Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Açıköğretim Lisesinden duyurular

En Güncel KPSS Haberleri için TIKLAYINIZ

07-08 Mayıs 2011 tarihinde yapılan Mesleki Açıköğretim Lisesi Sınav sonuçları açıklanmıştır.

 AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ II. DÖNEM SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI!

07–08 Mayıs 2011 tarihinde yapılan II. Dönem sınavlarının sonuçları açıklandı. Sınav sonuçlarınızı öğrenmek için buraya tıklayınız.

 

III. KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ 14 HAZİRAN 2011 SALI GÜNÜ BAŞLIYOR!
Daha önce 13 Haziran 2011 tarihinde başlayacağı ilan edilen, 18 yaş ve üzeri öğrencilerimiz için yapılacak olan Kayıt Yenileme işlemleri, genel seçimlerden dolayı okulların 13 Haziran 2011 günü tatil edilmesi nedeniyle 14 Haziran 2011 Salı günü başlayacaktır. Konuyla ilgili detaylı bilgi 13 Haziran 2011 Pazartesi günü yayınlanacak olan Kayıt Yenileme Yönergesinde yer alacaktır.(Tarih:10.6.2011)

 

GENEL KÜLTÜR ALANI MEZUNİYET ŞARTLARI DEĞİŞTİ!
Açık Öğretim Lisesi Genel Kültür alanında okuyan öğrencilerimizin mezuniyet şartları değişmiştir. Daha önce, öğrenimlerine Genel Kültür alanında devam eden öğrencilerin, ortak derslerden en az 80 kredi tamamlama zorunluluğu var iken bu zorunluluk kaldırılmıştır. (Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının 06/06/2011 tarihli ve 66 numaralı kararı). Yeni mezuniyet şartları için buraya tıklayınız.

NOT: Öğrenimlerini diğer alanlarda (Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri, Yabancı Dil ve Türkçe Matematik) devam eden öğrencilerin mezuniyet şartlarında herhangi bir değişiklik olmamıştır.

 

ADRES BİLGİLERİNİN GÜNCELLENMESİNE İLİŞKİN DUYURU!
Öğrencilerimizin bir kısmının kendileri tarafından beyan edilerek sisteme işlenen adres ve iletişim (cep telefonu ve e-posta v.b) bilgilerinin güncel olmadığı tespit edilmiştir. Adres ve iletişim bilgilerinin güncel olması, öğrencilerimiz için son derece önem arzetmekte olup, bu bilgilerini güncelleme sorumluluğu öğrenciye aittir. Değişen bilgilerinizi güncellemek için sisteme giriş yaparak "BİLGİ DÜZENLEME" menüsünden "Adres Bilgileri" seçeneğini tıklayınız. Açılan ekranda bilgi değişikliği yapılması gerekiyorsa gerekli düzeltme ve eklemeleri yaptıktan sonra ekranın sağ altında bulunan "Kaydet" butonuna basarak kaydediniz. İşlemin yapılıp yapılmadığını aynı sayfayı yeniden açarak kontrol ediniz.

 

 BATI AVRUPA PROGRAMINA KAYITLI ÖĞRENCİLERİN II. DÖNEM SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI!
Sınav sonucunuzu öğrenmek için buraya tıklayınız.

En Güncel Sağlık Haberleri için TIKLAYINIZ

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Üniversite öğrencisi evinde ölü bulundu
Iğdır Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencisi evinde ölü bulundu.

Haberi Oku