Sınava Girmek İçin 7 Bileziği Pense İle Kesti

An­ka­ra'da genç ka­dın, KPSS Or­ta­öğ­re­tim-Ön Li­sans sı­na­vı­na gir­mek için 20 bin TL de­ğe­rin­de­ki 7 bi­le­zi­ği pen­se ile kes­ti.

Sınava Girmek İçin 7 Bileziği Pense İle Kesti
29 Eylül 2014 Pazartesi 09:27

   İl­ginç olay, An­ka­ra Şen­te­pe Ana­do­lu Li­se­si­’n­de ya­şan­dı. Uzun sü­re­dir bek­le­di­ği sı­nav için sa­bah eşi Sa­tıl­mış De­li­göz ile bir­lik­te oku­la ge­len Ha­ti­ce Ka­ra­göz, ‘ta­kı ya­sa­ğı­na' ta­kıl­dı. Gö­rev­li­le­rin, uya­rı­sı üze­ri­ne Ka­ra­göz, par­ma­ğın­da­ki yü­zü­ğü çı­kar­dı an­cak tüm uğ­raş­la­rı­na rağ­men 7 bi­le­zi­ği çı­ka­ra­ma­dı.
Ka­ra­göz, son ça­re ola­rak bi­le­zik­le­ri penseyle kes­ti.
 
   Eşi­ Sa­tıl­mış De­li­göz, uy­gu­la­ma­yı ‘çağ dı­şı' ola­rak ni­te­le­di. KPSS uğ­ru­na ko­lun­da­ki 7 bi­le­zi­ği ke­sen Ha­ti­ce De­li­göz ise 2 yıl­dır bi­le­zik­le­ri tak­tı­ğı­nı be­lir­te­rek, ki­lo al­dı­ğı için bi­le­zik­le­rin ko­lun­dan çık­ma­dı­ğı­nı kay­det­ti. 

BUGÜN GAZETESİ 

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.