Hsyk'ya Ait Atama Kararları

6 Aralık 2014 CUMARTESİResmi GazeteSayı : 29197

Hsyk'ya Ait Atama Kararları



ATAMA KARARI

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Başkanlığından:

Adli ve idari yargı hakim ve Cumhuriyet savcı adaylarının, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nca 27.11.2014 tarihinde yapılan ad çekme sonucuna göre, 2802 sayılı Hakimler ve Savcılar Kanunu'nun 13. maddesi gereğince atanmalarına ilişkin kararname aşağıda gösterilmiştir.

KARAR : 27.11.2014 2014/ 2695-2696-2697

ADLİ YARGI HAKİM ve SAVCI ADAYLARI

2. derecenin 1. kademesi (1155-3600) göstergesi ile;

1. 171389 Eskişehir Adli Yargı Hakim adayı Nuh Muhammed URUK Antalya Hakimliği'ne,

5. derecenin 2. kademesi (865-2200) göstergesi ile;

2. 171097 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Fatih AYDIN Afşin (Elbistan) Hakimliği'ne,

6. derecenin 2. kademesi (785-1600) göstergesi ile;

3. 171032 Ankara Batı Adli Yargı Hakim adayı Aydın KARAGÖZ Manisa Hakimliği'ne

6. derecenin 1. kademesi (760-1600) göstergesi ile;

4. 171085 Sakarya Adli Yargı Hakim adayı Ahmet ATAŞ Doğanhisar (Akşehir) Hakimliği'ne,

5. 171099 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Mustafa AYDIN Konya Hakimliği'ne,

6. 171563 Çankırı Adli Yargı Hakim adayı Nadide IŞIK Elbistan Hakimliği'ne,

7. derecenin 1. kademesi (705-1500) göstergesi ile;

7. 171271 Kahramanmaraş Adli Yargı Hakim adayı Muhammed ŞAVKILI Antalya Hakimliği'ne,

8. 171318 Konya Adli Yargı Hakim adayı Mehmet Ali TOPKAN Dinar Hakimliği'ne,

8. personel derecenin 2. kademesi (675-1300) göstergesi ile;

9. 151145 Kayseri Adli Yargı Hakim adayı Demet TAHMAZ Şanlıurfa Hakimliği'ne,

10. 171005 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı İsmail Fazıl KARA Gebze C. Savcılığı'na,

11. 171214 Ankara Batı Adli Yargı Hakim adayı Ebucihat POLAT Salihli Hakimliği'ne,

12. 171433 Ağrı Adli Yargı Hakim adayı Necmettin DÖLDÖŞ Sakarya Hakimliği'ne,

8. derecenin 1. kademesi (660-1300) göstergesi ile;

13. 164274 Kayseri Adli Yargı Hakim adayı Fatma PEKER Espiye (Giresun) Hakimliği'ne,

14. 164286 Ankara Batı Adli Yargı Hakim adayı Adem TATLİ İskenderun Hakimliği'ne,

15. 164300 Eskişehir Adli Yargı Hakim adayı Fatih ÖZCAN Malkara (Tekirdağ) Hakimliği'ne,

16. 164358 Bursa Adli Yargı Hakim adayı Yılmaz YAVUZ Çaycuma (Zonguldak) Hakimliği'ne,

17. 164361 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Celal ORAL Konya Hakimliği'ne,

18. 164376 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Gülhan KILAVUZ Erdemli (Mersin) Hakimliği'ne,

19. 170971 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Beyhan ACAR Sarayköy (Denizli) Hakimliği'ne,

20. 170972 Bakırköy Adli Yargı C.Savcı adayı Cevdet ACAR Ortaca (Fethiye) C. Savcılığı'na,

21. 170973 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Şahin İŞ Alanya Hakimliği'ne,

22. 170974 İzmir Adli Yargı Hakim adayı Bilal ADIGÜZEL Malatya Hakimliği'ne,

23. 170975 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Elif AĞAR Ödemiş Hakimliği'ne,

24. 170976 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Umur Yiğit İŞ Tatvan (Bitlis) C. Savcılığı'na,

25. 170977 Ankara Adli Yargı Hakim adayı İlknur AKALP Konya Hakimliği'ne,

26. 170978 Gaziantep Adli Yargı C.Savcı adayı Abdulkadir AKBAYRAM Gebze C. Savcılığı'na,

27. 170979 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Kamil İŞIKGÖZ Ağrı Hakimliği'ne,

28. 170980 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Esra ERÇELİK Karasu (Sakarya) Hakimliği'ne,

29. 170981 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hakim adayı Buket KABATAŞ Diyarbakır Hakimliği'ne,

30. 170982 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Saliha AKÇAKUŞ Gaziantep Hakimliği'ne,

31. 170984 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Sabahattin AKÇAL Karabük Hakimliği'ne,

32. 170985 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı İsmail KAHRAMAN Mesudiye (Ordu) Hakimliği'ne,

33. 170986 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Gözde AKÇAY Çerkezköy (Çorlu) Hakimliği'ne,

34. 170987 Erzurum Adli Yargı C.Savcı adayı Oktay AKÇAY Adana C. Savcılığı'na,

35. 170988 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Yasin KAHRAMAN İstanbul Hakimliği'ne,

36. 170989 Antalya Adli Yargı C.Savcı adayı Erdal AKDAĞ Kızıltepe (Mardin) C. Savcılığı'na,

37. 170990 Kastamonu Adli Yargı Hakim adayı Seyhan AKDEMİR İstanbul Hakimliği'ne,

38. 170991 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet KAHYE Gölcük (Kocaeli) C. Savcılığı'na,

39. 170992 Bakırköy Adli Yargı Hakim adayı Seyyit Ahmet Taha AKDEMİR İnebolu Hakimliği'ne,

40. personel 170993 Ordu Adli Yargı Hakim adayı Naim AKDENİZ Dörtyol Hakimliği'ne,

41. 170994 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Mehmet Erkan KALİZ Erzurum Hakimliği'ne,

42. 170995 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Mehmet AKDUMAN İstanbul Hakimliği'ne,

43. 170996 Bursa Adli Yargı Hakim adayı Merve KALKAN Gaziantep Hakimliği'ne,

44. 170997 Sivas Adli Yargı Hakim adayı Eda AKER Doğubayazıt Hakimliği'ne,

45. 170998 Erzurum Adli Yargı C.Savcı adayı Murat KALKAN Adana C. Savcılığı'na,

46. 170999 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Tuba YILDIRIM Kars Hakimliği'ne,

47. 171000 Ankara Adli Yargı Hakim adayı İbrahim KAMBEROĞLU Antalya Hakimliği'ne,

48. 171001 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Kazım AKGÜL Kütahya Hakimliği'ne,

49. 171002 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Mehmet AKGÜN Bodrum Hakimliği'ne,

50. 171003 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Mete KAPLAN Gaziantep Hakimliği'ne,

51. 171004 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Abdulkadir AKINCI Elazığ Hakimliği'ne,

52. 171006 Kırklareli Adli Yargı C.Savcı adayı Murat KARA Bitlis C. Savcılığı'na,

53. 171007 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Mürüvvet AKINCI KORKMAZ Ordu Hakimliği'ne,

54. 171008 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Burak AKKURT Gaziantep C. Savcılığı'na,

55. 171009 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Nafiz AKKUZU Gümüşhacıköy (Amasya) C. Savcılığı'na,

56. 171011 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Abdurrahman Remzi AKPINAR Şanlıurfa Hakimliği'ne,

57. 171012 Trabzon Adli Yargı C.Savcı adayı Alper AKSOY Altınözü (Hatay) C. Savcılığı'na,

58. 171013 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet AKSU Gerede (Bolu) C. Savcılığı'na,

59. 171014 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Zehra DEMİRTAŞ İstanbul Hakimliği'ne,

60. 171015 Karşıyaka Adli Yargı C.Savcı adayı Eşref AKTAŞ Trabzon C. Savcılığı'na,

61. 171016 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Burcu BAYRAM Konya Hakimliği'ne,

62. 171017 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mesut AKVERDİ Babaeski (Kırklareli) C. Savcılığı'na,

63. 171018 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Şahin Doğan KARABOĞAZ Çorlu C. Savcılığı'na,

64. 171019 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hakim adayı Halit AKYOL Mersin Hakimliği'ne,

65. 171020 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Hatice Nur AYAZ Adana Hakimliği'ne,

66. 171021 Ankara Batı Adli Yargı Hakim adayı Esra ALACA Şanlıurfa Hakimliği'ne,

67. 171022 Bakırköy Adli Yargı C.Savcı adayı Ali Armağan KARACA Kumluca (Elmalı) C. Savcılığı'na,

68. 171023 Ankara Batı Adli Yargı Hakim adayı Hicret ALCEYLAN Kastamonu Hakimliği'ne,

69. 171024 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Elif ALEMDAR Antalya Hakimliği'ne,

70. 171025 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Beray Büşra KOÇARSLAN Hatay Hakimliği'ne,

71. 171026 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Ömer Faruk ALKAN İstanbul Anadolu Hakimliği'ne,

72. 171027 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Kenan KARACA Karaman C. Savcılığı'na,

73. 171028 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Gamze ALMALI Kahramanmaraş C. Savcılığı'na,

74. 171029 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Hasan KARACAOĞLU Ceyhan Hakimliği'ne,

75. 171030 Ankara Batı Adli Yargı C.Savcı adayı Ferhat ALPASLAN Yüksekova C. Savcılığı'na,

76. 171031 İzmir Adli Yargı C.Savcı adayı Baki ALSAN İskenderun C. Savcılığı'na,

77. 171033 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Gökhan ALTAN Hozat (Tunceli) Hakimliği'ne,

78. 171034 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet Serdar KARAKAYA Kilis C. Savcılığı'na,

79. 171035 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Uğur ALTINDAĞ Of (Trabzon) Hakimliği'ne,

80. 171036 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Ayşe KARAKOÇ Nizip Hakimliği'ne,

81. 171037 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hakim adayı Ünal ALTINÖZ Edremit (Burhaniye) Hakimliği'ne,

82. 171038 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Serkan KARAKOÇ Amasya C. Savcılığı'na,

83. 171039 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet Sinan ALTINTAŞ Gebze C. Savcılığı'na,

84. 171040 Bakırköy Adli Yargı Hakim adayı Ümran KARAKOL Yalova Hakimliği'ne,

85. 171041 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Muhammed İkbal ANAR Osmaniye C. Savcılığı'na,

86. 171042 İzmir Adli Yargı Hakim adayı Ahmet KARAKÖSE İslahiye (Kilis) Hakimliği'ne,

87. 171043 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Şuayip KARAKÖSE Gürün (Sivas) C. Savcılığı'na,

88. 171044 İstanbul Anadolu Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet Faruk KARAKUŞ Bergama C. Savcılığı'na,

89. 171046 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Senem KARAKUŞ Şanlıurfa Hakimliği'ne,

90. 171047 Konya Adli Yargı C.Savcı adayı Yasin ARIKAN Çal (Denizli) C. Savcılığı'na,

91. 171049 Yalova Adli Yargı Hakim adayı Muhammet Emin ARIMAN Maden (Elazığ) Hakimliği'ne,

92. 171050 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Gizem Özge DEĞİRMENCİ Seydişehir Hakimliği'ne,

93. 171051 Bakırköy Adli Yargı Hakim adayı Amine Elif ARSLAN Dörtyol (İskenderun) Hakimliği'ne,

94. 171053 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Yusuf KAVAK Elazığ C. Savcılığı'na,

95. personel 171054 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Behiye ARSLAN Elmalı Hakimliği'ne,

96. 171057 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Ersan ARSLAN Hatay Hakimliği'ne,

97. 171058 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Hasan KAYA Tekirdağ Hakimliği'ne,

98. 171059 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Hanefi ARSLAN İskilip (Çorum) C. Savcılığı'na,

99. 171061 Ankara Adli Yargı Hakim adayı İbrahim KAYA Denizli Hakimliği'ne,

100. 171063 Ankara Batı Adli Yargı Hakim adayı Merve Fulya KAYA İstanbul Anadolu Hakimliği'ne,

101. 171064 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Resul ARSLAN Adana Hakimliği'ne,

102. 171068 Kırşehir Adli Yargı C.Savcı adayı Suat ARSLAN Ordu C. Savcılığı'na,

103. 171070 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Ziya ARSLAN Soma (Akhisar) Hakimliği'ne,

104. 171072 İstanbul And. Adli Yargı Hakim adayı Zeynep ARSLANTAŞ ARIDURU Bursa Hakimliği'ne,

105. 171075 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Samet KAYA Hendek (Sakarya) Hakimliği'ne,

106. 171076 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Yusuf ARUS Şanlıurfa Hakimliği'ne,

107. 171077 Bafra Adli Yargı Hakim adayı Reha ASAN Denizli Hakimliği'ne,

108. 171078 Elazığ Adli Yargı Hakim adayı Halim ASLAN Sinop Hakimliği'ne,

109. 171079 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Şeyma KAYA Bursa Hakimliği'ne,

110. 171081 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ali Yasin ATALAY Sinanpaşa (Afyon) C. Savcılığı'na,

111. 171083 Ankara Batı Adli Yargı Hakim adayı Zeynep ATASOY Hatay Hakimliği'ne,

112. 171084 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Yusuf KAZICI İstanbul Hakimliği'ne,

113. 171086 Düzce Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet Akif ATEŞ Bayındır (Ödemiş) C. Savcılığı'na,

114. 171087 İstanbul Anadolu Adli Yargı C.Savcı adayı Habibullah KESER Çeşme (İzmir) C. Savcılığı'na,

115. 171088 Yalova Adli Yargı Hakim adayı Muhammet ATEŞ Nizip Hakimliği'ne,

116. 171089 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Ömer Faruk KESER Adana C. Savcılığı'na,

117. 171090 Bakırköy Adli Yargı C.Savcı adayı Önder ATEŞ Bigadiç (Balıkesir) C. Savcılığı'na,

118. 171091 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Mustafa Alper KESİK Sungurlu Hakimliği'ne,

119. 171092 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Zülbiye ATMACA Alaca (Sungurlu) Hakimliği'ne,

120. 171093 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Nazire KAHRAMAN İstanbul Hakimliği'ne,

121. 171094 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hakim adayı Serap UYULMAZ Düziçi (Osmaniye) Hakimliği'ne,

122. 171095 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet AYAZ Adana C. Savcılığı'na,

123. 171096 Samsun Adli Yargı C.Savcı adayı Sezgin KILICCI Fethiye C. Savcılığı'na,

124. 171098 Gaziantep Adli Yargı Hakim adayı Cihangir KILIÇ Zonguldak Hakimliği'ne,

125. 171100 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Fatih KILINÇ Kırıkhan (Hatay) C. Savcılığı'na,

126. 171101 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ömer Faruk AYDIN Bodrum C. Savcılığı'na,

127. 171102 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı İbrahim KILINÇ Turgutlu (Manisa) C. Savcılığı'na,

128. 171103 Gaziantep Adli Yargı C.Savcı adayı Yasin AYDIN Erdemli (Mersin) C. Savcılığı'na,

129. 171104 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Semih KIR Diyarbakır C. Savcılığı'na,

130. 171105 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Muhammet AYDOĞAN Adana Hakimliği'ne,

131. 171106 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Sefa AYDOĞAN Çay (Bolvadin) C. Savcılığı'na,

132. 171107 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Hakkan KIRGIN Kızıltepe (Mardin) Hakimliği'ne,

133. 171108 Samsun Adli Yargı Hakim adayı Merve AYGÜL Serik (Manavgat) Hakimliği'ne,

134. 171109 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Sevda KIRIM Kuşadası (Söke) Hakimliği'ne,

135. 171110 İzmir Adli Yargı Hakim adayı Cevdet AYGÜN İstanbul Hakimliği'ne,

136. 171111 İskenderun Adli Yargı Hakim adayı Muhammet Bestami KIZILOĞLU Manisa Hakimliği'ne,

137. 171112 Erzurum Adli Yargı Hakim adayı Selin AYĞIN Gaziantep Hakimliği'ne,

138. 171113 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Mehmet AYKO İstanbul Anadolu Hakimliği'ne,

139. 171114 Bakırköy Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet Emin KIZMAZ Adana C. Savcılığı'na,

140. 171115 G.antep Adli Yargı C.Savcı adayı İbrahim Halil AYTEKİN Çerkezköy (Çorlu) C. Savcılığı'na,

141. 171116 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Tuğba KOCA Kilis Hakimliği'ne,

142. 171117 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Murat AYTEKİN Alaşehir C. Savcılığı'na,

143. 171118 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Merve AYVAZ Söke Hakimliği'ne,

144. 171119 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet KOÇ Körfez (Kocaeli) C. Savcılığı'na,

145. 171120 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet Salih AZ Kırklareli C. Savcılığı'na,

146. 171121 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Sema KOÇ Bodrum Hakimliği'ne,

147. 171122 Bakırköy Adli Yargı Hakim adayı Huriye BAĞCI Dörtyol Hakimliği'ne,

148. 171123 Bakırköy Adli Yargı Hakim adayı Sinan KOÇ İstanbul Hakimliği'ne,

149. 171124 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Salih BAĞIŞ Edremit (Burhaniye) C. Savcılığı'na,

150. 171125 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Veysel KOÇARSLAN Hatay C. Savcılığı'na,

151. 171126 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Mehtap BAKMAZ Yozgat Hakimliği'ne,

152. 171127 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Dicle Gözde KOÇYİĞİT Elazığ C. Savcılığı'na,

153. 171128 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Ergül BALA Eleşkirt (Ağrı) Hakimliği'ne,

154. 171129 Kırklareli Adli Yargı Hakim adayı Elif KORKMAZ Tarsus Hakimliği'ne,

155. 171130 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Ferhat KORKMAZ İstanbul Hakimliği'ne,

156. 171131 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Gökhan BALCI Saray (Çorlu) C. Savcılığı'na,

157. 171132 Adana Adli Yargı C.Savcı adayı T. Mehmet KORUCU Safranbolu (Karabük) C. Savcılığı'na,

158. 171133 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı İsmail BALCI Alanya Hakimliği'ne,

159. 171134 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Hacer GENÇOĞLU Mersin Hakimliği'ne,

160. 171135 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Ramazan KÖSEM İstanbul Hakimliği'ne,

161. 171136 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Kenan Yusuf BARDAKCI Gaziantep C. Savcılığı'na,

162. 171137 Antalya Adli Yargı C.Savcı adayı Ramazan Uğur KULA Sarız (Kayseri) C. Savcılığı'na,

163. 171138 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Muhammet BARDAN Espiye (Giresun) C. Savcılığı'na,

164. 171140 Bakırköy Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet KURNAZ Elazığ C. Savcılığı'na,

165. 171141 Ankara Batı Adli Yargı C.Savcı adayı Cemal KURT Yenişehir (İnegöl) C. Savcılığı'na,

166. 171142 Elazığ Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet BARIŞ Pazarcık (Kahramanmaraş) C. Savcılığı'na,

167. 171143 Antalya Adli Yargı C.Savcı adayı Okan KURTARAN İpsala (Edirne) C. Savcılığı'na,

168. 171144 Kastamonu Adli Yargı C.Savcı adayı Fatih KURTOĞLU Osmaniye C. Savcılığı'na,

169. 171146 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Mehmet BARUT İstanbul Hakimliği'ne,

170. 171147 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Yakup KURTOĞLU Sarıgöl (Alaşehir) Hakimliği'ne,

171. 171150 Trabzon Adli Yrg. C.Savcı adayı Mustafa KÜÇÜKBEKİR Uzunköprü (Edirne) C. Savcılığı'na,

172. 171151 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Kazım KÜRKÇÜ Dörtyol (İskenderun) C. Savcılığı'na,

173. 171152 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Mahmut LEVENT Edremit (Burhaniye) Hakimliği'ne,

174. 171153 İstanbul Adli Yrg C.Savcı adayı H. İbrahim MAHMUTOĞLU Espiye (Giresun) C. Savcılığı'na,

175. 171154 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Yavuz MASAT Gebze Hakimliği'ne,

176. 171155 B.köy Adli Yargı Hakim adayı Ayşe Gül MEMİŞOĞLU BOZAN Kurtalan (Siirt) Hakimliği'ne,

177. 171156 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet Ali MERCANOĞLU Alanya C. Savcılığı'na,

178. 171157 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mustafa MERTSOY Kozaklı (Nevşehir) C. Savcılığı'na,

179. 171158 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Oğuz MEŞE Torbalı (İzmir) C. Savcılığı'na,

180. 171159 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Nurullah MORAL Ereğli (Konya) Hakimliği'ne,

181. 171160 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Duygu AKKURT Gaziantep Hakimliği'ne,

182. 171161 Konya Adli Yargı Hakim adayı Mustafa MUTLU Erdemli (Mersin) Hakimliği'ne,

183. 171162 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Murat MÜFTÜOĞLU Fethiye C. Savcılığı'na,

184. 171163 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Samet NAZLIOĞLU Kırıkkale Hakimliği'ne,

185. 171164 İstanbul Anadolu Adli Yargı C.Savcı adayı Cihan ODACI Altınözü (Hatay) C. Savcılığı'na,

186. 171165 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Abdulhadi OĞUZ Gemlik (Bursa) C. Savcılığı'na,

187. 171166 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Mahmut OĞUZ Diyarbakır Hakimliği'ne,

188. 171168 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Emre ORMAN Mustafakemalpaşa (Bursa) C. Savcılığı'na,

189. 171169 İskenderun Adli Yargı Hakim adayı Gamze OVALI Fethiye Hakimliği'ne,

190. 171170 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ceyhun ÖCAL Cizre C. Savcılığı'na,

191. 171171 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Halil ÖDEMİŞ Görele (Giresun) C. Savcılığı'na,

192. 171172 Samsun Adli Yargı C.Savcı adayı Cemile Pelin ÖLMEZ Gaziantep C. Savcılığı'na,

193. 171173 Akşehir Adli Yargı C.Savcı adayı Şerife ÖNSÖZ Silopi (Şırnak) C. Savcılığı'na,

194. 171174 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Fatih ÖZALAN Ergani (Diyarbakır) C. Savcılığı'na,

195. 171175 Bakırköy Adli Yargı C.Savcı adayı Yunus Emre ÖZBEY Ş.koçhisar (Aksaray) C. Savcılığı'na,

196. 171176 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Burhan ÖZCAN Bulanık (Patnos) C. Savcılığı'na,

197. 171177 Sivas Adli Yargı Hakim adayı Mümüne ÖZCAN BADEMCİ Çine (Aydın) Hakimliği'ne,

198. 171178 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Emine ÖZDAĞ Bursa Hakimliği'ne,

199. 171179 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Mevlüt ÖZDAŞ Erdemli (Mersin) Hakimliği'ne,

200. 171180 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Osman ÖZDEMİR Serik (Manavgat) C. Savcılığı'na,

201. 171181 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Said ÖZDEMİR Erzincan Hakimliği'ne,

202. 171182 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Serdar ÖZDEN Batman C. Savcılığı'na,

203. 171183 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Rukiye ÖZEN PİRİNÇÇİ Zile Hakimliği'ne,

204. 171184 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Gökçe KAYA Çankırı Hakimliği'ne,

205. 171185 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Muhammed Esad ÖZEREN Erzurum Hakimliği'ne,

206. 171186 Ankara Batı Adli Yargı Hakim adayı Gökhan ÖZGAN Bakırköy Hakimliği'ne,

207. 171187 Antalya Adli Yargı C.Savcı adayı Hasan ÖZGÜN Gümüşhane C. Savcılığı'na,

208. 171188 V.köprü Adli Yargı Hakim adayı İbrahim ÖZGÜNGÖR Akdağmadeni (Yozgat) Hakimliği'ne,

209. 171189 Ankara Batı Adli Yargı Hakim adayı Fevzi ÖZKAN Bakırköy Hakimliği'ne,

210. 171191 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Hurşit ÖZKAYA Geyve (Sakarya) Hakimliği'ne,

211. 171192 İzmir Adli Yargı Hakim adayı Eshat ÖZKUL Adana Hakimliği'ne,

212. 171193 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Derya ALKAN İstanbul Anadolu Hakimliği'ne,

213. 171194 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Muhammed ÖZOLU Nusaybin (Mardin) Hakimliği'ne,

214. 171195 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Alperen ÖZTÜRK Kozan C. Savcılığı'na,

215. 171196 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Emel ÖZTÜRK ASKER Sakarya Hakimliği'ne,

216. 171197 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Bekir ÖZTÜRKERİ Yalova Hakimliği'ne,

217. 171198 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Adem PAŞA Şarkikaraağaç (Yalvaç) Hakimliği'ne,

218. 171203 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Uğur Fatih PEHLİVAN Nizip C. Savcılığı'na,

219. 171204 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Uğur Ali PEKGÖZ İnegöl C. Savcılığı'na,

220. 171205 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Zehra PERK Sorgun (Yozgat) C. Savcılığı'na,

221. 171206 Ankara Batı Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet BASMACI Kadirli (Osmaniye) C. Savcılığı'na,

222. 171207 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Özge PİÇAKCI Adana Hakimliği'ne,

223. 171208 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Tolga BAŞBOZKURT Gölcük (Kocaeli) C. Savcılığı'na,

224. 171209 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Mustafa PİLGİR Eskişehir Hakimliği'ne,

225. 171210 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Derya BATUK Elbistan (Elbistan) C. Savcılığı'na,

226. 171211 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Burak POLAT Marmaris (Muğla) Hakimliği'ne,

227. 171212 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Mehmet Fatih BEKEÇ Silopi (Cizre) Hakimliği'ne,

228. 171213 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Hamza BELENKÖYLÜ Tekirdağ Hakimliği'ne,

229. 171216 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hakim adayı Muhammet POLAT Antalya Hakimliği'ne,

230. 171217 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Hamdi BEYZO Tavşanlı Hakimliği'ne,

231. 171218 Ankara Batı Adli Yargı Hakim adayı Tuğba POLAT Niğde Hakimliği'ne,

232. 171219 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet BİLGİN Sarayköy (Denizli) C. Savcılığı'na,

233. 171220 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Esin GÖKDEMİR Gebze Hakimliği'ne,

234. 171221 Adana Adli Yargı Hakim adayı Yusuf POLAT Giresun Hakimliği'ne,

235. 171222 Kayseri Adli Yargı C.Savcı adayı Erhan BİROL Mardin C. Savcılığı'na,

236. 171223 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı İsmail Emre RENÇBER Bartın Hakimliği'ne,

237. 171224 Kayseri Adli Yargı Hakim adayı Hasan BİROL Silivri Hakimliği'ne,

238. 171225 Adana Adli Yargı Hakim adayı Fatma Yelda SAKİN Bismil (Diyarbakır) Hakimliği'ne,

239. 171226 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Müvlüde Sevinç BODUR Datça (Muğla) Hakimliği'ne,

240. 171227 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Nusret Suat SARIKAYA Gemerek (Sivas) C. Savcılığı'na,

241. 171228 Erzurum Adli Yargı Hakim adayı Osman BODUR Gümüşhacıköy (Amasya) Hakimliği'ne,

242. 171229 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Muhammed BOLAT Osmaniye Hakimliği'ne,

243. 171230 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Elif SARIYILDIZ Erciş Hakimliği'ne,

244. 171231 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı İsmail BONCUK Osmancık (Çorum) C. Savcılığı'na,

245. 171232 Amasya Adli Yargı Hakim adayı Ömer Faruk SATILMIŞ Torbalı (İzmir) Hakimliği'ne,

246. 171233 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Turan BORAN Diyarbakır C. Savcılığı'na,

247. 171234 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Pınar SAYAN Ünye Hakimliği'ne,

248. 171235 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Büşra Çağla BOSTANCI Sapanca (Sakarya) Hakimliği'ne,

249. 171236 Ankara Adli Yargı Hakim adayı İlhan SAYIN Elbistan Hakimliği'ne,

250. 171237 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Gülsüm COŞAR Gaziantep Hakimliği'ne,

251. 171238 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Makbule Tuğçe ÖZDEN Batman Hakimliği'ne,

252. 171239 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Bilal BOZKUŞ Reyhanlı (Hatay) C. Savcılığı'na,

253. 171240 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Rafetcan BOZLAK İskenderun C. Savcılığı'na,

254. 171241 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Naile SEÇİLMİŞ ERGÜN Şenkaya (Oltu) Hakimliği'ne,

255. 171242 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Hande BOZOKLU Amasra (Bartın) Hakimliği'ne,

256. 171243 Antalya Adli Yargı Hakim adayı Meltem SERT Cizre Hakimliği'ne,

257. 171244 Gaziantep Adli Yargı Hakim adayı Yusuf BÖKE İstanbul Hakimliği'ne,

258. 171245 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Recep SEVGİLİ Karaburun (İzmir) C. Savcılığı'na,

259. 171246 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Abdullah Edip BULUT Kocaeli Hakimliği'ne,

260. 171247 Karşıyaka Adli Yargı Hakim adayı Vedat SEVİNDİR Ezine (Çanakkale) Hakimliği'ne,

261. 171248 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Filiz BULUT Kahta (Adıyaman) Hakimliği'ne,

262. 171249 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Sümeyye BULUT İskenderun Hakimliği'ne,

263. 171250 Antalya Adli Yargı Hakim adayı Dilek SEZGİN Kuşadası (Söke) Hakimliği'ne,

264. 171251 Çorum Adli Yargı C.Savcı adayı Eray Burak BUYRUK Hazro (Diyarbakır) C. Savcılığı'na,

265. 171252 Ordu Adli Yargı C.Savcı adayı Hakan SOYDAN Batman C. Savcılığı'na,

266. 171253 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Yunus Emre BÜYÜKYURT Mersin C. Savcılığı'na,

267. 171254 Van Adli Yargı Hakim adayı Muhammed SÖNMEZ Söke Hakimliği'ne,

268. 171255 Bolu Adli Yargı C.Savcı adayı Hami CAN Çorlu C. Savcılığı'na,

269. 171256 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Nuri CAVCAV İnebolu C. Savcılığı'na,

270. 171257 Bakırköy Adli Yargı Hakim adayı Saliha TAŞPINAR Adana Hakimliği'ne,

271. 171258 Bursa Adli Yargı Hakim adayı Münteha UĞUR Fethiye Hakimliği'ne,

272. 171259 Ankara Batı Adli Yargı Hakim adayı Celal SÜNGER Palu (Elazığ) Hakimliği'ne,

273. 171260 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Gökhan CEYHAN Lüleburgaz (Kırklareli) C. Savcılığı'na,

274. 171261 Bakırköy Adli Yargı Hakim adayı Nurdan ŞAHAN İstanbul Hakimliği'ne,

275. 171263 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Bedriye ŞAHİN Türkoğlu (Kahramanmaraş) Hakimliği'ne,

276. 171264 Bakırköy Adli Yargı Hakim adayı Burcu ŞAHİN Nazilli Hakimliği'ne,

277. 171265 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Hatice Kübra CEYLAN Nevşehir Hakimliği'ne,

278. 171267 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Murat ŞAHİN Yozgat Hakimliği'ne,

279. 171268 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Osman ŞAHİN Ereğli (Zonguldak) Hakimliği'ne,

280. 171269 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Ahmet ŞALDIRDAK Adana Hakimliği'ne,

281. 171270 Konya Adli Yargı Hakim adayı Özlem KILIÇ Polatlı (Ankara) Hakimliği'ne,

282. 171272 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Aykut COŞAR Gaziantep C. Savcılığı'na,

283. 171273 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ümit ŞEHRİ Bismil (Diyarbakır) C. Savcılığı'na,

284. 171274 Kayseri Adli Yargı Hakim adayı Zeynep COŞKUN Malatya Hakimliği'ne,

285. 171275 Adana Adli Yargı C.Savcı adayı Sinan CULFA Yeşilova (Burdur) C. Savcılığı'na,

286. 171276 Kayseri Adli Yargı C.Savcı adayı Ural ŞEKER Merzifon (Amasya) C. Savcılığı'na,

287. 171277 Konya Adli Yargı C.Savcı adayı Mustafa ŞEN Biga (Çanakkale) C. Savcılığı'na,

288. 171278 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı İsmail CUNETOĞLU Silvan (Diyarbakır) C. Savcılığı'na,

289. 171279 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Uğur CÜRE Kahramanmaraş Hakimliği'ne,

290. 171280 Trabzon Adli Yargı Hakim adayı Şule BİROL Batman Hakimliği'ne,

291. 171281 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Ali ÇAĞLAR Bulancak (Giresun) C. Savcılığı'na,

292. 171282 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Tarkan ŞIK Cihanbeyli (Konya) Hakimliği'ne,

293. 171283 Amasya Adli Yargı C.Savcı adayı Serkan ÇAĞLAR Yıldızeli (Sivas) C. Savcılığı'na,

294. 171284 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Hatice ÇAĞLAYAN İstanbul Hakimliği'ne,

295. 171285 İskenderun Adli Yargı Hakim adayı Nesrin ŞİRİN Patnos Hakimliği'ne,

296. 171286 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Serra ÇAKAR Kaş (Elmalı) C. Savcılığı'na,

297. 171287 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Çağlar ÇAKI Gebze Hakimliği'ne,

298. 171288 Zonguldak Adli Yargı Hakim adayı Nuran ÇALIK ZIVALI Bandırma Hakimliği'ne,

299. 171289 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Elif AYKO İstanbul Anadolu Hakimliği'ne,

300. 171290 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Mesut ÇAVDAR Eşme (Uşak) Hakimliği'ne,

301. 171291 Kayseri Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet ÇELİK Alaşehir C. Savcılığı'na,

302. 171292 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Seda TAMAM Gazipaşa (Alanya) Hakimliği'ne,

303. 171293 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Ali ÇELİK Hassa (Hatay) Hakimliği'ne,

304. 171294 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Hakkı TAŞ Çorlu Hakimliği'ne,

305. 171295 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Aykut ÇELİK Tunceli C. Savcılığı'na,

306. 171296 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Murat TAŞAN Çorum Hakimliği'ne,

307. 171297 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Hüseyin Onur ÇELİK Keşan (Edirne) Hakimliği'ne,

308. 171298 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ömer Faruk ÇELİK Gaziantep C. Savcılığı'na,

309. 171299 Konya Adli Yargı C.Savcı adayı Oktay TAŞPINAR Adana C. Savcılığı'na,

310. 171300 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Şakir ÇELİKTAŞ Silivri C. Savcılığı'na,

311. 171302 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet Hamdi TAŞYAPAN Muş C. Savcılığı'na,

312. 171303 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Burak ÇERKEZ Suruç (Şanlıurfa) C. Savcılığı'na,

313. 171307 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mikail ÇIPLAK Osmaniye C. Savcılığı'na,

314. 171308 Akşehir Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet Ali ÇİÇEK Şile (İstanbul Anadolu) C. Savcılığı'na,

315. 171310 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet TEKKOYUN Gemlik (Bursa) C. Savcılığı'na,

316. 171311 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Fatma ÇİÇEK BAĞCI Ereğli (Konya) Hakimliği'ne,

317. 171312 Ankara Adli Yrg Hakim adayı Ramazan TEKKOYUN Karapınar (Ereğli(Konya) Hakimliği'ne,

318. 171314 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Murat ÇİÇEK Edremit (Burhaniye) C. Savcılığı'na,

319. 171315 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Kadir TİLKİ Terme (Çarşamba) C. Savcılığı'na,

320. 171316 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Alim ÇİFÇİ Mihalıççık (Eskişehir) Hakimliği'ne,

321. 171317 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Talha TOK Patnos Hakimliği'ne,

322. 171319 Manavgat Adli Yargı Hakim adayı Rabia ÇİFTÇİ Gaziantep Hakimliği'ne,

323. 171320 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Sungur Alp TOPTAŞ Kemer (Antalya) C. Savcılığı'na,

324. 171321 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı İ. Hakkı TOSPATLI Türkoğlu (K.maraş) C. Savcılığı'na,

325. 171322 Gaziantep Adli Yargı Hakim adayı Ali ÇOBANOĞLU Erzurum Hakimliği'ne,

326. 171324 Ankara Adli Yrg C.Savcı adayı Ahmet ÇOBANYILDIZI Beyşehir (Seydişehir) C. Savcılığı'na,

327. 171326 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet Burak ÇOLAK Bolu C. Savcılığı'na,

328. 171329 Ankara Batı Adli Yargı Hakim adayı Yasemen GÜNEL Hatay Hakimliği'ne,

329. 171330 Ankara Batı Adli Yargı C.Savcı adayı Bekir TORUN Soma (Akhisar) C. Savcılığı'na,

330. 171332 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Rumeysa ÇULLU Kayseri Hakimliği'ne,

331. 171334 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Mehmet Tolga TUNAY Urla (İzmir) Hakimliği'ne,

332. 171335 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Sinan DAĞ Erdemli (Mersin) Hakimliği'ne,

333. 171337 Antalya Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet TUNCER Bayburt C. Savcılığı'na,

334. 171338 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Osman DAĞLI Kastamonu Hakimliği'ne,

335. 171341 Bakırköy Adli Yargı C.Savcı adayı Emrullah DAYE Ilgın (Akşehir) C. Savcılığı'na,

336. 171342 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Çiğdem TURAN Osmaniye Hakimliği'ne,

337. 171344 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hüseyin DEMİR Gaziantep C. Savcılığı'na,

338. 171345 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Kasım Tuğrul TURAN İnegöl Hakimliği'ne,

339. 171348 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Sümeyra YILMA Siverek Hakimliği'ne,

340. 171350 Samsun Adli Yargı C.Savcı adayı Faruk TUZLU Gelibolu (Çanakkale) C. Savcılığı'na,

341. 171351 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mustafa DEMİREL Samandağ (Hatay) C. Savcılığı'na,

342. 171354 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Şahin TÜFEKÇİ Malatya Hakimliği'ne,

343. 171356 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Ümit DEMİRHAN Turhal (Zile) C. Savcılığı'na,

344. 171357 Ankara Batı Adli Yargı Hakim adayı Gülçin TÜRKAY Kaman (Kırşehir) Hakimliği'ne,

345. 171360 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Hamza TÜRKER Diyarbakır Hakimliği'ne,

346. 171362 Kayseri Adli Yargı Hakim adayı Hüseyin DEMİRSES Torul (Gümüşhane) Hakimliği'ne,

347. 171365 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Burçin TÜRKSOY Kayseri Hakimliği'ne,

348. 171367 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Hasan DEMİRTAŞ İstanbul Hakimliği'ne,

349. 171370 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Serap UÇAR Osmaniye Hakimliği'ne,

350. 171371 Bakırköy Adli Yargı Hakim adayı Saime DEPEARDI Antalya Hakimliği'ne,

351. 171372 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Talha DEVRAN Erdemli (Mersin) C. Savcılığı'na,

352. 171373 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Kübra UFUK BENAKAY Çumra (Konya) Hakimliği'ne,

353. 171375 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Yasin DİKİCİ Reyhanlı (Hatay) C. Savcılığı'na,

354. 171376 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hakim adayı Cibrail UĞUR Adana Hakimliği'ne,

355. 171377 İzmir Adli Yargı C.Savcı adayı Yüksel DİLEK Soma (Akhisar) C. Savcılığı'na,

356. 171379 Amasya Adli Yargı Hakim adayı Erhan ULU İskenderun Hakimliği'ne,

357. 171381 Amasya Adli Yargı C.Savcı adayı Ali DİNCEL Mardin C. Savcılığı'na,

358. 171386 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Arife Hüsne DOĞAN İstanbul Hakimliği'ne,

359. 171392 Kahramanmaraş Adli Yargı Hakim adayı Ayşe Kıvılcım KAVAK Kayseri Hakimliği'ne,

360. 171394 İstanbul Anadolu Adli Yargı C.Savcı adayı Selahattin USLU Mersin C. Savcılığı'na,

361. 171395 Bakırköy Adli Yargı Hakim adayı Esra BARUT İstanbul Hakimliği'ne,

362. 171399 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Fatih DOĞAN Kemer (Antalya) C. Savcılığı'na,

363. 171400 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Onur USTA Bingöl Hakimliği'ne,

364. 171403 İskenderun Adli Yargı C.Savcı adayı İsmail DOĞAN Kilis C. Savcılığı'na,

365. 171404 Trabzon Adli Yargı C.Savcı adayı Taner USTA İslahiye (Kilis) C. Savcılığı'na,

366. 171406 Gaziantep Adli Yargı C.Savcı adayı Kemal DOĞAN Ezine (Çanakkale) C. Savcılığı'na,

367. 171411 Ordu Adli Yargı Hakim adayı Nuriye KANYILMAZ Bakırköy Hakimliği'ne,

368. 171412 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Lütfi DOĞAN Kütahya Hakimliği'ne,

369. 171420 Kahramanmaraş Adli Yargı Hakim adayı Emine DOKUMUŞ Lice (Diyarbakır) Hakimliği'ne,

370. 171437 İstanbul Anadolu Adli Yargı C.Savcı adayı Yahya DÖNERGÖZ Gaziantep C. Savcılığı'na,

371. 171441 Ankara Batı Adli Yargı Hakim adayı Muhammed Bilal DÖNMEZBİLEK Bilecik Hakimliği'ne,

372. 171442 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Esra UZUN Kozan Hakimliği'ne,

373. 171446 İstanbul Anadolu Adli Yargı C.Savcı adayı Şevki DURMUŞ Milas (Muğla) C. Savcılığı'na,

374. 171449 Kahramanmaraş Adli Yargı Hakim adayı Merve UZUN Doğubayazıt Hakimliği'ne,

375. 171451 Bursa Adli Yargı Hakim adayı Zühal Merve DURMUŞ Eskil (Aksaray) Hakimliği'ne,

376. 171455 Bafra Adli Yargı Hakim adayı Özgür DURSUN Giresun Hakimliği'ne,

377. 171458 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Ali Nail UZUNOVA Karacabey (Bursa) C. Savcılığı'na,

378. 171459 Bakırköy Adli Yargı Hakim adayı Olgun DÜZGÜN Gaziantep Hakimliği'ne,

379. 171463 Bakırköy Adli Yargı Hakim adayı Semih EKER Ünye Hakimliği'ne,

380. 171464 Bakırköy Adli Yargı Hakim adayı Esma ÜÇLER Adana Hakimliği'ne,

381. 171465 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet Faruk EKİCİ Gebze C. Savcılığı'na,

382. 171466 Kayseri Adli Yargı Hakim adayı Mustafa UTKU Kulp (Diyarbakır) Hakimliği'ne,

383. 171467 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Zeliha ÜLKER Görele (Giresun) Hakimliği'ne,

384. 171468 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Hilal ÜNAL Mersin Hakimliği'ne,

385. 171469 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Barbaros Hayrettin EKİCİ Milas (Muğla) Hakimliği'ne,

386. 171470 Konya Adli Yargı Hakim adayı Mehdi ÜNAL Adana Hakimliği'ne,

387. 171471 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Fatih EKİCİ Diyarbakır C. Savcılığı'na,

388. 171472 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Göksu ELMAS NAS Elazığ Hakimliği'ne,

389. 171473 Bakırköy Adli Yargı Hakim adayı Fatma EMEÇ Manavgat Hakimliği'ne,

390. 171474 Kahramanmaraş Adli Yargı Hakim adayı Nurullah EMLİK Tercan (Erzincan) Hakimliği'ne,

391. 171476 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Münire Şeyma ÇELEBİ Adana Hakimliği'ne,

392. 171477 Diyarbakır Adli Yargı C.Savcı adayı Hüseyin ERDOĞMUŞ Hopa (Artvin) C. Savcılığı'na,

393. 171478 Ankara Batı Adli Yargı Hakim adayı Tuğba TÜRK Adana Hakimliği'ne,

394. 171479 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Talip ERGEN Korkuteli (Antalya) C. Savcılığı'na,

395. 171480 Çorum Adli Yargı C.Savcı adayı Şükrü ÜNLÜ Şavşat (Artvin) C. Savcılığı'na,

396. 171481 Mardin Adli Yargı Hakim adayı Mehmet Nur ERGÜL Gaziantep Hakimliği'ne,

397. 171482 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hakim adayı Tuba ERGÜL Akçakale (Şanlıurfa) Hakimliği'ne,

398. 171483 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Latife ORHAN Fatsa (Ünye) Hakimliği'ne,

399. 171484 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Fatma KONAK Adana Hakimliği'ne,

400. 171485 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Emel ÖZKAN Bakırköy Hakimliği'ne,

401. 171486 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Sebahattin ERKAYA Manavgat C. Savcılığı'na,

402. 171487 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Havva YAKAR AĞMAZ Erzurum C. Savcılığı'na,

403. 171488 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Ömer YAKUT Bergama Hakimliği'ne,

404. 171489 Kayseri Adli Yargı C.Savcı adayı Şeref Murat ERKILIÇ Yüksekova C. Savcılığı'na,

405. 171490 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Gökhan YALMAN Kilis Hakimliği'ne,

406. 171491 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Metin ERTAŞ Ünye Hakimliği'ne,

407. 171492 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Ümran ERTEKİN Gölcük (Kocaeli) Hakimliği'ne,

408. 171493 Bakırköy Adli Yargı Hakim adayı Yasemin YAMAN Silifke Hakimliği'ne,

409. 171494 Kahramanmaraş Adli Yargı Hakim adayı Hatice EYTEMİŞ Uşak Hakimliği'ne,

410. 171495 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Emel YASLI Erzincan Hakimliği'ne,

411. 171496 Ankara Adli Yargı Hakim adayı İsmail FERHAT Gebze Hakimliği'ne,

412. 171497 Bafra Adli Yargı C.Savcı adayı Emre GENÇ Çorlu C. Savcılığı'na,

413. 171498 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet GENÇOĞLU Mersin C. Savcılığı'na,

414. 171499 Aydın Adli Yargı Hakim adayı Saliha YAŞAR Gülnar (Silifke) Hakimliği'ne,

415. 171500 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Mehmet Emin GENÇTÜRK Kocaeli Hakimliği'ne,

416. 171502 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Yunus Emre GÖGER Adana Hakimliği'ne,

417. 171503 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Nihan GÖK Çekerek (Yozgat) Hakimliği'ne,

418. 171504 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Feyza YEKEBAŞ Kilis Hakimliği'ne,

419. 171505 Ankara Batı Adli Yargı Hakim adayı İbrahim YELLİ Andırın (Kahramanmaraş) Hakimliği'ne,

420. 171507 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Songül YENİGÜN Akhisar Hakimliği'ne,

421. 171508 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Mehmet Akif GÖKDEMİR Gebze C. Savcılığı'na,

422. 171509 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Ümit YETKİN Vize (Kırklareli) Hakimliği'ne,

423. 171510 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Mehmet Fatih GÖKSAN Bodrum Hakimliği'ne,

424. 171511 Bakırköy Adli Yargı Hakim adayı Esma YILDIRIM Hadim (Konya) Hakimliği'ne,

425. 171512 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Aykut GÖNÜL Çerkezköy (Çorlu) Hakimliği'ne,

426. 171513Ankara Adli Yrg C.Savcı adayı Hayrullah Burak YILDIRIM Vezirköprü(V.köprü)C. Savcılığı'na,

427. personel 171514 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Gülperi GÖZE Ordu Hakimliği'ne,

428. 171515 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Uğur YILDIRIM Adana C. Savcılığı'na,

429. 171517 Konya Adli Yargı C.Savcı adayı Muhammed YILDIZ Yatağan (Muğla) C. Savcılığı'na,

430. 171518 Ankara Batı Adli Yargı C.Savcı adayı Sedat GÜLMEZ Düzce C. Savcılığı'na,

431. 171519 Ankara Batı Adli Yrg C.Savcı adayı Muhammet YILDIZ Lüleburgaz (Kırklareli) C. Savcılığı'na,

432. 171520 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Serkan GÜLTEKİN Bilecik C. Savcılığı'na,

433. 171521 İstanbul Anadolu Adli Yargı Hakim adayı Nurullah YILDIZ Uşak Hakimliği'ne,

434. 171522 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Sadullah GÜMÜŞ Ortaca (Fethiye) C. Savcılığı'na,

435. 171523 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Yasin YILDIZ Terme (Çarşamba) Hakimliği'ne,

436. 171526 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Gökalp Tarık GÜNAYDIN Şanlıurfa Hakimliği'ne,

437. 171527 Adana Adli Yargı C.Savcı adayı Halil YILDIZTEKİN Bucak (Burdur) C. Savcılığı'na,

438. 171528 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Derya KOCAMAN Sarıkamış (Kars) Hakimliği'ne,

439. 171529 Diyarbakır Adli Yargı Hakim adayı Selmin TOPÇU Kayseri Hakimliği'ne,

440. 171530 İstanbul Anadolu Adli Yargı C.Savcı adayı Erhan YILMAZ Gebze C. Savcılığı'na,

441. 171531 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Yavuz GÜNEL Hatay C. Savcılığı'na,

442. 171532 Gaziantep Adli Yargı Hakim adayı Gamze YILMAZ ÖZBEK Tire (Ödemiş) Hakimliği'ne,

443. 171533 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Nurettin GÜNER Salihli C. Savcılığı'na,

444. 171534 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Mehmet YILMAZ Gürpınar (Van) Hakimliği'ne,

445. 171535 Balıkesir Adli Yargı Hakim adayı Nesibe KARAKAŞ Osmancık (Çorum) Hakimliği'ne,

446. 171536 Silivri Adli Yargı C.Savcı adayı Merve YILMAZ Kayseri C. Savcılığı'na,

447. 171537 İstanbul And. Adli Yrg Hakim adayı Muhammet Emin GÜRGEN İslahiye (Kilis) Hakimliği'ne,

448. 171538 İstanbul And Adli Yarg C.Savcı adayı Oktay Timuçin YILMAZ Finike (Elmalı) C. Savcılığı'na,

449. 171539 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Rukiye YILMAZ İstanbul Anadolu Hakimliği'ne,

450. 171540 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Kamşat YİĞİT Nizip Hakimliği'ne,

451. 171541 Düzce Adli Yargı Hakim adayı Resul YİRMİBEŞ Samsun Hakimliği'ne,

452. 171543 Kahramanmaraş Adli Yargı Hakim adayı İlyas YUMRUTAŞ Akyazı (Sakarya) Hakimliği'ne,

453. 171544 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Zehra GÜRLEK Bulancak (Giresun) Hakimliği'ne,

454. 171545 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Osman YÜCEL Bayat (Çorum) Hakimliği'ne,

455. 171546 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Necla Pelin UYAR İskilip (Çorum) Hakimliği'ne,

456. 171547 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Melike YÜKSEK Adana Hakimliği'ne,

457. 171548 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Aydın GÜZEL Of (Trabzon) Hakimliği'ne,

458. 171550 Diyarbakır Adli Yargı Hakim adayı Rıfat GÜZEL Aksaray Hakimliği'ne,

459. 171551 Bakırköy Adli Yargı C.Savcı adayı Halil İbrahim YÜKSEL Akhisar C. Savcılığı'na,

460. 171552AnkaraBatı Adli Yrg Hakim adayı Lokman HACIAHMETOĞLU Dursunbey (B.kesir Hakimliği'ne,

461. 171553 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hakan HANAY Gündoğmuş (Manavgat) C. Savcılığı'na,

462. 171554 Bakırköy Adli Yargı C.Savcı adayı Ahmet HEKİM Tarsus C. Savcılığı'na,

463. 171555 Bandırma Adli Yargı C.Savcı adayı Emre HERDEM Germencik (Aydın) C. Savcılığı'na,

464. 171556 İstanbul Adli Yargı Hakim adayı Mustafa HOYUR Turhal (Zile) Hakimliği'ne,

465. 171557 Bakırköy Adli Yargı Hakim adayı Dilek KÖSEM İstanbul Hakimliği'ne,

466. 171558 Ankara Adli Yargı C.Savcı adayı Hüseyin IŞIK Viranşehir (Şanlıurfa) C. Savcılığı'na,

467. 171559 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Enes IŞIK Ardahan C. Savcılığı'na,

468. 171560 İzmir Adli Yargı C.Savcı adayı Mesut IŞIK Kula (Salihli) C. Savcılığı'na,

469. 171564 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Mihriban İBİŞ Kozan Hakimliği'ne,

470. 171566 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Fatih Hüseyin İNAL Eskipazar (Karabük) Hakimliği'ne,

471. 171568 Isparta Adli Yargı Hakim adayı Merve Fadime İNCE Alanya Hakimliği'ne,

472. 171569 Trabzon Adli Yargı C.Savcı adayı Yusuf İNCE Bozüyük (Bilecik) C. Savcılığı'na,

473. 171571 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Fatma SARIOĞLU Suluova (Amasya) Hakimliği'ne,

474. 171572 İzmir Adli Yargı Hakim adayı Huriye İNİL DUMAN Bakırköy Hakimliği'ne,

475. 171576 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Rabia İSKENDER GENÇ Çorum Hakimliği'ne,

476. 171577 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Engin İSPİRT Eskişehir Hakimliği'ne,

477. 171581 İstanbul Adli Yargı C.Savcı adayı Fatih TETİK Elbistan C. Savcılığı'na,

478. 171777 Ankara Adli Yargı Hakim adayı Ahmet KOCABAY Turgutlu (Manisa) Hakimliği'ne,

Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.

İDARİ YARGI HAKİM ADAYLARI

1. derecenin 3. kademesi (1440-4000) göstergesi ile;

1. Ankara İdari Yargı Hakim Adayı 173384 Ferhat EKER Danıştay Tetkik Hakimliği'ne,

1. derecenin 2. kademesi (1380-4000) göstergesi ile;

2. Ankara İdari Yargı Hakim Adayı 173300 Fuat KAYADİBİ Danıştay Tetkik Hakimliği'ne,

2. derecenin 1. kademesi (1155-3600) göstergesi ile;

3. Ankara İdari Yargı Hakim Adayı 43015 Gültekin GÖKDUMAN Danıştay Tetkik Hakimliği'ne,

4. Ankara İdari Yargı Hakim Adayı 173381 Murat YÜKSEL Danıştay Tetkik Hakimliği'ne,

3. derecenin 2. kademesi (1065-3000) göstergesi ile;

5. İstanbul İdari Yargı Hakim Adayı 173380 Murat ÖZER İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

6. Ankara İdari Yargı Hakim Adayı 173379 Sabriye KURU Danıştay Tetkik Hakimliği'ne

7. derecenin 2. kademesi (720-1500) göstergesi ile;

7. personel Adana İdari Yargı Hakim Adayı 167805 Ela AKÇALI İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği'ne,

Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.