Bugun...


Şube Müdürlüğü Atamaları İle İlgili Gelişmeler Yakında!
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer YILDIZ şube müdürlüğüne neden görevlendirme yapmadıklarını açıkladı.” Şimdi biz şube müdürü görevlendirmelerini yapsak görevlendirdiğimiz arkadaşlarımızı okullarından almak, atamalar yapıldığında da bu arkadaşlardan tekrar okullarına dönmelerini istemek durumunda kalacağız.”

+ -
 ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVLENDİRMELERİ

Celal DEMİRCİ: İstanbul'da şube müdürlüğü görevlendirmeleri merak ediliyor? Yapılacak mı? Eğer yapılacaksa ne zaman yapılacak?

Dr. Muammer YILDIZ: Şube müdürlüğü görevlendirmelerini diğer iller yaptı. Biliyorsunuz İstanbul'da bunu yapmadık. Şu anda İstanbul'da 20-25'e yakın bir şube müdürü ataması yapılmasını bekliyoruz. Daha önce il müdürlüğü, ilçe müdürlüğü yapmış veya müdür yardımcılığı görevinde bulunmuş ama şu anda bir okulda öğretmen olarak görev yapan arkadaşlarımız var. Normal şartlar altında şube müdürlüğü bunların müktesep hakkı. Doğal olarak bu arkadaşlarımızın önceliği var. İl dışından da İstanbul için müracaatlar olduğunu duyuyoruz. Şimdi biz şube müdürü görevlendirmelerini yapsak görevlendirdiğimiz arkadaşlarımızı okullarından almak, atamalar yapıldığında da bu arkadaşlardan tekrar okullarına dönmelerini istemek durumunda kalacağız. Biz bunun içindir ki görevlendirilen arkadaşlarımızın bu yüzden mağdur olmalarını istemiyoruz.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
 YUKARI