Meb İl Ve İlçe Müdürlerini Değiştirmeye Başladı

İşte yeni atanan il ve ilçe müdürleri...

Meb İl Ve İlçe Müdürlerini Değiştirmeye Başladı



Muharrem GELEN Adana İl Müdürü
Saadettin GÜL Bolu İl Müdürü
Mahmut BAYRAM Burdur İl Müdürü
Bülent ŞAHİN Uşak İl Müdürü


İstanbul'un İlçe Milli Eğitim Müdürleri:
Adalar: Ömer Eren

Avcılar: Emin Engin

Bakırköy: Emrullah Aydın

Beyoğlu: Cemil Sarıca

Bayrampaşa: Aziz Yeniyol

Başakşehir: Ramazan Yılmaz

Beykoz: Kazım Bozbey

Güngören: Yusuf Kahraman

Kadıköy: Ömer Yahşi

Şile: Harun Dizieğri

Çatalca: Ahmet Saçak

Çekmeköy: Ahmet Aktaş

Güngören: Yusuf Kahraman

Sultangazi: İbrahim Demir

Sultanbeyli: Yaşar Çağlar

Üsküdar: Sinan Aydın

Ümraniye: Süleyman Gökçimen

Gaziosmanpaşa: Durmuş Tandoğan

Şişli: M. Mücahit Yentur

Küçükçekmece: Cemal Yılmaz

Tuzla: Ahmet Ali Reisoğlu
________________________________________
Ankara'nın Milli Eğitim Müdürleri:

Ankara İl Milli Eğitim Müdür yardımcılığına M.Tayyip KAHYAOĞLU

Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına İrfan YURTDOĞAN

Ankara Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Adem SOLMAZ

Ankara-Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Adnan GÜRBÜZ

Ankara-Ayaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Yusuf Ziya Yıldırım

Ankara- Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Hayrettin BALCI

Ankara- Beypazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Ayhan IŞIK

Ankara- Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Resul PAMUK

________________________________________
Diğer Görevlendirmeler:
 
Antalya- Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Mustafa COŞKUNSU

Aydın-Çine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Ahmet BAKIRCI

Balıkesir-Havran İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Tarık GÖKÇE

Balıkesir- Erdek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Recep AKSA

Balıkesir-Gönen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne: Ramazan TOPÇU

Balıkesir-Burhaniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne: Mustafa ÖKSÜZ

Balıkesir Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne: Rıza DEMİRCAN

Düzce- Yığılca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne: Mustafa TOPRAKÇI

Düzce-Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne: Cevat ÇEVİK

Düzce-Cumayeri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne: Yunus YILDIZ

Erzurum-Aziziye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne: İsmail BAĞRIYANIK

Erzurum-Palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne: Abdurrahman GAZİOĞLU

Erzurum-Çat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne: Caner SUNAY

Erzurum Büyükşehir Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına -Samih KIR

Erzurum Büyükşehir Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına:Mustafa KARATAŞ

Isparta-Yalvaç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Ahmet KILINÇ

Kahramanmaraş-Oniki Şubat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Sıtkı ÇELİK

Karabük-Eskipazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Said Nuri ODABAŞOĞLU

Kayseri-Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne: Mehmet ÖZER

Kayseri-Pınarbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne: Ramazan AKTÜRK

Kayseri Yahyalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Erol SANDIK

Kırklareli- Babaeski İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Yenal ÇÖREK

Trabzon Büyükşehir Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına: Zekeriya TAŞAN

kaynak:kamu expres

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.