Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Ocak ayında öğretmen maaşlarına 3 ZAM yapılacak!

En Güncel KPSS Haberleri için TIKLAYINIZ
Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, 2014 yılında; Ocak ayından geçerli olmak üzere kamu görevlilerinin tamamının maaş ve ücretlerinde brüt 175 TL seyyanen artış yapılacağını, 2013 yılı ikinci yarı TÜFE oranının yüzde 3'ü aşması halinde tüm kamu görevlilerine 2014 yılı Ocak ayından geçerli olmak üzere ayrıca enflasyon zammı verileceğini belirtti.


ÖĞRETMENLERE OCAK AYINDA 75 TL ARTIŞ

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, öğretmenlerin eğitim ve öğretim tazminatlarında 2014 yılı Ocak ayında 75 TL, Temmuz ayında da 75 TL olmak üzere toplam 150 TL artış yapılacağını belirtti.

ENFLASYON ZAMMI DA VERİLECEK


Maliye Bakanı Şimşek, 2013 yılı ikinci yarı TÜFE oranının yüzde 3'ü aşması halinde tüm kamu görevlilerine 2014 yılı Ocak ayından geçerli olmak üzere ayrıca enflasyon zammı verileceğini açıkladı. Bakan Şimşek, hizmet kolları bazında kamu görevlilerine birçok mali ve sosyal hak öngörüldüğünü ve halen kamu görevlilerine ödenmekte olan bazı ödemelerde artışlar da sağlandığını söyledi

En Güncel Sağlık Haberleri için TIKLAYINIZ

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
memur 1 yıl önce

bu personel mebi okuyorum hep öğretymenden bahsediliyor ben ona bi şey demiyorum ancak meb de öğretmenden başka maddi durumu düzeltilecek kimse yokmu diğer çalişanların durumu o kadar iyimi mebin sadece personeli öğretmenlermi.

Misafir Avatar
öğretmen 1 yıl önce

ya bu seyyanen artış ile enflasyon farkı zaten bütün kamu çalışanlarına veriliyor 75 lira daha önceden herkese verilip bize verilmeyen paranın gecikmeli ilk taksidi sadece öğretmene veriliyormuş gibi sunulmasın

Misafir Avatar
ücret 1 yıl önce

ekders ücreti hariçmiş. sanki her öğretemn ek ders ücreti alıyo gibi gösterilmiş. utanın ya

Misafir Avatar
bak bak an 1 yıl önce

sana bakan bile diyesim yok ama bak an. al o 3 zammını da git. sen al bu zammını belediye başkanı adayı ol.

Misafir Avatar
Taner Gökşen 1 yıl önce

amma da dilinize doladınız bu öğretmen maaşlarını, her seferinde öğretmenler ne kadar alacak, öğretmenlere zam gibi asılsız haberleri yayınlayarak ne yapmaya çalışıyorsunuz çok merak ediyorum. bundan sonra bu sayfayı beğeni listesinden çıkaracam gereksiz bir sayfa çünkü.

Misafir Avatar
yeter 1 yıl önce

yeter artık öğretmen maaşlarıyla dalga geçtiğiniz.bugün memur olarak en düşük ücretle çalışan öğretmenlerdir. bir polisi,bir hemşire 3000 tl kazanıyor. 2014 yılına giriyoruz öğretmen maaşı hala 1878 tl alıyorum.

Misafir Avatar
Abartı 1 yıl önce

bilerek ve isteyerek böyle yalan yanlış haberler yaptığınızı düşünmeye başladım.başlığı gören herkes öğretmenlerin çok fazla maaş aldığını düşünüyor.sizin mutlaka ki böyle abartılı haberlerden bir beklentiniz olabilir ama sizin sitenizden soğumaya başladık...

Misafir Avatar
bune ya 1 yıl önce

ulan 10 senede bizden düşük alan ve bize yakın olan hizmetli , polis , imam, hemşire lise, avukat , düz memur maaşları tavan yaptı.. bizi solladı katladı çoğu hala öğretmen maaşı falan filan.. diğer memurlukların hepsi öğretmen fazla zam aldı.. ama şuraya yazılmadı zırt pırt... hiç duydunuz mu imama zam yapıldığını 2002 den 2014 e kadar öğretmene göre çok fazla zam aldı.. ama buralara yayagara yapıldı mı hiç ? hayır.. maksat ne zam olmasa dahi zam verilmiş gibi gösterip milletin gözünde öğretmeni küçük düşürmek..

MEBBİS Şifresini Unutan Öğretmenler Dikkat
MEB, MEBBİS şifresini unutan öğretmenler için MEBBİS Şifre Hatırlatma sayfası oluşturdu. İşte MEB'den...

Haberi Oku