Adresinize gelen bir cep telefonu teknik servisine ne dersiniz?

Adresinize gelen bir cep telefonu teknik servisine ne dersiniz?

Adresinize gelen bir cep telefonu teknik servisine ne dersiniz?

Günlük yaşantımızda sıkça kullandığımız cep telefonlarımıza her ne kadar dikkatli baksak da bazen bozulmalarının önüne geçemeyebiliyoruz. Kiminin kamerası çalışmıyor, kiminin sesi çıkmıyor, kiminin de ekranı zarar görebiliyor. Bu noktada en büyük kurtarıcımız cep telefonu teknik servisleri oluyor. Cep telefonunuz bozulduğunda içiniz rahat bir şekilde emanet edebileceğiniz güvenilir ve kaliteli bir servise ihtiyacınız varsa, İstanbul’da cep telefonu tamirini ayağınıza kadar getiren Cepfix tam da aradığınız gibi bir servis.

Akıllı telefon tamiri servisi olan Cepfix’in hızlı ve pratik hizmetleriyle yerinizden kalkmadan cep telefonunuzu tamir ettirmeniz mümkün. Cepfix ile yollara düşmeden, sıra bekleme derdi olmadan mobil cihazınızı kolayca tamir ettirebiliyorsunuz. Böylece hem zamandan kazanıyor, hem de hiç yorulmuyorsunuz.

Cepfix’in en güzel yanı cihazınızı evinizden alıp onarım sonrası kapınıza kadar teslim etmesi. Ayrıca cihazınız tamirdeyken kullanmanız için yedek telefon vermesi de en büyük özelliği. Böylece telefonunuz tamirdeyken size sunduğu Samsung Galaxy Ace 4 veya  iPhone 4 modelini rahatça kullanabiliyorsunuz.

Cepfix’in bu ayrıcalıklı hizmetinden yararlanmak oldukça kolay. Bunun için öncelikle Cepfix.com’a girip telefonunuzun markası, modeli ve arıza nedenini seçerek tahmini fiyat almanız gerek. Bu fiyatı uygun görmeniz halinde siparişinizle birlikte Cepfix ekibi telefonunuzu evinizden  teslim alıyor. Cihazınız tamirdeyken telefonsuz kalacağım diye de dert etmeyin. Cepfix size sunduğu yedek telefonla bu soruna da çözüm buluyor. Cepfix’in uzman teknisyenleri tarafından yapılan arıza tespiti sonrası onayınızla birlikte cihazınız tamir ediliyor ve ortalama 2-3 günde yepyeni haliyle elinize ulaşıyor.

Cepfix, akıllı telefonlarınızda oluşabilecek pek çok sorunu gidermekle birlikte,  kırık cam ve cep telefonu ekran tamiri yapabiliyor. Cihazın açılmaması, reset yapılamama, kamerada oluşabilecek problemler, pilin şarj olmaması, ses, hafıza kartı, kırık cam, Touch ID, sim kart ve kablosuz ağ sorunu, butonların çalışmaması, ön kamera bozulması, şarj soketi arızası gibi birçok arıza Cepfix ile tarihe karışıyor. Samsung telefonunuzda bir sorun olduğunda cihazınızı Samsung cep telefonu teknik servisi olan Cepfix’e emanet edebilirsiniz.

Cepfix’in avantajları bunlarla da bitmiyor. Tamir sırasında değişen ekran, kamera vb. herhangi bir parça için 6 ay garanti veriyor. Aklınıza takılan her türlü soru için 444 74 87’den Cepfix müşteri hizmetlerinden destek alabiliyorsunuz. Ayrıca Cepfix’in size verdiği takip numarasıyla yedek telefon içindeki Cepfix uygulamasından veya internet sitesinden telefonunuzun durumunu takip edebiliyorsunuz.

Hayatınızı kolaylaştıran bir tamir servisi olan Cepfix, yeni bloguyla da mobil kullanıcılarının ilgisini çekiyor. Mobil teknolojiyle ilgiliyseniz, yeni mobil cihazlar, kullanımları ve güncel teknoloji haberleri hakkında bilgi almak için Cepfix’in blogu //www.cepfix.com/blog/ adresinde sizi bekliyor. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması