Yayın arasında Adnan Oktar'ın neler yaptığı ortaya çıktı

Adnan Oktar örgütündeki 'bacılar' grubunun en kıdemli üyesi Ayça Pars, örgüte ait tüm bilinmeyenleri anlattı. Pars, "Adnan Oktar yayın sırasında kendisine aşık gibi bakmayan kadınları görünce hemen ara verip kızlara işkence yapardı. Döverdi, yerlerde sürüklerdi, saçlarını kazıtırdı" dedi

Yayın arasında Adnan Oktar'ın neler yaptığı ortaya çıktı

Adnan Oktar örgütünde televizyon ve internet yayınlarının başındaki kişi Ayça Pars, örgütle ilgili inanılmaz itiraflarda bulundu. Sabah'ta yer alan habere göre; örgütteki "bacılar" grubunun en kıdemlisi Ayça Pars, Adnan Oktar'ın nasıl bir sapkın ve saplantılı olduğunu tek tek anlatarak gerçekleri gözler önüne serdi.

'Aşık gibi bakmayana işkence'

30 kişilik gruptan kimi gözüne kestirirse ona dayak atardı. Dayak derken sadece tokat değil. Yerde sürüklerdi, saçlarını kazırdı. Bir bayanı küçük düşürecek her şeyi yapardı. Bu şiddete yüzlerce kez şahit oldum.

'Dini yapı göstermelik'

Din görüntüsü altında bir çok sapkınlık yapıldı. Örgütte sadece göstermelik bir dini yapı var. İçerde olanlar çok daha farklı. Hücre sistemi vardı. Birinin yaptığını diğerleri bilmezdi. Başta her zaman Adnan Oktar vardı. Onun direktifleri emir hükmündeydi.Hemen yayına ara verip işkence uygulardı

Bayanların kendisine aşıkmış gibi bakmalarını isterdi. Onu ne kadar sevdiklerini, ona yönelik güzel sözler söylemelerini isterdi. Bayanlardan biri eğer ona aşıkmış gibi bakmazsa, yayında "Biz 5 dakika ara verelim" der, yayına ara verdirip ona işkence yapılırdı. Kameralar kapatılır, yediği yemek kafasından aşağı dökülür, saçlarını makasla keser hatta eliyle yolar, üstüne hakaretler ederdi.

'Paranoyak davranışları vardı'

Kızı yanına çağırıp, parmağıyla nabzına bakardı. Kızın korkudan nabzı yükselince, "Bak beni nasıl seviyor. Dokununca nabzı yükseldi" derdi. Ağlamaktan gözleri şişen kızlara, "Bana aşkla bakıyor. Bakınca gözleri doluyor" derdi.

'Örgütteki tüm kadınları kendine cariye yaptı'

Ciddi bir mehdi saplantısı vardı, şehvet ve lüks düşkünüydü. Paranoyaktı. Herkesi satabilecek kadar güvenilmez biriydi.

Örgüte 15-16 yaşında kızlar da geldi. Stüdyoya gelen küçük kızları yayında göstermezdik.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 10:56YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

izmit escort

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması