Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
MEB; yönetici atamalarını durdurdu

En Güncel KPSS Haberleri için TIKLAYINIZ
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından MEBBİS sistemi üzerinde yöneticilik ataması ile ilgili işlemler tamamlanamadığından yönetici atama işlemleri ikinci bir emre kadar ertelenmiştir.
Şube Müdürleri ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarının rotasyonu nedeniyle ve uygulama birliği saglamak adına Milli Eğitim Bakanlığının yönetici atama işlemlerini açıklayan bir kılavuz hazırlaması için yapıldıgını düşünmekteyiz. Çünkü bir çok ilde bir birinden farklı uygulamalar bulunmaktadır.


Ahmet KANDEMİR

Memurlar.net Öğretmenler Bölüm Sorumlusu

(Editörün notu: Teyit edemediğimiz bu bilgiyi alıntı yapmak suretiyle sizlerle paylaştık. Ancak yanlış anlaşılmaya meydan vermemek adına şunu açıklayabiliriz: Taşra teşkilatı yöneticilerinin yer değiştirme işlemlerinde kesinlikle herhangi bir erteleme yoktur. Anladığımız kadarıyla sözü edilen şey eğitim kurumu yöneticileri yönetmeliğinin uygulaması bir süre ileri alınmıştır.)
En Güncel Sağlık Haberleri için TIKLAYINIZ

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
DOGRU SÖZENE DENİRR.. 2 yıl önce

bu sinav norm fazlaliklarina çikmadan önce vardi ve zaten atamalar olacakti .neden norm fazla olanlar kivraniyorlarki iptal olsa dahi mahkeme karari ile sizlerde iptall olursunuz:))

Misafir Avatar
ejderha 2 yıl önce

hiç kimse kıvırmasın, hak ve adaletten bahsedecek olursak öncelik sınava dayalı atamalardır.

Misafir Avatar
:))) 2 yıl önce

yalann haber:))))

Misafir Avatar
norm fazlası 2 yıl önce

norm fazlası idareciler önce atanmalıdır 2 hafta önce çıkardığınız yönetmeliğe bile uymuyorsunuz illa dava açarak mı hakkımızı arayacağız yeter artık bir şeyi de düzgün yapın...

Misafir Avatar
alan mağduru 2 yıl önce

kardeşim alan değişikliğindeki adaletsizliklere dur diyecek yok mu?aynı sınıfta aynı alanda okuyan arkadaşlarımızın sınıf öğretmenliği kadrosunda bulunanlar alan değişikliğinde her zaman mağdur olmak zorunda mı?

Misafir Avatar
kosari63 2 yıl önce

norm fazlası yöneticiler önce atanmalı yönetmenlik açık seçik.norm fazlası yöneticilere 2 yıl bekleme süresi bu yönetmenlik yayınlandıktan sonra eylül 1 2013 ile 1 eylül 2015 başvurmak istemeyen norm fazlalarına net bir tarih süre verilmelidir.

Misafir Avatar
nereye kadar 2 yıl önce

bu zihniyetle milli eğitim anlaşılan hiçbir şey yapamayacak gibi duruyor

Misafir Avatar
nereye kadar 2 yıl önce

bu zihniyetle milli eğitim anlaşılan hiçbir şey yapamayacak gibi duruyor

Erdoğan: Görmez’e makam aracı tahsis ettik
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı’nın Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’e...

Haberi Oku