Yeni Milli Eğitim Komisyonu Başkanı Belirlendi!!

Yeni Milli Eğitim Komisyonu Başkanı Belirlendi..

Yeni Milli Eğitim Komisyonu Başkanı Belirlendi!!
TBMM İhtisas Komisyonlarının başkanları belirlendi. Milli haberdata.com/egitim">Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanlığı’na AK Parti Van Milletvekili Beşir Atalay seçildi. 

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İhtisas Komisyonları başkanları belirlendi. Komisyonlar bugün ilk toplantılarını yaparak, başkan ve divan üyelerini belirledi. Meclis'te 18 ihtisas komisyonu, başkanlarını seçti. Komisyonlar bugün ilk toplantılarını yaparak, başkan ve divan üyelerini belirledi. 

Seçimler sonucunda koltuğunu tek koruyan isim AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet İyimaya oldu. İyimaya, 24. Dönem'de olduğu gibi yine Adalet Komisyonu Başkanlığına seçildi. Daha önce Çevre Komisyonu Başkanlığı yapan AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya ise bu dönem Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı oldu. 

TBMM milli eğitim komisyonu

Eski Başbakan Yardımcısı, AK Parti Van Milletvekili Beşir Atalay Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı; Eski Başbakan Yardımcısı, AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler ise Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Başkanı seçildi.
Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2015, 11:16YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması