KHK Mağduriyeti İçin Valilik Başvurusu Hazır Dilekçe

KHK Mağduriyeti İçin Valilik Başvurusu Hazır Dilekçe
22 Ekim 2017 Pazar 21:18

KHK Mağdurları, görevlerine tekrar iadelerinin yapılabilmesi için aşağıdaki örnek dilekçeyi kendilerine göre düzenleyerek il valilik kriz masalarına iletebilirler. Bu dilekçe kapsamında eğer görevinizden yanlışlıkla alındığınız veya mağdur edildiğiniz kanısına varıldığı takdirde, başbakanlıkta oluşturulan kurula iletilecek ve sıradaki çıkacak olan KHK ilen yeniden görevinize iadeniz mümkün olabilecektir. KHK Mağdurları için hazırlanan dilekçe örneği:

TC … Valiliği OHAL Komisyonu’na Tarih. ……..

Kurumunda görev yapmakta olan …. sicil numaralı personel iken (Veya …. numaralı öğrenci iken, öğrenci arkadaşlar için), 15 Temmuz 2016 FETÖ/PDY terör örgütü tarafından gerçekleştirilen darbe girişimi sonrasında ve ilan edilen OHAL şartları kapsamında  …………………. sayılı karar gereğince görevimden uzaklaştırıldım.

Görevime başlangıç tarihimin öncesinde veya sonrasında benim ve ailemin hiçbir şekilde FETÖ/PDY ile ilişkisi olmamıştır. Bu hususta hakkımda tekrar gerekli incelemelerin yapılara başbakanlıkta oluşan kurula gönderilmesini ve  görevime iademi sizlerden talep etmekteyim.

Gereğinin yapılmasını arz ederim, İsim SOYİSİM Adres Telefon Email TC Kimlik numarası

Lütfen bu sayfayı olabildiğince paylaşarak duyurunuz. Ayrıca khk mağduriyetinizin giderilmesinde süreci hızlandırabilmek adına hakkınızdaki mağduriyeti kanıtlayacağını düşündüğünüz tüm evrakları dilekçenize ekleyebilirsiniz. (Örneğin banka bilgileri, ödemeler, işlemler vs..)
 

KHK Mağduriyeti İçin Valilik Başvurusu Hazır Dilekçe - Personel Meb

https://www.personelmebhaber.net/.../khk-magduriyeti-icin-valilik-basvurusu-hazir-di...

20 Eyl 2016 - KHK Mağdurları, görevlerine tekrar iadelerinin yapılabilmesi için aşağıdaki örnek dilekçeyi kendilerine göre düzenleyerek il valilik kriz ...

KHK Mağduriyeti İçin Valilik Başvurusu Hazır Dilekçe - Personel Meb

https://www.personelmebhaber.net/haber/amp/33680

Warning: getimagesize(/home/pmeb/public_html/images/banner/personelmeb.jpg): failed to open stream: No such file or directory in ...

İhraç Edilenler İçin Valiliğe İtiraz Dilekçesi Örneği - Personel Meb

https://www.personelmebhaber.net/.../ihrac-edilenler-icin-valilige-itiraz-dilekcesi-orne...

18 Eyl 2016 - İhraç Edilenler İçin Valiliğe İtiraz Dilekçesi Örneği ... Personeline İlişkin Alınan Tedbirlere Dair Kanun Hükmünde Kararname kararına itiraz.

Seminer Dilekce Ornegi Arama Sonuçları - MEB PERSONELİ Mebbis ...

www.personelmebhaber.net/index.php?m...q=seminer%20dilekce%20ornegi...

29 Eylül 2016, 13:26. KHK Mağduriyeti İçin Valilik Başvurusu Hazır Dilekçe KHK Mağduriyeti İçin Valilik Başvurusu Hazır Dilekçe ...

Liselere Dilekçe Yağmuru Arama Sonuçları - MEB PERSONELİ ...

www.personelmebhaber.net/?m=arama&q=Liselere%20Dilekçe%20Yağmuru

29 Eylül 2016, 13:26. KHK Mağduriyeti İçin Valilik Başvurusu Hazır Dilekçe KHK Mağduriyeti İçin Valilik Başvurusu Hazır Dilekçe ...


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.