Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan ilk değerlendirme

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, yeni Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde Milli Eğitim Bakanı olarak görev alan Ziya Selçuk, "Bilimin, aklın ışığında elimizden gelen bütün gayreti ekibimizle göstereceğiz." dedi.

Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan ilk değerlendirme

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, yeni Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde Milli Eğitim Bakanı olarak görev alan Ziya Selçuk, "Bilimin, aklın ışığında elimizden gelen bütün gayreti ekibimizle göstereceğiz." dedi.Selçuk, Başkan Erdoğan'ın, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlediği basın toplantısında açıkladığı ilk Cumhurbaşkanlığı Kabine'sinde görev almasına ilişkin AA muhabirine değerlendirmelerde bulundu.

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, "Yepyeni bir heyecanla yepyeni bir hizmetin hep birlikte, bir ortak dil üzerinden inşa edilmesinin peşindeyiz." diye konuştu.Ziya Selçuk, değerlendirmelerine şöyle devam etti:

"Bunun ne kadar zor bir görev olduğunun farkındayız. Bu zor görevin de şahsi bir mesele olmadığının, bireysel bir iş olmadığının, bunun bir ekip işi olduğunun, bunun bir millet ödevi olduğunun farkındayız. Dolayısıyla bizim önümüzde çok uzun ve zorlu bir yol var ve bunun için bilimin, aklın ışığında elimizden gelen bütün gayreti ekibimizle göstereceğiz."

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 13:07YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe Nesteren İNAT
Ayşe Nesteren İNAT - 8 ay Önce

Sayın Bakanım öncelikli olarak yeni göreviniz hayırlı uğurlu olsun.Lütfen kurumlararası geçişi tekrardan getirirseniz memur öğretmenleri çok sevindirirsiniz.Şimdiden teşekkürler.Görevinizde başarılar diliyorum.

tttt
tttt - 8 ay Önce

SAYIN BAKAN a hayırlı olsun ve engelli hizmetlilere bir görevde yükselme sınavı yapılsa bunlar memur kadrosuna geçseler çok daha iyi olacak kanısındayım sendika genel başkanı Meb de görevde yükselme sınavı bu yıl eylülde demişti ama bir ayrıcalık olmalı engellilere

SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması