Gezici'nin 24 Haziran seçim sonuçları için son anketinde bomba sonuçlar

Gezici'nin 24 Haziran seçim sonuçlarına yönelik son anketine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oy oranı yüzde 46, Meral Akşener ise yüzde 25-27 bandında gözüküyor. Partilerin oy oranları hakkında da çarpıcı veriler var...

Gezici'nin 24 Haziran seçim sonuçları için son anketinde bomba sonuçlar

Gezici Araştırma Şirketi Başkanı Murat Gezici, anketlere göre Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın 24 Haziran'daki seçimde oy oranının yüzde 46 olduğunu söyledi.


Gezici, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in oyu için, yüzde 25-27 bandından olduğunu aktardı."AK PARTİ VE MHP ÇOĞUNLUĞU KAYBEDECEK"

Gezici DW'den Nevşin Mengü'nün programında konuk oldu. Gezici 24 Haziran sonraki kurulacak yeni Meclis'te AKP ve MHP'nin çoğunluğu kaybedeceğini söyledi. Araştırma şirketinin başkanı sözlerini, "Açık ve net" olarak niteledi.

HDP'nin baraj sorunu olmadığını aktaran Gezici oy oranı için "Yüzde 11 civarında" dedi.
 
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yıllardır akp ye oy verdim yasal bankadan ihraç oldum hem de kış süreli yatırıp çekme.
Yıllardır akp ye oy verdim yasal bankadan ihraç oldum hem de kış süreli yatırıp çekme. - 9 ay Önce

Reis duy bizi

Eski akpli
Eski akpli - 9 ay Önce

Kaç seçimdir oy verdiğimi bile hatırlamıyorum, ama etrafımdaki KHK mağdurlarını görünce artık oy vermeyi düşünmüyorum akpartiye..zulmedildi ortak olmak istemiyorum..

khk lı
khk lı - 9 ay Önce

T A M A M

Mehmet öğretmen
Mehmet öğretmen - 9 ay Önce

Oyum İYİ partiye.

mehmet
mehmet - 9 ay Önce

İlk kurulduğu günden beri AKP için mücadele vermiş birisiyim. Hem çevremde hemde sosyal medyada. Darbe günüde sabah saat 05,30 a kadar havaalanında darbeye karşı gözümüzü kırpmadan mücadelemizi verdik. Ve sonunda KHK mağduru olduk. Eşim öğrencileri için elinden gelen özeni ve ilgiyi vermiş bir öğretmendi. KHK ile görevine haksız yere son verildiği için ve hakkımızı arayacak bir ortam olmadığından artık AKP diyemiyorum.
AKP artık benden, ailemden, sülalemden oy alamazsın. Haklı olsan yinede AKP derdim ama haklı değilsin AKP.

eski KURT
eski KURT - 9 ay Önce

sonuçlar güzel T A M A M...

SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması