MEB ATAMA BEKLEYEN BRANŞ ÖĞRETMENLERİN KUKLASI MI?

MEB ATAMA BEKLEYEN BRANŞ ÖĞRETMENLERİN KUKLASI MI..

MEB ATAMA BEKLEYEN BRANŞ ÖĞRETMENLERİN KUKLASI MI?

ATAMA BEKLEYEN BRANŞ ÖĞRETMENLERİ MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ÜZERİNDE BASKI KURARAK MANTIK DIŞI BÜTÜN TALEPLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR

Son birkaç yıldır atama bekleyen branş öğretmenleri Milli Eğitim Bakanlığını Mantıkdışı talepleriyle yönlendirmektedir nasıl mı ? 2014 yılında atama bekleyen branş öğretmenleri İnsan Kaynakları Genel Müdürümüz Hamza Aydoğduyu ziyaret ederek 15 yıldır rutin olarak her yıl uygulanan diplomaya dayalı alan değişikliğinin kaldırılmasını istediler ve başardılar. Bu mantık dışı uygulamanın son bulması için alanı daralan , alanı dışında çalışan , yan alan değişikliğinden pişman olan ve ikinci üniversite bitiren öğretmenler mağduriyetini isyan eder derecesinde dile getirmektedir;fakat Milli Eğitim Bakanlığı diplomaya dayalı alan değişikliği mağduriyetini halen devam ettirmektedir.Atama bekleyen branş öğretmenleri bu hafta ise İkinci İldışını yaptırmayacağız deyip bütün face gruplarında ikinci ildışına tepki gösterilmesi çağrısında bulunup Milli Eğitim Bakanlığı yetkililerine baskı yaptılar ve başarılı da oldular malesef İkinci İl dışı Yapılmayacak .Bizler Milli Eğitim Bakanlığı kadrosunda çalışan öğretmenler Atama bekleyen branş öğretmenlerine soruyoruz sırada ne var Şubat Özür grubuna mı engel olacaksınız ? Veya bizim bilmediğimiz hangi hakkımızın alınmasını isteyeceksiniz galiba unutuyorsunuz sizlerde atanınca aramıza katılacaksınız ve bu alınan haklar sizinde mağduriyetinize neden olacak.

Milli Eğitim Bakanlığı nasıl olurda sonunu düşünmeden atama bekleyen branş öğretmenlerinin taleplerine göre kararlar alır .Milli Eğitim Bakanlığının unutmaması gerekir aldığı her karardan etkilenecek 900 bin öğretmeni var . Milli Eğitim Bakanlığına uyarıda bulunuyoruz atama bekleyen branş öğretmenleri şubat özür grubu ataması yapılmasın diye baskıda bulunacak . Atama bekleyen branş öğretmenleri bunda da başarılı olursa yani şubat özür grubu atamalarının yapılmasına engel olursa korkarım ki kötü günler kapıda.

GERÇEK ALAN DEĞİŞİKLİĞİ BEKLEYEN ÖĞRETMENLER...

 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması