Bugun...


Açıköğretim Kayıtları 12 Eylül'de Başlayacak
Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesinin bazı önlisans ve lisans programlarına, 2011 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) ile yerleştirilen adayların internet başvuru ve kayıt işlemleri 12 Eylül'de başlayacak.     …

+ -
Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesinin bazı önlisans ve lisans programlarına, 2011 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) ile yerleştirilen adayların internet başvuru ve kayıt işlemleri 12 Eylül'de başlayacak.
     AÜ Rektörlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, ''bilgi yönetimi, coğrafi bilgi sistemleri, eczane hizmetleri, gıda kalite kontrolü ve analizi, kimya teknolojisi, tıbbi ve aromatik bitkiler, tıbbi laboratuvar teknikleri, adalet, çağrı merkezi hizmetleri, fotoğrafçılık ve kameramanlık, ilahiyat, laborant ve veteriner sağlık, tarım'' önlisans programları ile ''Felsefe, İngilizce öğretmenliği, okul öncesi öğretmenliği, sosyoloji, tarih, Türk dili ve edebiyatı'' lisans programlarına bu yıl yerleştirilen adayların internet başvuru ve kayıt işlemleri başlıyor.
     ÖSYS ile bu programlara yerleştirilen adayların kayıt işlemleri 12?23 Eylül tarihleri arasında ''http://kayit.anadolu.edu.tr'' adresinden internet başvuru ve AÖF bürolarından kayıt olmak üzere iki aşamalı yapılacak.
     AÜ tarafından kayıt işlemlerinde kolaylık sağlaması amacıyla adayların ÖSYM'ye verdikleri adreslerine bilgilendirme mektubu gönderildi.
     Adayların kayıt belgelerini hazırlayarak, illerinde bulunan AÖF bürosuna başvurmaları ve 12?23 Eylül tarihleri arasında kayıtlarını mutlaka yaptırmaları gerektiği bildirildi.
     23 Eylül'den sonra kayıt yapılmayacağı ve mazeret kabul edilmeyeceği belirtildi.
YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
 YUKARI