Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
FLAŞ! Kasım Ataması Açıklaması

En Güncel KPSS Haberleri için TIKLAYINIZ
 Kasım öğretmen ataması hakkında yeni açıklama geldi . Meb Müsteşarı Yusuf Tekin Twitter aracılığıyla  Kasım ayında yapılacak  öğretmen ataması hakkında yeni açıklamayı  açıklama yaptı. 
 
Yusuf Tekin daha önce yatpığı açıklamada   göreve başlamayan öğretmen sayısınn 9 Kasımda atama sayının belli olacağını yazmıştı . 
 
Yusuf Tekin  twitter üzerinden  az önce yaptığı açıklamada  Kasım ayında atanacak öğretmen atama sayısının pazartesi günü netleşeceğini yazdı.
 
İşte o Açıklama:
 
Değerli arkadaslar bugün (9 Kasım) ilk atama ile aramıza katılan arkadaşların goreve başlamaları için yasal sürenin son günü.Pazartesi itibariyle net rakamlar illerden elimize ulaşır, biz tahmini rakamlara göre bir calışma yaptık. Illerden kesin sayı elimize ulaşmaz gerekli duyuru ve ilanı yapacağız herkese iyi akşamlar.
En Güncel Sağlık Haberleri için TIKLAYINIZ

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
mağdur 2 yıl önce

il içi mağduriyet öncelikli hedefimiz diye belirtmiş sayın müşteşar.inşaallah bu sefer hakkıyla eş durumu ataması yaparlar.evliliğimi yürütemiyorum 3 yıldır ayrıyım hafta iki gün görüşüyoruz eşimle.yazık değilmi bizlere ..

Misafir Avatar
mehmet 2 yıl önce

30 bine yakın sınıf öğretmeni atama beklerken sizin yaptığınız kendi yandaşlarınızı başka kurumlardan milli eğitine yerleştirmek mi? yoksa hak edeni atamak mi.müslümanlığın şartı hangisi.şimdi atayacağınız da din kültürü öğretmeni ve diğer alanlar için tatmin etmeyecek bir sayı.

Misafir Avatar
sınıfçı 2 yıl önce

ya sayın yusuf tekin siz 7000kadroyu neyaptınız bize onu söyleyın kendı yandaşlarınızımı atadınız torpılle hiç vicdanınız sızlamıyomu atamadınız ise neden bu 7000kadroyu açmıyosunuz soruyorum allah size hakkımızı bırakmasın rahat olmıyasınız bedduamız sizinledır sayın bakan musteşar ve başbakan

Misafir Avatar
Salim 2 yıl önce

sadece "allah birdir" derse inanırım. başka da hiç bir sözüne inanmam. hani taşra rotasyonu yapacağız demişti ya!...

MEBBİS Şifresini Unutan Öğretmenler Dikkat
MEB, MEBBİS şifresini unutan öğretmenler için MEBBİS Şifre Hatırlatma sayfası oluşturdu. İşte MEB'den...

Haberi Oku