Sendika:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
İL İÇİ ÖZÜR HAKKI VERİLMELİDİR!

En Güncel KPSS Haberleri için TIKLAYINIZ
İl içi özür tayinlerinin yapılması için de gayretimiz devam edecektir. En azından belli bir kilometre baz alınarak il içi özür tayinleri de gerçekleştirilebilir. Konuyu MEB yetkilileri ile görüşerek bir yol bulunmasını istiyoruz. MEB adına elbette, söz veremeyiz, ancak Sayın Müsteşarın bu konuda da olumlu bir yaklaşım sergileyeceğini düşünüyorum. Aklın yolu birdir. Önemli olan, öğretmenlerin aile bütünlüğü içinde daha verimli çalışmasını sağlamaktır. Daha mutlu öğretmen daha kaliteli, daha verimli iş demektir. MEB’in il içi konusunda da, iller arasında olduğu gibi aklıselim bir uygulama yapmasını istiyoruz.

Ömer Dinçer döneminde aile bütünlüğünü sağlamak için zorla alan değiştirilen öğretmenlere de isteklerine bağlı olarak eski alanlarına bulunduğu ilde dönüş hakkı mutlaka verilmelidir. Başaramadığı bir alanda, öğretmeni zorla tutmak pedagojik olmadığı kadar, mutsuz bir öğretmen kitlesi oluşturmaktır. Bu problemin çözümü hem öğretmen hem öğrencilerimiz için önemlidir. MEB bu feryatlara kulak vermek zorundadır.

En Güncel Sağlık Haberleri için TIKLAYINIZ


www.personelmeb.net

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ayşe 2 yıl önce

öğretmeni bu kadar yalnız ve sahipsiz bırakmayın müdürle arası iyi ola müdürce korunuyor. çıkarcı müdürler.arası iyi olmayan ise eziliyor ve haksızlıklara uğruyor. buna bir dur deyin.....

Misafir Avatar
MAĞDURRR 2 yıl önce

eşimle aramda 80 km var ben 3 dolmuş değiştiriyorum eşimse 2 otobüs değiştiriyor benim ulaşim sorunum var

Misafir Avatar
il içi 210 km mesafe eşimle aramda 2 yıl önce

sözde özür ataması yapıldı

Misafir Avatar
alan mağduru 2 yıl önce

sayın koncuk sizden bir umut bekliyoruz zorunlu alan değiştirenleri unutturmayın lütfen çok zor durumdayım psikolojim bozuldu diğerleri isteğe bağlı değişebiliyorsa bizim günahımız geçen yıl eşimizin zorunlu tayini mi

Misafir Avatar
mağdur 2 yıl önce

zorla alan değiştirmek zorunda bırakılan öğretmenlerin sahibi yok mu kim sesimize kulak verecek demekki isteğince herşey yolunda oluyormuş bizi duyun asıl mağdur edilen biziz.

Misafir Avatar
ASLAN BAŞKAN 2 yıl önce

senin gibisi yok

Koncuk, 3 Yıl Şartını Değerlendirdi
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk kişisel Twitter hesabından Çerçeve Yönetmelikle...

Haberi Oku