Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Burç Okulları olimpiyat öğrencilerini seçecek

En Güncel KPSS Haberleri için TIKLAYINIZ
Adana’da öğrencilerine sağladığı kaliteli eğitim öğretim ortamıyla öne çıkan Özel Burç Okulları, Matematik Olimpiyat Yarışması’nın ikincisini gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Burç Öge İlköğretim Okulu Müdürü Abdullah Akça, beşinci sınıfta okuyan ve birinci dönem matematik not ortalaması 90 olan öğrencilerin katılacağı bu yarışmanın amacının olimpiyat öğrencilerini seçmek olduğunu bildirdi.
    
        Konuya ilişkin yazılı açıklamasında Akça, geleneksel hale getirmeyi planladıkları yarışmanın ikincisi için başvuruların 28 Mart’ta sona ereceğini kaydetti. Akça, sınavların 31 Mart’ta Burç Öğe ve Burç Çukurova İlköğretim Okulları'nda gerçekleşeceğini ifade etti.

Birinci sınavda başarı gösterip ilk 100 arasına giren öğrencilerin 1 Nisan’da ikinci sınava gireceklerini hatırlatan Akça, dereceye giren öğrencilerin altıncı sınıftan lise son sınıfa kadar Burç Okullarında ücretsiz eğitim görme imkanı kazanacağını dile getirdi. Bu öğrenciler özel matematik dersleri göreceklerine işaret eden Akça, olimpiyat sınavında altın madalya alacak ilk 4 öğrenciye dizüstü bilgisayar, gümüş madalya alan 8 öğrenciye tablet PC, 12 öğrenciye de yine ayrıca tablet PC hediye edeceklerini vurguladı. Akça, bu öğrencilerin öğretmenlerini de çeyrek altınla ödüllendireceklerini sözlerine ekledi.


En Güncel Sağlık Haberleri için TIKLAYINIZ

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Öğretmeniyle güreşirken öpüşmeye başladı...
İki çocuk annesi Louise Aspinall, 13 yaşındaki çocuk ile 3 kez seks yapmakla suçlanıyor. Öğretmen tüm...

Haberi Oku