Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
2013 Kasım Ataması Branş Kontenjanları TAHMİNİ

En Güncel KPSS Haberleri için TIKLAYINIZ
 Toplam kontenjanların birkaç gün içerisinde açıklanması beklenirken, branş bazında kontenjanları merak edenler için son yapılan ek atama 2 istatistiklerine göre sizin için rapor hazırladık.

2013 Ek Atama 2 deki kontenjan dağılımı yüzdesi kasım ayında da aynı şekilde devam ettirilirse kasım ataması branş kontenjanları şu şekilde olacaktır:
w.memurlarahaber.com
Not: Çalışma toplam kontenjan  1000 olarak hesap edilmiştir. Kontenjanın 2000 ya da 3000 olarak açıklanması halinde alttaki tahmini kontenjanları x2 , x3 gibi değerlendirilebilirsiniz.
ogretmenx-com-atama.png

En Güncel Sağlık Haberleri için TIKLAYINIZ

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
tugce @ayşe 1 yıl önce

zamaninda herkes 80lerle atanirken siz de 60larla ataniyordunuz ya.o zaman sesiniz cikmiyordu ayse.sanki yillarca puaniniz 80lerdeydi.cok bencilsiniz.

Misafir Avatar
okul öncesi öğretmeni 2 yıl önce

şubatta atama istiyoruz geçen senelerde milleti 30 la atarken bu sene sınırda kalmamız haksızlık okul öncesi öğretmenliğini ihtiyaç var atanacağız diye okuduk biz

Misafir Avatar
ayşe @nisa 2 yıl önce

sen 67 ile atama beklerken sınıf öğretmeni 84 ile ancak atanabiliyor.herkes sınırlarını bilsin

Misafir Avatar
nisa 2 yıl önce

niye beden eğitimi bu kadar az bu sefer beden eğitmi 750 olsun zaten diğer branşları 4000 ne tamamladınız bu seferde beden eğitimini2500 tamamlayın.sınıfçılar bizim hakımızı yediler onların kontenjanı hakkını azaltın.hem alan değişsinler hemde hala atanmaya devam etsinler zaten senelerdir 5000 nin altına düşmediler

MEBBİS Şifresini Unutan Öğretmenler Dikkat
MEB, MEBBİS şifresini unutan öğretmenler için MEBBİS Şifre Hatırlatma sayfası oluşturdu. İşte MEB'den...

Haberi Oku