Özür Grubu Yer Değiştirme Sonuç Ekranı (Ağustos 2015) TIKLAYINIZ

Özür Grubu Yer Değiştirme Sonuçları MEB Ne Zaman Açıklanacak?

Özür Grubu Yer Değiştirme Sonuç Ekranı (Ağustos 2015) TIKLAYINIZ

Yer değiştirme talebinde bulunan öğretmenler özür grubu yer değiştirme sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Öğretmenlerin çeşitli nedenlerden dolayı özrünü beyan edip başvurusunu yaptıkları il içi veya iller arası özür grubu yer değiştirme sonuçları açıklandı mı? Özür grubu atamaları ne zaman açıklanacak?

Özür Grubu Yer Değiştirme Sonuç Ekranı (Ağustos 2015) TIKLAYINIZÖzür grubu yer değiştirme sonuçları henüz açıklanmadı. 21-26 Ağustos tarihlerinde başvuruları alınan özür grubu yer değiştirme atamalarında sonuçlar 28 Ağustos 2015 günü öğretmenlere ilan edilecek. Öğretmenler sonuçları TC kimlik numaraları ile öğrenebilecek.

Özür grubu yer değiştirmeleri için başvurular yapıldı. Yerleştirmeler öğretmenlerin tercihleri doğrultusunda hizmet puanı üstünlüğüne göre yapılacak. Aynı okulu tercih eden öğretmenlerden hizmet puanı yüksek olanın yer değiştirmesi yapılırken diğer öğretmen diğer tercihleri arasında bir yere yerleştirilecek. Özür grubu atama sonuçları, //ikgm.meb.gov.tr adresinde duyurulacak. Yer değiştirme atamaları ilan edildikten sonra tebligat ve ilişik kesme işlemleri ise 31 Ağustos 2015 tarihinde gerçekleştirilecek.

 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması