Bugun...


İl Mem'ler Döküman Yönetim Sistemine Geçiyor
MEB Merkez Teşkilatında kullanılmaya başlanılan Döküman Yönetim Sisteminin İl MEM'lerde de kullanılmaya başlanması için eğitim çalışmaları devam ediyor.

+ -
MEB Merkez Teşkilatında kullanılmaya başlanılan Döküman Yönetim Sisteminin İl MEM'lerde de kullanılmaya başlanması için eğitim çalışmaları devam ediyor.

MEB Merkez Teşkilatında Doküman Yönetim Sistemi Kullanılmaya Başlanmıştır.01.10.2012 tarihinden itibaren Bakanlık merkez teşkilatı birimlerinde 15 Mart 2013 tarihinden İl müdürlüklerinde resmi evraklarda "Doküman Yönetim Sistemi Uygulama Esasları" doğrultusunda kullanılmaya başlanacaktır.Doküman Yönetim Sistemini bünyesinde verimli bir şekilde kullanan kurumlar; işlerin aksamadan ve kesintiye uğramadan çok hızlı bir şekilde yürütülmesini sağlayarak kırtasiye, haberleşme, insan kaynağı, depolama giderleri, ofis kullanım alanları gibi maliyetlerinde önemli tasarruflar elde etmektedirler. Bu Kapsamda bakanlığımız illerin belirlediği Dys Yöneticisini Eğitime almıştir. Eğitimler sonunda İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzde bulunan Personele eğitimek için Eğitim Yöneticisi Mehmet Boyraz (Milli Eğitim Müdür Yardımcısı) , Mesut Velioğlu ( İl Mebbis Yöneticisi) Dys Yöneticisi ve Burak Bitikçi (Bilgi işlem Teknisyeni) Dys eğitmeni 11/02/2013 18/02/2013 tarihlerinde Malatya Milli Eğitim Müdürlüğü personeline eğitim çalışmaları devam etmektedir.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
 YUKARI