Bugun...


Öğretmenler Korosundan Aldırmaz'a Teşekkür Ziyareti
Adana Öğretmenler Korosu Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Faik Kasapoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ı ziyaret etti.Faik Kasapoğlu, Zihni Aldırmaz’ın bugüne kadar kendilerine destek olduğunu...

+ -
Adana Öğretmenler Korosu Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Faik Kasapoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ı ziyaret etti.

Faik Kasapoğlu, Zihni Aldırmaz’ın bugüne kadar kendilerine destek olduğunu belirterek, teşekkür etti. Bu teşekkürün bir ifadesi olarak Zihni Aldırmaz’a çiçek ve plaket veren Faik Kasapoğlu, “Türk müziğini çok seviyor ve konserlerimize iştirak ediyorsunuz. Şimdiye kadar çok desteğinizi gördük. Bundan sonra da yanımızda görmek istiyoruz.” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da koronun Adana’da sanata önemli katkılar yaptığını belirtti. Ekipte muhteşem sesler olduğunu kaydeden Zihni Aldırmaz, “Adana’da çok sanatçı yetişiyor. Sanata ve sanatçıya destek olmak bizim görevimiz.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
 YUKARI