''6 Yaşındaki Öğrencisine Okulda Tecavüz Etti''

Öğretmen 6 Yaşındaki Öğrencisine Okulda Tecavüz Etti

''6 Yaşındaki Öğrencisine Okulda Tecavüz Etti''
Hindistan'ın Madhya Pradesh eyaletinin Singrauli bölgesinde bir okulda yaşanan olayda, öğretmen ev ödevini tamamlamayan 6 yaşındaki öğrencisine okul binasında tecavüz etti. Yaralı olarak hastaneye kaldırılan 6 yaşındaki çocuk iki gün tedavi gördükten sonra cumartesi günü taburcu edildi.

Olay bölge merkezine 80 km uzaklıkta bulunan Kursa köyünde bir özel okulda yaşandı. İkinci sınıf öğrencisi kız 23 mart günü okula ev ödevini tamamlamadan geldi. Satya Narayan Verma (23) adındaki öğretmen, adı açıklanmayan kız öğrenciyi cezalandırarak okulun arka bahçesine gitmesini ve orada diz çökerek beklemesini söyledi. Kız öğrencisinin peşinden giden Verma, orada küçük kıza tecavüz etti ve çenesini kapalı tutması yönünde tehdit etti.

GECELEYİN ANNESİ KANAMASINI FARK ETTİAkşam saat 6 civarında okuldan eve dönen küçük kız,ebeveynlerinin evde olmadığını fark etti. Odasına çekilen küçük kız burada uyudu. Gecenin ilerleyen saatlerinde annesi, küçük kızın kanamasını fark ederek ne olduğunu sordu. Olayı öğrenen anne ve baba ertesi gün köylülerle ne yapılması gerektiğini istişare ettikten sonra Jiyavan polis karakoluna gelerek 24 Mart Perşembe günü şikayette bulundu. Hastaneye götürülen küçük kız burada tedavi altına alındı. Hastaneden küçük kızın tecavüze uğradığı raporu verildi. Tecavüzle suçlanan zanlı öğretmen Satya Narayan Verma 25 mart günü tutuklanarak cezaevine gönderildi.

EYALETTE İKİ HAFTA İÇİNDE YAŞANAN 6. TECAVÜZ VAKASI

Polis sözcüsü Singrauli Rudolf Alvares; "Suçlanan öğretmen tutuklandı. Hakkındaki suçlamalardan ötürü cezaevine gönderildi" açıklamasında bulundu. Bu olay eyalet sınırları dahilinde iki hafta içinde, 10 yaşın altındaki çocuklara karşı işlenen 6. tecavüz vakası olarak kayıtlara geçti.

(Haberler)
Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2016, 20:11YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması