Öğretmen Okul Çıkışı Boğazı Kesilerek Öldürüldü!

Olay Mersin'de bir ana okulunda, boşanmış olan 2 öğretmenin tartışması sonucu erkek öğretmenin yanın getirdiği bıçakla anaokulu öğretmenin boğazını kesti. Öğretmen otomobiliyle olay yerinden kaçtı. Bayan öğretmen çağrılan ambulans ile hastaneye götürülürken yolda hayatını kaybetti.

Öğretmen Okul Çıkışı Boğazı Kesilerek Öldürüldü!
 Alınan bilgiye göre, Adana'da bir dershanede görev yaptığı bildirilen öğretmen İ.Ö., 1,5 yıl önce boşandığı Y.Ç. ile görüşmek için Mersin'e geldi. Çetiner'in görev yaptığı Osmaniye Mahallesi 810056 Sokak'taki Toroslar Anaokulu'na giden İ.Ö., burada boşandığı eşinin okuldan çıkmasını bekledi. personel İddiaya göre, İ.Ö. oğlunun yanında Y.Ç. ile tartışmaya başladı. Tartışma sırasında şahıs, yanında getirdiği bıçak ile Y.Ç.'in boğazını kesti ve otomobiliyle olay yerinden kaçtı.
Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen ambulansla Toros Devlet Hastanesi'ne kaldırılmak istenen Y.Ç. yolda hayatını kaybetti. Y.Ç.'in cenazesi hastane morguna kaldırıldı.Cani öğretmen yakalandı

Mersin'de, boşandığı anaokulu öğretmeni eşini okul çıkışında boğazını keserek öldüren öğretmen Erdemli ilçesinde yakalandı.

Olayın haber alınmasıyla teyakkuza geçen Erdemli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, öğretmen İ.Ö.'nün içinde bulunduğu otomobili takibe aldı. Sanayi kavşağında gerçekleştirilen operasyonla zanlı yakalandı. Zanlının elinde ve parmaklarında kan lekesi ile aracındaki kan lekeleri dikkat çekti. Olay yeri inceleme ekipleri zanlının otomobilinden kan örnekleri aldı. Devamı için tıklayın.YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması