İşkur Typ Personel İsim Listesi Ve Toplantısı

İŞKUR Toplum Yararına Programı kapsamında İlimiz Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine bağlı okullarda İŞKUR tarafından görevlendirilen personel isim listesi aşağıda yayınlanmıştır.

İşkur Typ Personel İsim Listesi Ve Toplantısı



 İsimleri yazılı kişilerin yarın 13 Şubat 2015 Cuma günü saat: 09.00’da İl Milli Eğitim Müdürlüğü 3. Kat 307 nolu toplantı salonunda hazır bulunmaları önemle rica olunur.

 

 

                                                                    ODUNPAZARI 

S.NO

AD-SOYAD

OKUL ADI

1

MÜLKİYE BAŞAĞAÇ

ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

2

CEMAL KOLDAŞ

3

SİBEL VAROL

CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ

4

SANİYE YERLEŞEN

FATİH ANADOLU LİSESİ

5

ÜMİT DAĞDELEN

6

BURCU GÜNGÖR

GAZİ YAKUP SATAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

7

GÜLŞEN DEMİR

HOCA AHMED YESEVİ ANADOLU LİSESİ

8

MURAT GÜLEN

MELAHAT ÜNÜGÜR ORTAOKULU

9

REMZİYE DEMİREL ALPARSLAN

MESERRET İNEL İLKOKULU

10

MELEK ÜSTKÜP

MİLLİ ZAFER İLKOKULU

11

EMİNE UZUN

MURAT ATILGAN ORTAOKULU

12

FATMA ÖZGER

ORGENERAL HALİL SÖZER ORTAOKULU

13

AYŞE ÖZBEN

ŞEHİT FAZIL YILDIRIM ANADOLU LİSESİ

14

KADİR AKTAŞ

ŞEHİT ONUR YEŞİL ORTAOKULU

15

RECEBİYE ESKİOĞLU

TOKİ ŞEHİT SAVAŞ KUBAŞ ANADOLU LİSESİ

16

DALYAN KÖK

TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

17

SULTAN KACAL

YUNUS EMRE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

18

SEVGİ ŞAHİN

19

GÖNÜL ŞENCAN

20

HATİCE YANTIR

21

GÜLDEREN TEPE

YUNUS EMRE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

22

ASLI KÖKEN

23

RUKİYE YILMAZ

SÜLEYMAN CAKİR ANADOLU LİSESİ

24

SAFİYE KARATEPE

24 KASIM İLKOKULU

25

ŞERİFE BOZKUŞ

TİCARET BORSASI ORTAOKULU

26

ATİKE ÖZLER

27

EMİNE TOPRAK

ŞEHİT YUNUS BAYKAL ORTAOKULU

28

TÜLAY SUNGUR

SÜLEYMAN HAVVA KAMIŞLI İLKOKULU

29

NİMET ERDOĞAN

AHMET SEZER ORTAOKULU

30

AYŞEGÜL ŞAHİN

AZİZ BOLEL İLKOKULU

TEPEBAŞI

S.NO

AD-SOYAD

OKUL ADI

1

BİRSEN ONUR

BEYHAN RIFAT ÇIKILIOĞLU AND.LİSESİ

2

ÖZKAN ORAKÇI

3

SİBEL SELVİ

ESKİŞEHİR ANADOLU LİSESİ

4

GÖNÜL ÇELİK

5

İMMAHAN OKUR

PROF.DR.ORHAN OĞUZ AND.LİSESİ

6

MERYEM TOPÇU

7

AYŞE ÇOBAN

HABİP EDİP TÖREHAN MESLEKİ  VE TEK.AND.LİSESİ

8

EMİNE ÇAY

9

YASEMİN SARICA

ULUÖNDER EĞİTİM UYGULAMA EĞT.MERKEZİ

10

EMİNE ŞAVUR

11

KEVSER ATICI

AV ŞAHAP DEMİRER İLKOKULU

12

ARİFE KILIÇ

ESKİŞEHİR TİCARET BORSASI İLKOKULU

13

ASİYE BERBER

CEMALETTİN SARAR ORTAOKULU

14

AYCAN KUVANCI

PİLOT BİN.ALİ TEKİN İLKOK.

15

AYŞE ÖZBURUN

CAHİT KURAL İLKOKULU

16

HAVVA MERT

ŞEHİT TEĞMEN SUBUTAY ALKAN O.O.

17

GÜLER TOSUN

MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU

18

ÜLKÜ ÇETİNER

AV.MAİL BÜYÜKERMAN  İLKOKULU

19

SULTAN KUTLU

FAHRİ GÜNAY O.O.

20

SEVİM TUNCER

CEVAT ÜNÜGÜR İLKOKULU



İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.