Değirmenköy İlkokulu Kantin İhalesi

10.12.2014 tarihinde saat 10:00 ´da Değirmenköy İlkokulu Müdür odasında okul kantin ihalesi yapılacaktır, kamuoyuna duyrulur.

Değirmenköy İlkokulu Kantin İhalesi
04 Aralık 2014 Perşembe 21:17

 

İLAN

GÜROYMAK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Kantin, Açık Alan ve Salonları İhale Komisyonu Başkanlığından

 

1. İlçemiz Değirmenköy İlkokulu Müdürlüğü Kantininin ihale edilmesi Okul-Aile Birliği Yönetmeliği doğrultusunda 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 35/d 51/g maddesine göre Pazarlık Usulü (Yazılı Teklif Almak Suretiyle) ile kiraya verilecektir.

2.İşin Muhammen Bedeli  : 1.200 TL

3.İşin Geçici Teminatı    :……….…TL

4.Bu işe ait ihale 10/12/2014 Çarşamba saat 10.00’ da Değirmenköy İlkokulu Müdürlüğü Müdür odasında ihale komisyonu tarafından yapılacaktır.

5.Posta, telgraf ve faks ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

6.İdare ve İhale Komisyonu 2886 sayılı kanunun ilgili maddeleri gereğince ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

 

6.İHALE KOMİSYONUNA VERİLECEK BELGELER:

 

a) Yerleşim Belgesi ve Diğer Adres Belgesi

b) Nüfus Cüzdan Sureti (Aslını ibraz edecek)

c) İhale tarihi itibariyle son 3 ay içerisinde sabıka kaydının olup olmadığına ilişkin Cumhuriyet Savcılığından alınacak Adli Sicil Belgesi. Alınan bu belgede Adli Sicil Kaydı veya Adli Sicil Arşiv Kaydı varsa o kayıtlara ilişkin mahkeme kararı da eklenecektir.

d) Muhammen bedelin % 3’ ü tutarında geçici teminatın ilgili Okul-Aile Birliği hesabına yatırıldığına dair belge.

e) Mevzuatı gereği kayıtlı olduğu ticaret ve/veya sanayi odası belgesi.

1.Gerçek kişi olması halinde, ilan veya ihale tarihinin içerisinde bulunduğu yılda alınmış, ilgisine göre Ticaret ve/veya Sanayi Odası’na veya ilgili meslek odasına kayıtlı olduğunu gösterir belge,

2.Tüzel kişi olması halinde, tüzel kişiliğin siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret ve/veya Sanayi Odasından, ilan veyaihale tarihinin içerisinde bulunduğu yılda alınmış, tüzel kişiliğin sicile kayıtlı olduğuna dair belge,

f)Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri,

     1.Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi

     2.Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri ve kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir ticaret sicil gazetesi veya bu hususları tevsik eden belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri

g) Vekâleten ihaleye katılma halinde istekli adına katılan, ihaleye katılmaya ilişkin onaylı noter vekâletnamesi ile vekâleten katılanın noter tasdikli imza sirküsü,

h) İhale dokümanı satın alındığına dair belge, İhale dokümanı Güroymak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Muhasebe Biriminden yetkili Memur  Ayhan EREZ’den 50,00 TL T.C. Ziraat Bankası Güroymak Şubesindeki   40274853-5001 nolu hesaba yatırılarak aynı adresten temin edilebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunludur.

ı) İlgili mevzuat hükümleri uyarınca sosyal güvenlik kurumuna olan pirim borcu ile vergi borcu olmadığına dair ilgili kurumlardan son 3 ay içerisinde alınmış belge

ğ) İhaleye katılacak olanların Kantincilik İşletme Belgesi başvuru yapan kişinin adına olacak.

 

 İHALEYE KATILAMAYACAK OLANLAR:

 

k) Taksirli suçlar ile tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla basit ve nitelikli zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmî ihale ve alım-satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunanlar ve kamu haklarından yoksun bırakılanlar ihalelere katılamazlar.

Not:1 İhaleye katılacak olanlardan istenen belgeler ihale günü ve saatinde bir dosya içinde ihale komisyonuna verilecek, belgelerin incelenmesinden sonra yazılı teklifler alınacaktır.

      2 İhale Komisyonuna sunulacak tüm belgeler aslı veya noter tasdikli olacaktır.

 

                                       

                             İHALE KOMİSYONU


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.