MERSİN’DE AÇIĞA ALINAN ÖĞRETMENLERİN TAM LİSTESİ

Mersinde Açığa Alınan Öğretmenlerin Listesi

MERSİN’DE AÇIĞA ALINAN ÖĞRETMENLERİN TAM LİSTESİ



Öğretmenler Bu 14 Kritere Göre Açığa Alınıyor! Bu Kriterlerden 1'i Bile Varsa Açığa Alınabilirsiniz... haberi için TIKLAYINIZ

Meb'de Binlerce Öğretmen ve İdareci Daha Açığa Alınacak TIKLAYINIZ

Meb'de Açığa Alınan Öğretmenlerin Listesi için TIKLAYINIZ

1    FATMA EKER    AKDENİZ/Mersin Halk Eğitimi Merkezi ve A.S.O.
2    MEDİNE DİLBAZ    YENİŞEHİR/Yenişehir İlkokulu
3    TUĞBA MIDIK    YENİŞEHİR/Şevket Pozcu Anadolu Lisesi
4    AHMET CIRIK    BÜYÜKŞEHİR/İl Milli Eğitim Müdürlüğü
5    FİKRET BOZOK    BÜYÜKŞEHİR/İl Milli Eğitim Müdürlüğü
6    REFİK BOZKURT    BÜYÜKŞEHİR/İl Milli Eğitim Müdürlüğü
7    MURAT POLAT    YENİŞEHİR/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
8    SİNAN ATASEVER    YENİŞEHİR/Yahya Günsür Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
9    NAGİHAN KAYA    AKDENİZ/Akdeniz Anaokulu
10    HÜSEYİN YILMAZ    ERDEMLİ/Barbaros İlkokulu
11    ÜMRAN KADİR SERİN    SİLİFKE/Cumhuriyet İlkokulu
12    ŞAMİL ŞAHİN    SİLİFKE/Sarıaydın İlkokulu
13    SERDAR KÜÇÜK    SİLİFKE/Taşucu Ortaokulu
14    MEHMET ATICI    TARSUS/75.Yıl Kocatepe Ortaokulu
15    ADEM KARA    TARSUS/Taşçılı İlkokulu
16    SERDAR YAŞAR    AKDENİZ/İsa Öner Çok Programlı Anadolu Lisesi
17    NURULLAH SEÇGİN    AKDENİZ/Mersin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
18    BÜLENT BAYDUZ    AKDENİZ/Mine Günaştı Anadolu İmam Hatip Lisesi
19    ORKUN DOĞAN    ERDEMLİ/Elvanlı Ortaokulu
20    ADEM SAYI    ERDEMLİ/Tömük Hacı Recep Yaşa Ortaokulu
21    MUHARREM GÖRGEN    TARSUS/Ahmet Zeki Şanlı İmam Hatip Ortaokulu
22    EMİNE BETÜL ŞİMŞEK    AKDENİZ/75.Yıl Fen Lisesi
23    METİN DAĞLI    AKDENİZ/75.Yıl Fen Lisesi
24    FERDİ KÖSE    AKDENİZ/Abdülkadir Perşembe Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
25    EBRU UÇAR ÇÖKKÜN    AKDENİZ/Ahi Evran İmam Hatip Ortaokulu
26    MURAT DUMAN    AKDENİZ/Ahi Evran İmam Hatip Ortaokulu
27    MURAT YUMLU    AKDENİZ/Ahmet Şimşek Ortaokulu
28    MERVE BAYAR    AKDENİZ/Akdeniz Karacaoğlan Halk Eğitimi Merkezi
29    HAKAN ATEŞ    AKDENİZ/Akdeniz Mersin Deniz Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
30    AHMET NALCI    AKDENİZ/AKİB Zafer Çağlayan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
31    ABDURRAHMAN OĞUZ    AKDENİZ/Atatürk Anadolu Lisesi
32    ÇETİN GÜNEŞ    AKDENİZ/Atatürk Anadolu Lisesi
33    FERİDE FİDAN    AKDENİZ/Atatürk Anadolu Lisesi
34    MEHMET ŞİMŞEK    AKDENİZ/Atatürk Anadolu Lisesi
35    MUZAFFER YEŞİLKUŞ    AKDENİZ/Fatih Ortaokulu
36    FATMA SELA    AKDENİZ/Fevzi Çakmak Ortaokulu
37    KASIM SELA    AKDENİZ/Fevzi Çakmak Ortaokulu
38    ÇİLEM ERBATAN    AKDENİZ/Huzurkent Kazım Karabekir Ortaokulu
39    KAYA ÖZBARAN    AKDENİZ/İsa Öner Çok Programlı Anadolu Lisesi
40    FERİZE DEMİR    AKDENİZ/İstiklal İlkokulu
41    VELİ ÇOŞKUN    AKDENİZ/Karacailyas Ortaokulu
42    RAHİME YILDIZ    AKDENİZ/Kıbrıs İlkokulu
43    HARUN DOĞAN    AKDENİZ/Mehmet Dağlı İmam Hatip Ortaokulu
44    FATMA GÖKMEN    AKDENİZ/Mehmet Fatih Deveci İlkokulu
45    EMİNE ÇELİK    AKDENİZ/Mersin Anadolu İmam Hatip Lisesi
46    HACI SEYFİ    AKDENİZ/Mersin Anadolu İmam Hatip Lisesi
47    SEVİL EKİNCİ    AKDENİZ/Mersin Anadolu İmam Hatip Lisesi
48    COŞKUN GÜR    AKDENİZ/Mersin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
49    EFRAİM AYDOĞDU    AKDENİZ/Mersin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
50    HÜSEYİN SİNAN GÜL    AKDENİZ/Mersin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
51    MAHMUT NARİN    AKDENİZ/Mersin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
52    AYŞE DURMUŞOĞLU    AKDENİZ/Mersin Üç Ocak Ortaokulu
53    MEHMET DURMAZ    AKDENİZ/Mersin Üç Ocak Ortaokulu
54    SELMA ÇELİK    AKDENİZ/Mimar Sinan Ortaokulu
55    SONGÜL KARASLAN    AKDENİZ/Mimar Sinan Ortaokulu
56    HARUN ÇOBAN    AKDENİZ/Mine Günaştı Anadolu İmam Hatip Lisesi
57    MUSTAFA TUNÇAY    AKDENİZ/Naciye Filizay Ortaokulu
58    MEHMET ALİ KILIÇ    AKDENİZ/Selahaddin Eyyubi İmam Hatip Ortaokulu
59    HALİL AYDEMİR    AKDENİZ/Tevfik Sırrı Gür Anadolu Lisesi
60    NAMIK KEMAL DEMİR    AKDENİZ/Tevfik Sırrı Gür Anadolu Lisesi
61    OKAN ATASEVER    AKDENİZ/Tevfik Sırrı Gür Anadolu Lisesi
62    YILMAZ EKİNCİ    AKDENİZ/Tevfik Sırrı Gür Anadolu Lisesi
63    MEHMET KÜÇÜKTAŞ    AKDENİZ/Turgut Özal Ortaokulu
64    SAİD AHMET ŞİRİN    AKDENİZ/Turgut Özal Ortaokulu
65    EMRAH YILMAZ    AKDENİZ/Yeşilçimen Kanuni Ortaokulu
66    CUMALİ KARABİYIK    AKDENİZ/Zeki Sabah İlkokulu
67    ZEKİ SÜMER    AKDENİZ/Zeytinlibahçe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
68    MESUT YALÇIN    ANAMUR/Akdeniz İlkokulu
69    SİYAMİ TAYYAR    ANAMUR/Anamur Anadolu Lisesi
70    BELKIS DÖNMEZ    ANAMUR/Anamur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
71    GÖKHAN YILDIRIM    ANAMUR/Anamur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
72    MUSTAFA UYMAZ    ANAMUR/Anamur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
73    ALİ AYHAN ÇAM    ANAMUR/Anamur Ortaokulu
74    AYŞE KARACA    ANAMUR/Bozdoğan Mamure Ortaokulu
75    ALİ OSMAN KADİROĞULLARI    ANAMUR/Cengiz Topel İmam Hatip Ortaokulu
76    KADRİYE YALÇIN    ANAMUR/Fatih İlkokulu
77    MEHMET GÜNDÜZ    ANAMUR/Fatih İlkokulu
78    MURAT ARISOY    ANAMUR/Rüştü Kazım Yücelen Ortaokulu
79    EMRAH ATASOY    AYDINCIK/Aydıncık Anadolu Lisesi
80    METİN İLCİKTAY    AYDINCIK/Fatih İlkokulu
81    ELİF ÖZGÜR    AYDINCIK/Halk Eğitim Merkezi
82    MEDİNE İLCİKTAY    AYDINCIK/Yenikaş Soğuksu Ortaokulu
83    ÖZGÜR ÇOBAN    BOZYAZI/Bozyazı İlk Adım Anaokulu
84    ATİLA TAŞ    BOZYAZI/Bozyazı Ortaokulu
85    MEHMET KÜÇÜKTOP    BOZYAZI/Bozyazı Ortaokulu
86    MUSTAFA BİLİCİ    BOZYAZI/Bozyazı Ortaokulu
87    İLYAS DİLBER    BOZYAZI/Kökobası İlkokulu
88    MEHMET DOLUNAY    BOZYAZI/Kökobası İlkokulu
89    YETER DOLUNAY    BOZYAZI/Kökobası İlkokulu
90    NEZİHE KÜÇÜKTOP    BOZYAZI/Şehit Murat Namdar Ortaokulu
91    MUHARREM BOZBEY    BOZYAZI/Tekmen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
92    HÜSEYİN AKTAĞ    BOZYAZI/Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu
93    PAKİZE BİLGİN    BOZYAZI/Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu
94    MUSTAFA AÇIKYÖRÜK    ERDEMLİ/Arpaçbahşiş Yardımcılar Ortaokulu
95    FATİH ŞAHİN    ERDEMLİ/Ayaş İlkokulu
96    HÜSEYİN EYİLCİM    ERDEMLİ/Barbaros Ortaokulu
97    MEHMET YAYLA    ERDEMLİ/Dağlı İlkokulu
98    MERYEM NURAY URHAN    ERDEMLİ/Dağlı Ortaokulu
99    HASAN URHAN    ERDEMLİ/Erdemli Anadolu İmam Hatip Lisesi
100    İSMET TUFAN    ERDEMLİ/Erdemli Anadolu İmam Hatip Lisesi
101    MEHMET NURİ ERSÖZ    ERDEMLİ/Erdemli Anadolu İmam Hatip Lisesi
102    MERYEM GÖKCEN    ERDEMLİ/Erdemli Anadolu İmam Hatip Lisesi
103    YALÇIN YETGİN    ERDEMLİ/Erdemli Anadolu İmam Hatip Lisesi
104    ALİ DOĞAN    ERDEMLİ/Erdemli Ertuğrul Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
105    MUSTAFA TANER    ERDEMLİ/Erdemli Ertuğrul Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
106    MEHMET BAYRAM    ERDEMLİ/Erdemli İMKB Fen Lisesi
107    YUSUF ÖREN    ERDEMLİ/Erdemli Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
108    MEHMET GÜLTEKİN    ERDEMLİ/Karayakup Ortaokulu
109    NUR SOPALI    ERDEMLİ/Karayakup Ortaokulu
110    AHMET FİKRİ TEK    ERDEMLİ/Kargıpınarı Anadolu Lisesi
111    CEMAL TUFAN    ERDEMLİ/Kargıpınarı Anadolu Lisesi
112    GÜLENDAM YAPICILAR    ERDEMLİ/Kargıpınarı Anadolu Lisesi
113    AHMET GÜLTEKİN    ERDEMLİ/Kargıpınarı İmam Hatip Ortaokulu
114    FERDİ ERDEM    ERDEMLİ/Kargıpınarı İmam Hatip Ortaokulu
115    MUSTAFA EĞE    ERDEMLİ/Kargıpınarı İmam Hatip Ortaokulu
116    ÖMER FARUK BİLGEN    ERDEMLİ/Kösbucağı İlkokulu
117    HASAN GÜLER    ERDEMLİ/Limonlu İlkokulu
118    HÜSEYİN DOĞRU    ERDEMLİ/Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu
119    MEHMETALİ DUMAN    ERDEMLİ/Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu
120    HAYATİ ACAR    ERDEMLİ/Pınarbaşı Şehit Polis Bayram Göde Ortaokulu
121    ELİFE YEL    ERDEMLİ/Selviler Ortaokulu
122    AHMET ÜNVER    ERDEMLİ/Sinan Suverir İlkokulu
123    LEVENT OÇAK    ERDEMLİ/Sinan Suverir Ortaokulu
124    METİN TURAÇ    ERDEMLİ/Sorgun Ortaokulu
125    SELİM GAZİ ŞAHİN    ERDEMLİ/Şehit Ali İhsan Öger İlkokulu
126    OLCAY YEL    ERDEMLİ/Şehit Ali İhsan Öger Ortaokulu
127    UMİT KANDEMİR    ERDEMLİ/Şehit Ali İhsan Öger Ortaokulu
128    ALİ KEKLİK    ERDEMLİ/Şehit Öğretmen Hacı Ömer Serin Ortaokulu
129    MENDERES YILDIZ    ERDEMLİ/Tömük Anadolu Lisesi
130    VEHBİ ÖZDEMİR    ERDEMLİ/Üçtepe Ortaokulu
131    ŞAHİN GÖKTAŞ    GÜLNAR/Atatürk Ortaokulu
132    NAZMİ ŞAHİN    GÜLNAR/Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulu
133    ZEYNİYE DURSUN ÇELİK    GÜLNAR/Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulu
134    AHMET BULUT    GÜLNAR/Gülnar Anadolu İmam Hatip Lisesi
135    BAHADIR GÖKÜŞ    GÜLNAR/Gülnar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
136    ABDULKADİR KAR    GÜLNAR/İshaklar Ortaokulu
137    KADİR EYCE    GÜLNAR/Kuskan İlkokulu
138    ALİ ÇOLAK    MEZİTLİ/Ahmet Hocaoğlu Ortaokulu
139    SEDAT ÖZNACAR    MEZİTLİ/Dr.Hakan Kundak İlkokulu
140    AHMET ÇETİNER    MEZİTLİ/İçel Anadolu Lisesi
141    AHMET ŞENER    MEZİTLİ/İçel Anadolu Lisesi
142    MAHMUT TİLAVER    MEZİTLİ/Mezitli Anadolu İmam Hatip Lisesi
143    SELÇUK TUĞRUL ERKAYA    MEZİTLİ/Mezitli Belediye Ortaokulu
144    AYSEL TİLAVER    MEZİTLİ/Mezitli İmam Hatip Ortaokulu
145    FATMA KURU    MEZİTLİ/Mezitli Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
146    FATMA YILDIRIM    MEZİTLİ/Mezitli Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
147    ALİ YOĞURTOĞLU    MEZİTLİ/Mezitli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
148    BÜNYAMİN DÖNMEZ    MEZİTLİ/Mezitli Muhittin Develi İlkokulu
149    AYŞE ÖZDEMİR    MEZİTLİ/Şehit Fatih Soydan Ortaokulu
150    DERYA GÜNEŞ    MEZİTLİ/Şehit Fatih Soydan Ortaokulu
151    MURAT ÖZDEMİR    MEZİTLİ/Şehit Fatih Soydan Ortaokulu
152    SEHER KURT    MEZİTLİ/Viranşehir 75. Yıl Ortaokulu
153    ALİ ÖNDER    MUT/Cumhuriyet İlkokulu
154    EMİNE ÇETİN    MUT/Gazi İlkokulu
155    YAŞAR YALDIZ    MUT/Gazi Ortaokulu
156    AHMET KADİM    MUT/Hamam Karatahta Ortaokulu
157    MEHMET ÇAMTOSUN    MUT/Kazım Yaprak İlkokulu
158    MEVLÜT MAVİLİ    MUT/Kazım Yaprak İlkokulu
159    SERAP YARDIM    MUT/Kazım Yaprak İlkokulu
160    GÖKHAN KILIÇ    MUT/Mareşal Fevzi Çakmak Yatılı Bölge Ortaokulu
161    HÜSEYİN AKKURT    MUT/Mareşal Fevzi Çakmak Yatılı Bölge Ortaokulu
162    MUSTAFA İN    MUT/Mareşal Fevzi Çakmak Yatılı Bölge Ortaokulu
163    İSMAİL DOĞAN    MUT/Mut Anadolu İmam Hatip Lisesi
164    YUSUF AKRAN    MUT/Mut Anadolu İmam Hatip Lisesi
165    AHMET ENGEL    MUT/Mut Anadolu Lisesi
166    ÜMİT BAŞAR    MUT/Mut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
167    YETER ELİF HAYTA    MUT/Mut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
168    SELÇUK BULUTGENÇ    MUT/Mut Osman Nuri Yalman Anadolu Lisesi
169    MEHMET DEMİR    MUT/Şehit Emin Çelik Anadolu Lisesi
170    ŞAFAK DEMİR    MUT/Şehit Emin Çelik Anadolu Lisesi
171    HAMDİ CANATAR    SİLİFKE/A.Necati Hancıoğlu İlkokulu
172    MUSTAFA TURGUT    SİLİFKE/Akdere Şehit Öğretmen Hamit Sütmen Ortaokulu
173    AYDIN KONUR    SİLİFKE/Arkum Ahmet Ünver İlkokulu
174    MURAT ŞİMŞEK    SİLİFKE/Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
175    ABDURRAHMAN DEMİRTAŞ    SİLİFKE/Atatürk Ortaokulu
176    AYSEMİN UĞUR    SİLİFKE/Atatürk Ortaokulu
177    FATMA DOĞAN    SİLİFKE/Atatürk Ortaokulu
178    HANİFE CANATAR    SİLİFKE/Atatürk Ortaokulu
179    HARUN GÜLEN    SİLİFKE/Atatürk Ortaokulu
180    MUZAFFER DEMİR    SİLİFKE/Atatürk Ortaokulu
181    SERDAR DAŞDEMİR    SİLİFKE/Atatürk Ortaokulu
182    MEHMET ŞAHİN    SİLİFKE/Cengiz Topel Ortaokulu
183    SEBİLE DEMİR    SİLİFKE/Gazipaşa İlkokulu
184    DERYA TEN AK    SİLİFKE/Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
185    ADEM SAYIM    SİLİFKE/Göksu İlkokulu
186    OSMAN GÜRSES    SİLİFKE/Göksu İlkokulu
187    AHMET ÇIRAK    SİLİFKE/Kurtuluş Ayşe Çomoğlu Ortaokulu
188    SELİME ÇIRAK    SİLİFKE/Sarıaydın İlkokulu
189    İSA OĞAN    SİLİFKE/Silifke Anadolu İmam Hatip Lisesi
190    MEHMET KÜÇÜK    SİLİFKE/Silifke Anadolu İmam Hatip Lisesi
191    AHMET SABAZ    SİLİFKE/Silifke Ertan Cüceloğlu Anadolu Lisesi
192    İSMAİL ÖZDOĞAN    SİLİFKE/Silifke Ertan Cüceloğlu Anadolu Lisesi
193    ABDULLAH AK    SİLİFKE/Silifke Gazi Anadolu Lisesi
194    HASAN DURU    SİLİFKE/Silifke Göksu Anadolu Lisesi
195    ZEYNEP ASLAN    SİLİFKE/Silifke İmam Hatip Ortaokulu
196    NİYAZİ UĞUR    SİLİFKE/Silifke Toroslar Anadolu Lisesi
197    NURGÜL ŞİMŞEK    SİLİFKE/Silifke Uluğ Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
198    CEM KATARCI    SİLİFKE/Sömek Ortaokulu
199    MESUT MAVİ    SİLİFKE/Susanoğlu Ortaokulu
200    FATMA YILDIZ    SİLİFKE/Toki Ortaokulu
201    İLYAS YALÇINKAYA    SİLİFKE/Toki Ortaokulu
202    SONAY UYAR DURU    SİLİFKE/Toki Ortaokulu
203    FARUK YILDIZ    SİLİFKE/Veysel Balcı Ortaokulu
204    CAFER YILDIRIM    SİLİFKE/Yeşilovacık İlkokulu
205    RAMAZAN SARIBAŞ    TARSUS/75.Yıl Kocatepe Ortaokulu
206    AHMET ŞAHİN    TARSUS/Abdulkerim Bengi Anadolu Lisesi
207    HÜSNE TATAR    TARSUS/Adile Onbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
208    İSMET KAYA    TARSUS/Ahmet Yesevi Ortaokulu
209    GÜLNUR DOYDUK    TARSUS/Ahmet Zeki Şanlı İmam Hatip Ortaokulu
210    MEHMET GÖKŞEN    TARSUS/Ahmet Zeki Şanlı İmam Hatip Ortaokulu
211    FUAT ŞAVK    TARSUS/Akdeniz Anadolu Lisesi
212    HATİCE DOĞAN    TARSUS/Ali Fakı İlkokulu
213    HAVVA KAYA    TARSUS/Ali Mistilli İlkokulu
214    YUSUF ÇELİK    TARSUS/Ayşe Mirici İlkokulu
215    EMİNE KESER    TARSUS/Ayşe Mirici Ortaokulu
216    YASEMİN ÇOLAK    TARSUS/Ayşe Mirici Ortaokulu
217    HAVA ÖZBİLGİÇ    TARSUS/Barboros Hayrettin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
218    HAZER TEMEL    TARSUS/Barboros Hayrettin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
219    SEYFİ DÖRTGÖZ    TARSUS/Barboros Hayrettin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
220    FATMA KARABULUT    TARSUS/Beydeğirmeni İlkokulu
221    HASAN KESER    TARSUS/Bolatlı Ortaokulu
222    SABİT ÖZ    TARSUS/Cengiz Topel Anadolu Lisesi
223    ZAHİDE ATAY    TARSUS/Cinköy İlkokulu
224    NİHAL KILIÇ    TARSUS/Cinköy Ortaokulu
225    FATMA GÖÇÜK    TARSUS/Çağlayan Ortaokulu
226    SAİT AKSOY    TARSUS/Çağlayan Ortaokulu
227    BÜLENT TOK    TARSUS/Çukurova Sanayi Ortaokulu
228    FATMA YILDIRIM    TARSUS/Çukurova Sanayi Ortaokulu
229    OSMAN TÜRKER SUMMAK    TARSUS/Çukurova Sanayi Ortaokulu
230    YUSUF DAĞLIOĞLU    TARSUS/Çukurova Sanayi Ortaokulu
231    NESRİN ÇETİN TEKELİ    TARSUS/Dr. Mehmet Şanlı Anaokulu
232    ÖMER CAN    TARSUS/Dumlupınar Hürriyet İlkokulu
233    EMİNE ŞÜKÜR    TARSUS/Emine Boro Ortaokulu
234    ÖMER TÜRKMEN    TARSUS/Esenler İlkokulu
235    FEVZİ TAŞKIN    TARSUS/Fatih Sultan Mehmet İlkokulu
236    OSMAN KESKİN    TARSUS/Fatih Sultan Mehmet İlkokulu
237    ALİYE GÖZÜKIR    TARSUS/Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu
238    ERTAN PETEK    TARSUS/Fevzi Çakmak İlkokulu
239    HAVVA YILDIZ GÜMÜŞ    TARSUS/Hasan Karamehmet İlkokulu
240    FATMA ÖZSOY    TARSUS/İbrahim Kozacıoğlu Ortaokulu
241    KEMAL EKER    TARSUS/İbrahim Kozacıoğlu Ortaokulu
242    BİROL KARA    TARSUS/İclal Ekenler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
243    RAHİME NUR AÇIKGÖZ    TARSUS/İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu
244    ALİ KOŞAR    TARSUS/Kasım Ekenler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
245    NUMAN AÇIKGÖZ    TARSUS/Kulak İlkokulu
246    ŞÜĞLE YAMAN ÖZ    TARSUS/Lütfiye Benli İlkokulu
247    MUSTAFA ÖZDEMİR    TARSUS/M. İstemihan Talay İlkokulu
248    ŞAVKI YILMAZ    TARSUS/M. İstemihan Talay Yatılı Bölge Ortaokulu
249    FATMA PETEK    TARSUS/Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
250    ŞAFAK VERENSEN    TARSUS/Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
251    HÜSEYİN TUNÇ    TARSUS/Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
252    ÜMİT GÜNGÖR    TARSUS/Mersin Tarsus Zühtü Günaştı Anadolu Lisesi
253    TAMER DOĞAN    TARSUS/Mesleki Eğitim Merkezi
254    AHMET AKUL ÇİFTÇİ    TARSUS/Musa Bengi İlkokulu
255    AKİF KÜÇÜK    TARSUS/Musa Bengi İlkokulu
256    GÖNÜL AVCI    TARSUS/Musa Bengi İlkokulu
257    VİLDAN KÜÇÜK    TARSUS/Musa Bengi İlkokulu
258    HAKAN TANIŞ    TARSUS/Pakize Bayraktar İlkokulu
259    MUSTAFA ÜNAL    TARSUS/Pakize Bayraktar İlkokulu
260    ZELİHA ÜNAL    TARSUS/Pakize Bayraktar İlkokulu
261    ZARİF FESLİ    TARSUS/Pakize Bayraktar Ortaokulu
262    BİLAL UYĞUR    TARSUS/Sadık Eliyeşil Ortaokulu
263    GÜLDEN SAİN    TARSUS/Şehit Aydın Güleken Anaokulu
264    HAMZA AY    TARSUS/Şehit Yurdakul Alcan Ortaokulu
265    FERAH YÜKSEK    TARSUS/Şehitishak İlkokulu
266    ŞERİFE KESKİN    TARSUS/Şehitishak İlkokulu
267    ÇETİN KUZUCU    TARSUS/Tarsus Anadolu İmam Hatip Lisesi
268    MUSTAFA ŞAHİN    TARSUS/Tarsus İlkokulu
269    MUZAFFER GÜLÜSTAN    TARSUS/Tarsus İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
270    UĞUR AYDIN    TARSUS/Tarsus İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
271    GÖKHAN ÇETİN    TARSUS/Tarsus İstiklal İmam Hatip Ortaokulu
272    HAVA AY    TARSUS/Tarsus İstiklal İmam Hatip Ortaokulu
273    OSMAN GÜL    TARSUS/Tarsus İstiklal İmam Hatip Ortaokulu
274    SEZGİN AKSOY    TARSUS/Tarsus İstiklal İmam Hatip Ortaokulu
275    LÜTFİ YALÇIN    TARSUS/Tarsus Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
276    MAHMUT AKTAY    TARSUS/Tarsus Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
277    MURAT PEKDEMİR    TARSUS/Tarsus Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
278    PERVİN SUMMAK    TARSUS/Tarsus Ortaokulu
279    YASİN UYAR    TARSUS/Yunus Emre İlkokulu
280    DİLEK SEÇGİN    TOROSLAR/Abdullah Günaydın İlkokulu
281    HALİL GEZEN    TOROSLAR/Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisesi
282    MUSTAFA GÜNER    TOROSLAR/Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisesi
283    NESLİHAN KURT    TOROSLAR/Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisesi
284    AYŞE BUKET BUDAK    TOROSLAR/Arpaçsakarlar İlkokulu
285    HURŞİT BUDAK    TOROSLAR/Arpaçsakarlar İlkokulu
286    NESRİN ÇAVDAR    TOROSLAR/Arpaçsakarlar İlkokulu
287    MANAS KURT    TOROSLAR/Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
288    SÜLEYMAN KİSTİK    TOROSLAR/Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
289    ZEKİ ATICI    TOROSLAR/Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
290    MEHMET FATİH FESLİ    TOROSLAR/Atatürk Ortaokulu
291    KEZBAN ŞEN    TOROSLAR/Atike Akel Ortaokulu
292    ÜMİT GÜNER    TOROSLAR/Bahriye Ortaokulu
293    MEHMET GÜNEŞ    TOROSLAR/Candan Merzeci Ortaokulu
294    EMRAH KURT    TOROSLAR/Cemile Hamdi Ongun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
295    UĞUR KAYA    TOROSLAR/Cemile Hamdi Ongun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
296    HAYRİ TOPRAK    TOROSLAR/Çağdaşkent Anadolu Lisesi
297    ŞULE KÖSE    TOROSLAR/Çağdaşkent İlkokulu
298    SERPİL TOSUNLAR    TOROSLAR/Çavuşlu İlkokulu
299    ÖMER YAĞAN    TOROSLAR/Çavuşlu Ortaokulu
300    YAHYA ŞİMŞEK    TOROSLAR/Çukurova Ortaokulu
301    SEVDA KAYA    TOROSLAR/Hafsa Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
302    MEHMET SALİH ÇELİK    TOROSLAR/Halkkent İlkokulu
303    ATAKAN AKBAY    TOROSLAR/Hasan Akel Anadolu Lisesi
304    MUSTAFA YALÇIN    TOROSLAR/Hasan Akel Anadolu Lisesi
305    ADEVİYE GÜRBÜZ    TOROSLAR/Hoca Ahmet Yesevi Anadolu İmam Hatip Lisesi
306    ŞAMİL SÖYLEM    TOROSLAR/Hoca Ahmet Yesevi Anadolu İmam Hatip Lisesi
307    TEVFİK KARAKULAK    TOROSLAR/Hoca Ahmet Yesevi Anadolu İmam Hatip Lisesi
308    KEZİBAN ARSLAN    TOROSLAR/Hüseyin Güvercin Ortaokulu
309    SAMİ AKSOY    TOROSLAR/Hüseyin Okan Merzeci Anadolu Lisesi
310    EROL BUDAK    TOROSLAR/Hüseyin Özer Merzeci İlkokulu
311    NAZMİYE BÜLBÜL    TOROSLAR/İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu
312    FARUK BALLI    TOROSLAR/Kadri Şaman MTSO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
313    MEHMET ÇINAR    TOROSLAR/Kadri Şaman MTSO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
314    FATİH MEHMET KARA    TOROSLAR/Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi
315    MEVLUT AYDIN    TOROSLAR/Mersin Ziraat Odası Ortaokulu
316    MUSTAFA ARSLAN    TOROSLAR/Muhsin Yanpar İlkokulu
317    İDRİS ÇINAR    TOROSLAR/Mürüvvet Faik Uğuz İlkokulu
318    DEMET EFE    TOROSLAR/Toroslar Akbelen İmam Hatip Ortaokulu
319    EYYÜP BÜLBÜL    TOROSLAR/Toroslar Anadolu Lisesi
320    MUAMMER GÜLMEZ    TOROSLAR/Toroslar Anadolu Lisesi
321    SERPİL YAŞAR    TOROSLAR/Toroslar Anadolu Lisesi
322    ADEM YANAK    TOROSLAR/Toroslar Şifa Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
323    ZEYNEP DOĞAN    TOROSLAR/Vali Sabahattin Çakmakoğlu İlkokulu
324    CEYLAN YAZICIOĞLU    TOROSLAR/Vali Sabahattin Çakmakoğlu Ortaokulu
325    MUSA ERKMEN    TOROSLAR/Vali Sabahattin Çakmakoğlu Ortaokulu
326    ŞAMİL TIRAŞ    TOROSLAR/Yunus Emre İşitme Engelliler Ortaokulu
327    HANİFİ KÖŞTEN    YENİŞEHİR/100. Yıl Akkent Ortaokulu
328    SONER CIRIK    YENİŞEHİR/100. Yıl Akkent Ortaokulu
329    YUNUS ÇELİK    YENİŞEHİR/100. Yıl Akkent Ortaokulu
330    FATMA ŞAHAN KİSTİK    YENİŞEHİR/24 Kasım Ortaokulu
331    MEMET ARSLAN    YENİŞEHİR/24 Kasım Ortaokulu
332    ALİ NAİLİ KATMER    YENİŞEHİR/Aydınlıkevler İlkokulu
333    ADNAN YILDIRIM    YENİŞEHİR/Bahçelievler İlkokulu
334    AHMET ALTINKÜPE    YENİŞEHİR/Barbaros Ortaokulu
335    AYŞEGÜL ÖZBARAN    YENİŞEHİR/Barbaros Ortaokulu
336    BİLAL GÜLTOPLAYAN    YENİŞEHİR/Çankaya Ortaokulu
337    MEHMET KURU    YENİŞEHİR/Dumlupınar Anadolu İmam Hatip Lisesi
338    NECİM GÜNAYDIN    YENİŞEHİR/Dumlupınar Anadolu İmam Hatip Lisesi
339    İSMET ÖZTÜRK    YENİŞEHİR/Hacı Sabancı Anadolu Lisesi
340    SEYFETTİN KURTCU    YENİŞEHİR/Hacı Zarife-Çelebi Aygar Anadolu Lisesi
341    ZUHAL KARA    YENİŞEHİR/Kocavilayet Ortaokulu
342    AYŞE ÇOPUR    YENİŞEHİR/Mehmet Adnan Özçelik Ortaokulu
343    HALİL ORTAKAYA    YENİŞEHİR/Mehmet Adnan Özçelik Ortaokulu
344    MUSTAFA DOĞAN    YENİŞEHİR/Namık Kemal Ortaokulu
345    CEMİL ŞEN    YENİŞEHİR/Necdet Ülger Ortaokulu
346    ABDULKERİM CAMKURT    YENİŞEHİR/Pirireis İlkokulu
347    EMİNE FİLİZ DAŞTAN    YENİŞEHİR/Şevket Pozcu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
348    EKREM KURT    YENİŞEHİR/Yahya Akel Fen Lisesi
349    MEHMET AVCI    YENİŞEHİR/Yahya Akel Fen Lisesi
350    ALİ RAMAZAN CEYLAN    YENİŞEHİR/Yahya Günsür Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
351    MEHMET HAKAN CERİT    YENİŞEHİR/Yahya Günsür Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
352    MÜMİN KAHRAMAN    YENİŞEHİR/Yahya Günsür Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
353    ZİYAEDDİN GÖCEK    YENİŞEHİR/Yenişehir Mersin Anadolu Lisesi  
 
      
İSMİNUR YAZGAN    AKDENİZ/Ahmet Mete Işıkara İlkokulu
SEMİHA ALTINKÜPE    AKDENİZ/Atatürk Anadolu Lisesi
SEDAT GİDİRİŞLİOĞLU    AKDENİZ/Fevzi Çakmak Ortaokulu
HATİCE ÇOŞKUN    AKDENİZ/Gazipaşa İlkokulu
ERGÜN KAYA    AKDENİZ/Güneş Ortaokulu
NURİ DURMUŞOĞLU    AKDENİZ/Hatice Uluğ İlkokulu
ZÜBEYDE BAYRAMOĞLU    AKDENİZ/Mersin Halk Eğitimi Merkezi ve A.S.O.
MUSTAFA TEPER    AKDENİZ/Mersin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
YAŞAR KABUKCI    AKDENİZ/Sabiha Çiftçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
ABDULAZİZ ERGİNOĞLU    AKDENİZ/Salim Yılmaz Anadolu Lisesi
ŞERİFE GÜÇÜK    ANAMUR/Anamur Cumhuriyet Anadolu Lisesi
AZMİ ALIÇ    ANAMUR/Anamur Ortaokulu
MUSA KARAGÖZ    ANAMUR/Fatih İlkokulu
AHMET YILDIZ    ANAMUR/Halk Eğitim Merkezi
İBRAHİM İLİMAN    AYDINCIK/Yenikaş Soğuksu Ortaokulu
HASAN ASLAN    BOZYAZI/Bozyazı Anadolu Lisesi
HAMZA KESER    BOZYAZI/Bozyazı Çok Programlı Anadolu Lisesi
ERSİN GÜÇÜK    BOZYAZI/Bozyazı Ortaokulu
GÖKHAN AVCI    BÜYÜKŞEHİR/İl Milli Eğitim Müdürlüğü
HÜSEYİN ÇETİN    ERDEMLİ/Cumhuriyet İlkokulu
MURAT CERİT    ERDEMLİ/Cumhuriyet İlkokulu
EMİNE DUMAN    ERDEMLİ/Çeşmeli Ortaokulu
ZEHRA ERDEM    ERDEMLİ/Çeşmeli Ortaokulu
ALİ ÇEVİK    ERDEMLİ/Erdemli Anadolu İmam Hatip Lisesi
HASAN ERCAN    ERDEMLİ/Erdemli Anadolu Lisesi
AHMET SOPALI    ERDEMLİ/Erdemli Ertuğrul Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
SÜNDÜZ ÖREN    ERDEMLİ/Erdemli Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
SEFA GÜNEŞ    ERDEMLİ/Esenpınar Ortaokulu
ALİ MUTLU    ERDEMLİ/General Vali Ömer Lütfi Hancıoğlu İlkokulu
ALİ EROL    ERDEMLİ/General Vali Ömer Lütfi Hancıoğlu Ortaokulu
BAYRAM ALİ DEVECİOĞLU    ERDEMLİ/Kocahasanlı Anadolu Lisesi
AHMET NUMAN BOZKURT    ERDEMLİ/Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu

      
RABİA KÖSE    ERDEMLİ/Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu
İDRİS KAYA    ERDEMLİ/Şehit Öğretmen Hacı Ömer Serin İlkokulu
DENİZ ŞEN    ERDEMLİ/Üçtepe Ortaokulu
SELİME GÖKTAŞ    GÜLNAR/Atatürk İlkokulu
MURAT MARUF    MERSİN/MEZİTLİ/Şehit Fatih Soydan Ortaokulu
GÜZİN ATEŞ    MEZİTLİ/Ahmet Hocaoğlu İlkokulu
AHMET GÜLEÇ    MEZİTLİ/İçel Anadolu Lisesi
CEMİL KAHYAOĞLU    MEZİTLİ/Mersin Yusuf Kalkavan Anadolu Lisesi
SONGÜL TUNCER    MEZİTLİ/Mezitli Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
ÖZLEM ÇELİK    MEZİTLİ/Mezitli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
SÜHEYLA NASIR    MEZİTLİ/Mezitli Muhittin Develi Ortaokulu
FATMA BULUT    MUT/75.Yıl Anaokulu
ALPER DUMAN    MUT/Cumhuriyet Ortaokulu
DENİZ İNCE    MUT/Mut Karacaoğlan Ortaokulu
OSMAN ÇELİK    MUT/Mut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
RAŞİT KONYA    MUT/Mut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
ÖZLEM YEL ASKER    MUT/Mut Özdemirler Çok Programlı Anadolu Lisesi
ZÜLFÜ ÇAMTOSUN    MUT/Sakız İlkokulu
ALİME KILIÇ    MUT/Şehit Ahmet Ersoy Ortaokulu
İSMAİL ÖNCEL    MUT/Turhan Akay İlkokulu
GÜLSEREN UÇAN    SİLİFKE/Arkum Ahmet Ünver İlkokulu
ÖZGÜR ŞAFAK ÇELİKEL    SİLİFKE/Cengiz Topel Ortaokulu
SULTAN KILINÇ    SİLİFKE/Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
VELİ GEZER    SİLİFKE/Sarıaydın Ortaokulu
FİLİZ ÖZDOĞAN    SİLİFKE/Silifke Göksu Anadolu Lisesi
HÜSEYİN ACAR    SİLİFKE/Silifke Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
YILDIZ OĞAN    SİLİFKE/Silifke Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe
ORHAN KARAŞAHİN    SİLİFKE/Silifke Toroslar Anadolu Lisesi
METİN GÜNAY    SİLİFKE/Silifke Uluğ Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
KAZIM BEKTAŞ    SİLİFKE/Taşucu Anadolu Lisesi
KEZİBAN UZUN    SİLİFKE/Taşucu İlkokulu
OĞUZHAN KILINÇ    SİLİFKE/Taşucu İlkokulu

      
BAHATTİN YILDIZ    SİLİFKE/Taşucu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
MUHAMMET ÇETİN    SİLİFKE/Taşucu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
HIDIR UĞUZ    SİLİFKE/Toki Ortaokulu
ONUR KIZILKAYA    TARSUS/100. Yıl Ortaokulu
AYFER BÜKÜM    TARSUS/Adile Onbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
ŞEFİK BÜKÜM    TARSUS/Adile Onbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
AHMET KARAKOYAK    TARSUS/Akdeniz Anadolu Lisesi
MEHMET DAYIOĞLU    TARSUS/Ashabı Kehf Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
İSMAİL TÜRKMEN    TARSUS/Bolatlı İlkokulu
FATİH TÜRKMEN    TARSUS/Cengiz Topel Anadolu Lisesi
GÜRSEL ŞENGÜL    TARSUS/Cengiz Topel Anadolu Lisesi
MAHMUT YILDIRIM    TARSUS/Cengiz Topel Anadolu Lisesi
RAHŞAN DAYIOĞLU    TARSUS/İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu
EVREN GÖZÜKIR    TARSUS/Kasım Ekenler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
SEMRA TOK    TARSUS/Kurtuluş İlkokulu
ALİ MUHMANİ KOŞAN    TARSUS/Mehmet Ramiz Asutay İlkokulu
AYŞE ESKİ    TARSUS/Mersin Eczacı Odası Ecz.Umut Özkul Anaokulu
MEHMET AÇIKGÖZ    TARSUS/Tarsus Fen Lisesi
FATMA KÜÇÜK    TOROSLAR/Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisesi
MUSTAFA DEMİR    TOROSLAR/Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisesi
VEHBİ GÜNEŞ    TOROSLAR/Arslanköy İlkokulu
UMUT ALTUNTAŞ    TOROSLAR/Atatürk İlkokulu
MUSTAFA OĞUZHAN GÜL    TOROSLAR/Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
GÜNDÜZ DİLEVCİ    TOROSLAR/Atatürk Ortaokulu
DİLEK DİKME    TOROSLAR/Atike Akel Ortaokulu
MUHAMMET ÜNVER    TOROSLAR/Atike Akel Ortaokulu
ŞENGÜL VALACIK    TOROSLAR/Bahriye Ortaokulu
ALİ KAHVECİ    TOROSLAR/Çağdaşkent Anadolu Lisesi
SELİM DERELİ    TOROSLAR/Çavuşlu Ortaokulu
MEHMET DİKME    TOROSLAR/Çukurova İlkokulu
CEMİLE ÖZDEMİR    TOROSLAR/Hasan Akel Anadolu Lisesi
DOĞAN KOÇAK    TOROSLAR/Hasan Akel Anadolu Lisesi

BİRSEN ATAGÜN    TOROSLAR/İnönü Ortaokulu
TAMER GÜNEY MATBAN    TOROSLAR/Kadri Şaman MTSO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
SEMA NUR VURAL    TOROSLAR/Mersin Toroslar Anaokulu
BARIŞ TEKİN    TOROSLAR/Nihal Erdem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
HİLAL AKINCIK    TOROSLAR/Yusuf Bayık Ortaokulu
HİLAL USTA    YENİŞEHİR/24 Kasım İlkokulu
HATEM ÇAKIR    YENİŞEHİR/Cumhuriyet İlkokulu
GÜLÜZAR TALAY    YENİŞEHİR/Çiftlik İlkokulu
AHMET YILDIZER    YENİŞEHİR/Dr. Kamil Tarhan İlkokulu
HİLAL TABUR    YENİŞEHİR/Dr. Kamil Tarhan İlkokulu
İRFAN ABAYLI    YENİŞEHİR/Dumlupınar Anadolu İmam Hatip Lisesi
GAZİ ODABAŞI    YENİŞEHİR/Mersin Mehmet Adnan Özçelik Anadolu Lisesi
ŞENER DAŞTAN    YENİŞEHİR/Yenişehir Mersin Anadolu Lisesi  


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.