Muhtar adayı pankartı açılan okula Milli Eğitim'den inceleme

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Okul Aile Birliği Başkanı da olan muhtar adayının pankartı sebebi ile okulun idarecilerine soruşturma açtı

Muhtar adayı pankartı açılan okula Milli Eğitim'den incelemeAfyonkarahisar'da bir muhtar adayının Aile Birliği Başkanı olduğu okulda pankart açıp sosyal medyada paylaşması büyük tepki toplarken, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okul idaresi hakkında soruşturma açtı.

Afyonkarahisar'ın Merkez Güvenevler Mahallesi muhtar adayı ve Kocatepe Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Keziban Gölcük'ün okulda açtığı pankart büyük tepki aldı. 31 Mart yerel seçimlerinin yaklaşması ile birlikte muhtar adaylarının aşırı derece fazla olması sonucu muhtar adayları seçim propagandalarında sınır tanımıyor. Güvenevler Muhtar Adayı Keziban Gölcük, "Güvenevler kendine güveniyor, muhtarını değiştiriyor" sloganı ile Afyonkarahisar Kocatepe Anadolu Lisesinde pankart açtı. Muhtar adayı, bu pankartın fotoğrafını sosyal medya hesabında da paylaştı. Şikayet üzerine Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okul idaresi hakkında soruşturma açıldığı bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 18:35YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

izmit escort

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması