Soylu'dan geniş kapsamlı operasyon sinyali

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, "Elimizde bir işimiz var, Adalet Bakanlığımızla birlikte bu meseleyi yürütüyoruz, bunu bitirdiğimiz an rahatlayacağız" açıklaması merak uyandırdı. Cumhuriyet'ten Alican Uludağ'ın haberine göre 'FETÖ' soruşturmalarında Bylock'tan daha geniş kapsamlı yeni bir operasyon yapılacak.

Soylu'dan geniş kapsamlı operasyon sinyali

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun “Türkiye çok ciddi bir konuda bir tünelden geçti Allah’a şükür. Bitti mi? Bitti diyen yanılır, bunu da çok net söylüyorum, devletin bilgilerine sahip olan birisi olarak söylüyorum. Şu anda elimizde olan bir işi bitirdiğimiz zaman rahatlayacağız. Elimizde bir işimiz var, Adalet Bakanlığımızla birlikte bu meseleyi yürütüyoruz, bunu bitirdiğimiz an rahatlayacağız ve bu tehdidin, tehlikenin ortadan kalktığı anlamına gelmez ama çok önemli bir şekilde Türkiye bu tünelden Allah’a şükür çıkmış olacaktır” şeklindeki açıklamasının perde arkası belli oldu.Cumhuriyet’ten Alican Uludağ‘ın haberine göre iki bakanlık büfe ve ankesörlü telefonlardan yapılan ‘ardışık arama’ üzerine ortak çalışma yürütüyor.

Soruşturma kaynaklarının “Bylock’tan daha önemli bir delil” olarak nitelendirdikleri ‘ardışık arama’ yöntemini kullanan kamu görevlilerine önümüzdeki dönem kapsamlı şekilde operasyon yapılacağı öne sürülüyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2018, 02:28YORUM EKLE
YORUMLAR
Seçgül Değirmenci
Seçgül Değirmenci - 7 ay Önce

Devletin ekmegini yiyip nankörlük eden hainlerle lanet olsun..

vatandaşlık
vatandaşlık - 6 ay Önce

yuzbinler ce tutuklama kararı mı verilecek yine.bence bu bitmeyecek. bakalım yine kimlerin ekmeği ile oynanacak

Khklı
Khklı - 6 ay Önce

Isparta da feto okuluna çocuk gonderenler aciga bile alinip arastirilmadi. İsparta ya dikkat bakanim.

GAZİKENTLİ
GAZİKENTLİ - 6 ay Önce

SENİNLE GURUR DUYUYORUM .... YOLA DEVAM PİSLİKLERİ TEK TEK TEMİZLEMEK GEREKİR ALLAHINA KURBANIM BAKANIM SEN BİR TANESİN... ALLAH SANA UZUN ÖMÜRLER VERSİN...

Bartın
Bartın - 6 ay Önce

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Bartın a sıra ne zaman gelecek.herkes şu dernek bu dernek şu vakıf bu grup demeden ya başkan ya üye devlet memurlarının ne işi var vakıf la dernekle

SIRADAKİ HABER

izmit escort

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması