MEB- SEÇİM GÖREVİ YAZISI

MEB seçimde görev almak isteyen öğretmenler için okullara yazı gönderdi. Görev almak isteyen öğretmenler bunu okul müdürlüğüne bildirecek. Okul müdürlüğü de bunu ilgili yerlere gönderecek.

MEB- SEÇİM GÖREVİ YAZISI

İşte o yazı

 

TÜM OKUL VE KURUM MÜDÜRLÜKLERİNE

       

          2839 sayılı Milletvekili seçimi kanunu uyarınca, Milletvekili Genel Seçimleri yapılacaktır.

 

          Yapılacak olan seçimlere hazırlanmak amacıyla ve seçimlerin Yasanın öngördüğü esaslara göre düzen içinde ve dürüstlükle yapılmasını sağlamak için, oluşturulacak sandık kurullarında Sandık Kurulu Başkanı ve memur Üyesi olarak ilgililere Kanun emriyle görev verilecektir.

 Yukarıda belirtilen durumlar göz önüne alınarak;

 

A         Altındağ, Yenimahalle, Keçiören ilçesinde ikamet eden

 

B         Seçim deneyimi olan, sandık kurulunda GÖREV YAPMAYA HERHANGİ BİR ENGEL VE SAĞLIK SORUNU BULUNMAYAN,

 

C         Sandık kurulunda görevlendirilecek personelinizle önceden görüşülerek görev isteyip istemediğinin kendilerinden sorulması,

 

D       Kurumunuzda Müdür, Müdür Başyardımcısı Müdür Yardımcısı, Öğretmen, Bilgisayar İşletmeni, VHKİ, ve Memur, Hizmetli vs. Kadrolarında bulunan  görev almak isteyen/ istemeyen tüm personelin,TC kimlik No´ su, Adı-Soyadı, Ünvanı,Öğrenim durumu, Adres ve Telefon numaralarını içeren listesinin ekli formata uygun biçimde hazırlanarak, altindagpersonelatama2@gmail.com  adresine excel ortamında mail atılması ve hazırlanan formatın çıktısı alınarak en geç 01/09/2015 tarihi  mesai bitimine kadar Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları -2 Bölümüne elden teslim edilesi gerekmektedir. Excel dosyası üzerinde formatı değiştirilmeden çalışılarak gönderilmesine dikkat edilmelidir.

 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması