Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Okullar Ne Zaman Açılacak?...

En Güncel KPSS Haberleri için TIKLAYINIZ
Karne tatili kaç gün sürecek? Okullara tatil süresi ne zaman bitecek? Öğrenciler bugün yarıyıl karnelerini alıyorlar? En çok merak edilen ise tatil kaç gün sürecek? Karne tatili kaç gün ve 15 tatili 2013 hakkında tüm merak edilenler burada! İşte sömestr tatili 2013...Okula başlayan 1 milyon 870 bin 705 birinci sınıf öğrencisi ilk defa karneyle tanışacak. Peki kaç gün karne tatili yapılacak? Okullar ne zaman başlayacak? tüm soruların cevabı burada!
 
17 Eylül 2012'de başlayan 2012-2013 eğitim öğretim yılının ilk yarısı bugün sona erecek.
 
Örgün eğitimdeki 831 bin 148 öğretmen ve 15 milyon 854 bin 277 öğrenci, iki haftalık yarıyıl tatilinin ardından 11 Şubat'ta ders başı yapacak.
 
Eğitim öğretim yılının ikinci yarısı 14 Haziran 2013'te sona erecek.
 
2013-2014 eğitim öğretim yılı ise 16 Eylül Pazartesi günü

MEB e okul ders notu sorgu sayfası burada! MEB tarafından hazırlanan e okul sistemi öğrencilerin notlarını kolaylıkla öğrenebilecekleri bir sistem olarak öngörülüyor. E okul sistemi ile öğrenciler notlarını,devamsızlıklarını ve ders programlarına rahatlıkla ulaşabiliyor. e okul sisteminde öğrenciler giriş yaparak okuldaki durumlarını ailelerine rahatlıkla gösterebilir. E okul vbs girişi ailelerin çocuklarını rahatlıkla izleyebileceği bir sistem.meb.gov.tr adresi için tıklayınız...

E OKUL HAKKINDA TÜM ARAMALAR 

E okul okul veli bilgilendirme sistemi, e okul vbs, e okul öğrenci girişi sistemi, e okul öğretmen, e okul, ders notları, e okul meb, e okul öğrenci bilgilendirme sistemi gibi bir çok arama kriterinin cevabı buradan öğrenebilir ve giriş yapabilirsiniz.

e okul veli bilgilendirme sisteminde okul yöneticileri ya da öğretmenler tarafından öğrencilere yada velilere ulaştırmak istenilen duyurulara kolaylıkla vereceğimiz olan linkle ulaşabilirsiniz. Bireysel bazda ya da toplu duyurular, Ders Programı : Ders programı, ders başlangıç ve bitiş saatleri, derslere giren öğretmen bilgileri haftalık ders programı, Devamsızlık Bilgileri : Dönem içinde özürlü ve özürsüz devamsızlıklar, Not Bilgileri : Öğrencinin okulda aldığı sınav, proje ve performans belirlemeye yönelik çalışmalarla ilgili puanlar, Sınav ve Proje Bilgileri : Öğrencinin hangi dersten ne zaman sınav olacağı ve projesini teslim edeceği tarihler yer almaktadır.

Okula başlayan 1 milyon 870 bin 705 birinci sınıf öğrencisi ilk defa karneyle tanışacak.   17 Eylül 2012'de başlayan 2012-2013 eğitim öğretim yılının ilk yarısı bugün sona erecek.   Örgün eğitimdeki 831 bin 148 öğretmen ve 15 milyon 854 bin 277 öğrenci, iki haftalık yarıyıl tatilinin ardından 11 Şubat'ta ders başı yapacak.
 
Eğitim öğretim yılının ikinci yarısı 14 Haziran 2013'te sona erecek.   2013-2014 eğitim öğretim yılı ise 16 Eylül Pazartesi günü başlayacak.

HaberMolasi.com 


 
En Güncel Sağlık Haberleri için TIKLAYINIZ

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kurs ve zorunlu hizmet öğretmenine ek puan
MEB, yayınladığı atama ve yer değiştirme yönetmeliğinde, kurs ve zorunlu hizmet öğretmenine ek puan...

Haberi Oku