24 Haziran erken seçimi sonuçları için bomba anket!

Andy-Ar Başkanı Faruk Acar, tüm anketlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önde olduğunu seçimlerin ikinci tura kalmayacağını söyledi.

24 Haziran erken seçimi sonuçları için bomba anket!

Türkiye, kaderini belirleyecek seçimlere hazırlanıyor.

24 Haziran'da sandık başına gidecek millet, ülkenin kaderini belirleyecek.


40 GÜN KALA SON ANKET

Seçimlere 40 gün kala, araştırma şirketleri kamuoyunun nabzını yoklamaya devam ediyor.CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ

Yapılan son seçimlerde, sonuçları bilen veya en yakın oranı bulan araştırma şirketi olan Andy-Ar, Cumhurbaşkanlığı seçimi için seçmenin nabzını tuttu.

"TÜM ANKETLERDE ERDOĞAN KAZANIYOR"

Habertürk canlı yayınında Fatih Altaylı'nın konuğu olan Andy-Ar Başkanı Faruk Acar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yapılan tüm anketlerde önde olduğunu, oy oranının da yüzde 55 seviyesinde seyrettiğini ifade etti.

Seçimlerin ikinci tura kalmayacağını ifade eden Faruk Acar, sonuçların şişirme olmadığını belirterek yapılan son 7 seçimde şirketinin başarısını hatırlattı.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 00:31YORUM EKLE
YORUMLAR
Dentist
Dentist - 9 ay Önce

Madem Erdoğan %55'lerde neden seçim paketinden sürekli göz boyama çalışmaları çıkıyor?

Çok Tuhaf
Çok Tuhaf - 9 ay Önce

Bundan 1 hafta önce çalıştığım okula gelindi ve önce Emniyet'e sonra Savcılığa ifade verdim.Konu ne?12 yıl önce valilik izniyle açılmış olan bir sivil toplum kuruluşunun organizasyonunda dinleyici olarak katılmam.Konuşmacı şimdi Fetö'den tutuklu bir gazeteciymiş.Pekiyi ben bu kişinin 12 yıl sonra Fetö'cü olacağını nereden bileyim.Kurumum şu anda beni açığa almış durumda.Savcılığın kararına göre hareket edeceklermiş.Ya insaf edin,bunun neresi adalet?

Görevli Anketçi
Görevli Anketçi - 9 ay Önce

Anketin künyesi nerde?Kaç denekle yapılmış?Hangi tarihlerde yapılmış.Söylemek kolay.Bakın ben de söylüyorum.'Meral Akşener ikinci turda %55'le seçilecek'.Şimdi ben söyledim diye böyle mi olacak.Faruk Acar'a sanırsam Adil Gür'ün görevi verilmiş.

a kul
a kul - 9 ay Önce

neden tutuşuyorsun yoksa amerikanın görevini sen mi üstlendin görevli anketçi. çok bağırırsın ama fayda etmes bir gün kıriz geçirir kurtulursun kararsız seni

MEHMET
MEHMET - 9 ay Önce

Görünen köy anket istemez.

SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması