Yeni Atanan İl Ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri Son Liste..

Görevde Yükselme Genel Yönetmeliğinin Danıştay 5. Dairesi tarafından bazı maddelerinin yürütmesinin durdurulduğu kamuoyuna yansımıştır. Bu maddeler içinde en çok konuşulan mülakat uygulamasıdır. Peki MEB Şube Müdürlüğü mülakatları da iptal edilecek midir?

Yeni Atanan İl Ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri Son Liste..



MEB İstanbul ve Ankara başta olmak üzere seçimlerden hemen önce başlattığı atama furyasına seçimlerden sonrada devam etti. Seçimlerin Ardından yapılan 73 yeni görevlendirmeye  yenileri eklendi. 
Atamalarda MEB tarafından çok ciddi bir çalışma yapıldı. Birçok kez listelerin değiştiği ve Milletvekilleri tarafından bazı isimlere itirazedildiği ilk gelen bilgiler arasında.

MEB'de çok kısabirzamaniçindeMüsteşarYardımcılıkalrı dahil olmak üzere Birçok daire başkanlığı İl Müdürü, İlçe Müdürü ve İl Milli Eğitim Müdürü değişimi yaşanacak. 

 

İşte Ajanskamu Farkıyla Atanan İsimler ve Atandıkları Yerlerin Listesi:

 

**Bartın  İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Suştangazi Eski İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar DEMİR  

**Bitlis  İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Murteza DEMİR

**Aksaray  İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Hacı Ömer KARTAL

**Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Mahmut OĞUZ

Adana- Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Abdülcelil BULUT

Aksaray-  Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Muhittin ÖZTÜRK

Aksaray-  Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Kenan YEGEN

Adıyaman Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Ali FIRAT

Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü’ne İsmail ÇETİNKAYA

Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Cemal BÜYÜKER

Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Hayri DOĞRUEL

Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Hakan DÜZEN

Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Semra BEKAR

Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Ramazan SARIGÖL

Antalya- Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Mustafa COŞKUNSU

Antalya- Konyaaltı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Erdem KAYA

Antalya- Döşemealtı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Gültekin ACAR

Antalya- Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Hüdai VURAL

Antalya- Serik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Halim İZGİ

Antalya-Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Erhan SONKUR

Çorum -Osmancık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- İbrahim GÖKDERE

Hakkari Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Bilala GÜR

Hakkari Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Bünyamin GÜLTEKİN

İstanbul  Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Murat ALTINÖZ

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Berat SARIKAYA

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Kenan KESKİN

İstanbul-Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Mehmet DAĞ

İstanbul Büyükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Hasan UYGUN

İstanbul-Bahçelievler  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Emin ÇIKRIKÇI

İstanbul-Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Aziz YENİYOL

İstanbul-Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Kazım BOZBAY

İstanbul-Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Muahmmet ÇAYIR

İstanbul-Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- İbrahim TAHMAZ

İstanbul-Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- SelahattinBELEK

Kırklareli- Babaeski İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Mustafa BAYRAK

Kırklareli- Demirköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Oğuz AK

Kırklareli- Kofçaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Serkan ARSLAN

Kırklareli- Lüleburgaz  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Nedim ÇETİN

Kırklareli- Pehlivanköyi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Necmettin AYÇİÇEK

Kırklareli- Vize İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Bayram DANACI

Kütahya-Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Muhsin KAYMAK

Kütahya-Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Halil ERTAŞ 

Kütahya-Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Hamdi SARIÖZ

Kütahya- Altıntaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Şamil AKOVA

Kütahya- Aslanapa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Kemalettin GENCER

Kütahya- Dumlupınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Ahmet CEYLAN

Kütahya-Emet İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Mustafa CÖRE

Kütahya- Gediz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Ahmet AYDIN

Kütahya- Şaphane İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Metin KOZ

Kütahya- Tavşanlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Şemsi ŞAHSİ

Ordu- Akkuş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Seyfettin GÜL

Ordu- Çaybaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Hasan GÜNEŞ

Ordu- Çatalpınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Ahmet KINA

Ordu- Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Ekrem CİNOĞLU

Ordu- Kabataş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Süleyman PEHLİVAN

Ordu- Korgan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Kemal YILDIZ

Ordu- Ulubey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Ali Osman KURU

Şırnak- Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Mehmet Tahir BÜDÜN

Şırnak- Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- İbrahim Halil EREK

Şırnak -Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Mehmet Şirin ASLAN

Tekirdağ- Hayrabolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Besim DEDE

Tekirdağ- Marmara Ereğlisi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Memduh ÖZKAYA

Tekirdağ- Saray Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Mehmet Sıddık ASLAN

Tekirdağ- Şarköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne- Ünal MAMUR









Ajanskamu

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.