Eskişehir Osmangazi Üniversitesi En Az Lise Mezunu 9 Memur Alıyor

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi En Az Lise Mezunu 9 Memur Alıyor

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi En Az Lise Mezunu 9 Memur Alıyor

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi tarafından lise ve lisans mezunu sözleşmeli memur alımı yapılacağı ilan edildi. Üniversitenin Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğinde ve Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığında istihdam edilmek üzere 9 hemşire sağlık personeli alınacak.Osmangazi Üniversitesine alınacak hemşireler 657 sayılı DMK’nın 4/B maddesine göre sözleşmeli memur statüsünde istihdam edilecekler. Alımlara Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü ve Hemşirelik Lisans Bölümü mezunları başvuru yapabilecek.

Adaylar başvurularını 1 Mart 2018 Perşembe günü mesai bitimine kadar, üniversitenin internet adresinden temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen yapabilecekler. Posta ya da başka yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyeceği açıklandı.

Hemşire alımında ortaöğretim mezunları için 2016 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı, lisans mezunları için 2016 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanı esas alınacak. T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak gibi genel şartlar aranacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması