Bebek Kıyafetleri Seçmenin Püf Noktaları

Bebek Kıyafetleri Seçmenin Püf Noktaları

Bebek Kıyafetleri Seçmenin Püf NoktalarıBebek Kıyafetleri Seçmenin Püf Noktaları

Bebeğinin sağlığına önem veren anne babalar giyim konusunda da özen göstermeliler. Bebeklerin hassas tenine uygun olarak üretilmiş bebek kıyafetleri tercih etmek doğru olacaktır. Penye ve pamuklu kumaşlardan üretilmiş bebeğinizin bedenini sıkmayacak, esnek, rahat ve nefes aldıran kumaşların içinde bebeğiniz özgürce hareket edebilir.

Her Aya Uygun Bebek Kıyafetleri

Doğumdan sonra ki ilk aylarda zıbın, ayaklı tulum, eldiven, şapka kullanımı bebeğiniz için uygun olacaktır. Çıtçıtlı badileri doğumdan itibaren kullanabilirsiniz. Alt pijama, çıtçıtlı badi, eldiven ve şapkaları set halinde bulmak mümkün hale geldi. İlerleyen aylarda ikili ve üçlü takımlar kısa kollu ve uzun kollu olarak üretilmiş bebek kıyafetleri mevsime uygun olarak tercih etmek doğru olacaktır. Üçlü takımları yelekli ya da kapişonlu sweat olarak bulabilirsiniz.

Gömlekler, sweatler, t-shirtler, pantolon ve tek alt eşofmanlar günlük hayatınızda bebeğinizin rahat bir şekilde hareket etmesini sağlar. Ayrıca uyku tulumu bebeğinizi üzerini açma ihtimaline karşı soğuktan korumak için iyi bir alternatif olacaktır. Kış aylarında tercih edeceğiniz mont ve şişme yeleklerde bebeğinizi sıcak tutacak ürünlerdir. Birbirinden farklı renk ve modellere sahip kız ve erkekler için özel üretilmiş bebek kıyafetleri seçenekleri için sizd de https://www.soobe.com.tr/kategoriler/kiz-bebek/800 adresi üzerinden bebeğiniz için kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2018, 16:10YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması