Okul müdürü, 2 öğretmen ve 16 öğrenci, 15 yaşındaki kıza...

Hindistan'da, tecavüze uğradığını öğrendikleri lise öğrencisi kıza, olayı başkalarına söylemek ile tehdit eden okul müdürü, 2 öğretmen ve 16 öğrenci 6 ay boyunca tecavüz etti.

Okul müdürü, 2 öğretmen ve 16 öğrenci, 15 yaşındaki kıza...

Hindistan'ın doğusunda bulunan Bihae şehrinde 15 yaşındaki bir kız öğrenci, okul müdürü, iki öğretmen ve okulunda bulunan on altı öğrencinin tecavüzüne uğradı. 6 ay boyunca rutin olarak tecavüze uğrayan genç kız, Temmuz başında polise başvurarak tecavüzcüleri ihbar etti.
TECAVÜZÜ ÖĞRENENLER TECAVÜZ ETTİ
Olay soruşturan polis amiri Anuj Kumar, kızın okul dışında tecavüze uğradığını, bunu öğrenen öğretmen ve öğrencilerin kızı tecavüze uğradığını başkalarına söylemek ile tehdit ederek altı ay boyunca kıza tecavüz ettiklerini söyledi.

7 KİŞİ YAKALANDI, DİĞERLERİ ARANIYOR
Kızın olayı polise bildirmesinden sonra polis, okul müdürü, iki öğretmen ve dört öğrenciyi gözaltına alırken diğer tecavüzcülerin yakalanması içinse çalışma devam ediyor.

İDDİALARI REDDETTİLER
Gözaltına alınan sanıklar, haklarındaki iddialara reddedip genç kıza tecavüz etmediklerini iddia etti. Polis kaynakları ülkede her gün yaklaşık yüz tecavüz vakasının meydana geldiğini söyledi.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Otuzüç
Ahmet Otuzüç - 10 ay Önce

Hindistan'da ki bu pis durumu okuyan insanlarımız okul müdürleri, öğretmenler ve öğrencilerle ilgili ne düşünsün personelhaber. Bu haber mi oluyor? Ülkemizde negatif hava oluşturmak için bütün medya yemin mi etti? Lütfen başarı haberleri duymak istiyoruz.

BASRİ DEMİRBAŞ
BASRİ DEMİRBAŞ - 10 ay Önce

Bu haber zannettiğiniz yazı derhal kaldırılmalıdır.Algı oluşturmaya çalışmayınız personel meb...

VATANDAŞ RIZA
VATANDAŞ RIZA - 10 ay Önce

Her şeyden "tık alma" yarışında çirkinleşiyorsunuz personelhaber.net. Ne alaka? Başlık ve veriliş biçimi sanki Türkiye'de olmuş gibi. Ama birileri buradan rant çıkarmaya çalışıyor değil mi personelhaber.net

Yanlış habercilik
Yanlış habercilik - 10 ay Önce

Haberi gören Türkiyede olmuş sanıyor. Elinizi vicdanınıza koyun. Sonuçta sadece görüp de tıklamayan var. Eğitim camiası hakkında yanlış düşündürtmeyin

SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması