Karatay Aykent Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Kantin İhale İlanı

KARATAY AYKENT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ KANTİN İHALE İLANI

Karatay Aykent Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Kantin İhale İlanı
11 Aralık 2014 Perşembe 20:39

 İLAN

1.      Aşağıda ismi, yeri, geçici teminatı yazılı kantinin 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 35/d ve 51/g maddelerine göre kiraya verilecektir.

2.      İhale şartnamesi Okul Müdürlüğünden 10 TL. bedel karşılığında alınacaktır.

3.      Telgraf veya faksla yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

4.      Daha önce kantin ihalelerine katılmış olup, sözleşme düzenlemeden vazgeçenler, işletme süresi bitmeden işletmeyi bırakmış olanlar ile icra takibi ile işletme bedeli tahsil edilen kişiler (1) yıl süreyle ihaleye katılamazlar.

5.      İstenilen belgelerin aslı veya noter tasdikli olanlar verilecektir. Aslı idarece görülmüş ibaresi olanlar da kabul edilecektir.

6.      Yüklenicinin değişmesi durumunda; okul kantinine yapılan sabit tesis masrafları, kullanım süresi ve amortisman dikkate alınarak okul, birlik, varsa ilgili meslek odası temsilcisinin ve gerektiğinde bilirkişi katılımıyla oluşturulan komisyonca takdir edilen meblağ, eski yükleniciye yeni yüklenici tarafından nakit olarak ödenir.

       İHALEYE KATILACAK OLANLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1-      Nüfus cüzdanı fotokopisi,

2-      Sabıka kaydı olup olmadığına ilişkin Cumhuriyet Savcılığından alınan Adli Sicil Belgesi. Alınan bu belgede “Adli Sicil Kaydı” veya “Adli Sicil Arşiv Kaydı” var ise o kayıtlara ilişkin mahkeme kararı da eklenecektir. Ayrıca kantin ihalesini alan kişi hakkında Yüz Kızartıcı Suçlardan(Uyuşturucu kullanmak yada satmak, yaralamak, cinsel taciz, hırsızlık v.b.) dolayı herhangi bir soruşturma yada kovuşturma varsa ihale tek taraflı olarak fesih edilecek. Bu konuda Kaçakçılık İstihbarat Harekat ve Bilgi Toplama Daire Bşk.dan, Kaçakçılık ve Org. Suçlar Şube Müd.den bilgi alınacak)(Aslı)

3-      İkametgâh belgesi (Aslı)

4-      Geçici teminatın yatırıldığına dair banka dekontu (Aslı)

5-      Şartname bedelinin yatırıldığına dair belge

6-      Konya Meslek Oda Temsilcisi (Kantinciler Derneği) Aziziye Cad. Şahin İşhanı 2/203 Tel: (332)3505018-(533) 3648700-alınacak, adına kayıtlı kantin işletmesi bulunmadığına ve ihaleden men yasağı olmadığına dair belge (Aslı) İhaleyi kazanan yüklenici sözleşmeye müteakip 1 ay içerisinde bağlı olduğu Milli Eğitim Müdürlüğüne oda kayıt belgesini ibraz edecektir.

7-Kantin kiralama ihalelerinde katılımcılardan, 5/6/1986 tarihli ve 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu hükümlerine göre kantincilik alanında alınmış ustalık belgesi sahibi olma şartı aranır. Ancak, katılımcıların hiçbirisinde ustalık belgesi bulunmaması durumunda işyeri açma belgesi, kalfalık, kurs bitirme belgelerinden en az birine sahip olma şartı aranır. (Aslı) Bu belgeleri Konya ili dışından almış olanlar, belgeyi almış olduğu ilden adına kayıtlı kantin işletmesinin olmadığını gösteren belgeyi ibraz edecektir.

8-Başka bir kişi adına ihaleye girecek olanlar için, Noterden alınmış vekâletname ile ihaleye katılabileceklerdir. İhale uhdesinde kaldığı takdirde belge sahibi tarafından işletilecektir.(Aslı)

9-İhaleye Şirket, Dernek, Vakıf, v.b.tüzel kişiler, kurumlar ve basit usul vergi mükellefleri katılamazlar.

10-Kantini Belge sahibinin işletmesi zorunludur.

      Keyfiyeti ilan olunur.

 

                                                                                                                                                                                           İHALE KOMİSYONU

İŞİN ADI

MUHAMMEN

BEDELİ

GEÇİCİ

TEMİNAT

İHALE TARİH VE SAATİ

TAŞINMAZLARIN

BEDELİ

Karatay Aykent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

İban No:TR36 0001 2009 5180 0016 0000 26

Halkbank Büsan Sanayii Sitesi /Konya Şb

Öğrenci Sayısı:129

150,00 TL

50,00 TL

18.12.2014

10.00

 

           

 

1) Yukarıda istenilen belgelerden asılları istenilenlerin asılları verilecek. Fotokopisi istenilen belgelerin asılları ise ihale komisyonu tarafından istenmesi halinde ihale komisyonuna sunulmak üzere, ihaleye katılacak kişilerin yanlarında hazır bulundurulması gerekmektedir.

 

2)İhaleler. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Şube Müdürü Başkanlığında yapılacaktır.          


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.