Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne Aslan atandı

En Güncel KPSS Haberleri için TIKLAYINIZ
Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne İlhan Aslan tayin edildi. Daha önce İş-Kur İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdür Vekilliği görevlerinde bulunan Aslan, yeni görevine başladı.
Oğuz Kaynak'ın görevden alınmasıyla boşalan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne atanan Aslan'ın İş-Kur İl Müdürlüğü görevindeyken hayata geçirdiği projelerle Balıkesir, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yapılan değerlendirme sonucunda ilk 10 il arasında yer almıştı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde ise yaklaşık 6 ay bulunan Aslan, burada da projeleriyle Balıkesir'e eğitim alanında önemli başarılar kazandırdı.
Balıkesir'de 1960 yılında doğan İlhan Aslan ilk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. İstanbul'daki Atatürk Eğitim Enstitüsü Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümü'nden 1980 yılında mezun oldu. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Biyoloji Bölümü'nde tamamlayan Aslan, çeşitli okullarda öğretmen ve idarecilik yaparak Milli Eğitim Müdür yardımcılığına yükseldi. Daha sonra İş-Kur İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdür Vekilliği görevlerine getirilmişti.
En Güncel Sağlık Haberleri için TIKLAYINIZ

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

'Müslüman ülkede Papa’yı değil, Peygamberimizi...
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Çerez parası diyorlar milyarlık arabaya....

Haberi Oku