAGLAR                  İSTANBUL SULTANBEYLİ       İlçe Milli eğitim Müdürü
36)İsmail KARAMAN            DÜZCE BEŞİKDÜZÜ  İlçe Milli eğitim Müdürü
37)Hasan CAN                    DÜZCE KAYNAŞLI    İlçe Milli eğitim Müdürü
38)İbrahim ŞEN                  ZONGULDAK ALAPLI İlçe Milli eğitim Müdürü
39)Mehmet KILINÇ             ADANA YÜREĞİR İlçe Milli eğitim Müdürü
40)Harun TÜYSÜZ                İSTANBUL KARTAL İlçe Milli eğitim Müdürü
41)İrfan YURTDOĞAN           ANKARA BÜYÜKŞEHİR İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
42)Yusuf KAHRAMAN          İSTANBUL GÜNGÖREN İlçe Milli eğitim Müdürü
43)Kazım BOZBAY              İSTANBUL BEYKOZ İlçe Milli eğitim Müdürü
44)Ramazam YILMAZ         İSTANBUL BAŞAKŞEHİR İlçe Milli eğitim Müdürü
45)Murat Mücahit YENTÜR     İSTANBUL ŞİŞLİ İlçe Milli eğitim Müdürü
46)Mehmet YEREKAPAN            TRABZON BÜYÜKŞEHİR İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
47)Ertan USTA                    TRABZON BÜYÜKŞEHİR İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
48)Sinan AYDIN                  İSTANBUL ÜSKÜDAR İlçe Milli eğitim Müdürü
49)Murat AYDIN                 ISPARTA EĞİRDİR İlçe Milli eğitim Müdürü
50)Said Nuri ODABAŞOĞLU      KARABÜK ESKİPAZAR İlçe Milli eğitim Müdürü
51)Ahmet KILINÇ                   ISPARTA YALVAÇ İlçe Milli eğitim Müdürü
52)İsmail BAĞRIYANIK          ERZURUM AZİZİYE İlçe Milli eğitim Müdürü
53)Samih KIR                   ERZURUM BÜYÜKŞEHİR İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı           
54)Abdurrahman GAZİOĞLU       ERZURUM PALANDÖKEN İlçe Milli eğitim Müdürü
55)Caner SUNAY                 ERZURUM ÇAT İlçe Milli eğitim Müdürü
56)Abdurrahman YURTTAŞ     DÜZCE ÇİLİMLİ İlçe Milli eğitim Müdürü
57)Mustafa KARATAŞ            ERZURUM BÜYÜKŞEHİR İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıs
58)Yunus YILLDIZ                DÜZCE CUMAYERİ İlçe Milli eğitim Müdürü
59)Ömer EREN                    İSTANBUL ADALAR İlçe Milli eğitim Müdürü
60)Ayhan IŞIK                    ANKARA BEYPAZARI İlçe Milli eğitim Müdürü
61)Emin ENGİN                  İSTANBUL AVCILAR İlçe Milli eğitim Müdürü
62)Ahmet ALİREİSOĞLU        İSTANBUL TUZLA İlçe Milli eğitim Müdürü
63)Ahmet AKTAŞ                  İSTANBUL ÇEKMEKÖY İlçe Milli eğitim Müdürü
64)Ahmet SAÇAK                 İSTANBUL GÖYNÜK İlçe Milli eğitim Müdürü
65)Abdülaziz YENİYOL          İSTANBUL BAYRAMPAŞA İlçe Milli eğitim Müdürü
66)Zekeriya TAŞAN              TRABZON BÜYÜKŞEHİR İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
67)Hayrettin BALCI             ANKARA GÖLBAŞI İlçe Milli eğitim Müdürü
68)Emrullah AYDIN              İSTANBUL BAKIRKÖY İlçe Milli eğitim Müdürü
69)Cevat ÇEVİK                  DÜZCE ALAPLI İlçeMilli eğitim Müdürü
70)Mustafa TOPRAKÇI         DÜZCE EMİNÖNÜ İlçe Milli eğitim Müdürü
71)Mevlüt ERGEN                SİVAS DEREBUCAK İlçe Milli eğitim Müdürü
72)Ahmet BAKIRCI             AYDIN ÇİNE    İlçe Milli eğitim Müdürü


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.