“Ayın EBA Okulları” Ödüllendirildi.

“Ayın EBA Okulları” Ödüllendirildi.

“Ayın EBA Okulları” Ödüllendirildi.

"Ayın EBA Okulları" Ödüllendirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün düzenlediği Mezitli EBA'yı Kullanıyor Projesi kapsamında Şubat Ayının "Ayın EBA okullarını" ödüllerini almak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dursun KILIÇ makamında ağırladı.Ödül törenine İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dursun KILIÇ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet YALKIN, Projeden Sorumlu Öğretmen Hilal SAĞLIYAN, birinci olan okulların müdürleri ve EBA danışman öğretmenleri katıldı.

"Mezitli EBA'yı Kullanıyor" projesi kapsamında ayın en fazla EBA'yı kullanan okulları "Ayın EBA Okulu" olarak seçildi. İlkokullar arasından Tece Hacı Hatun Cüne İlkokulu, Ortaokullar arasından Zeki Koyuncuoğlu Ortaokulu ve Liseler arasından Mersin Naim Süleymanoğlu Spor Lisesi birinci olarak EBA bayrağı, EBA başarı sertifikası ve Flash diskli kalem ile ödüllendirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz KILIÇ; Fatih Projesinin en önemli bileşeni olan EBA'nın eğitim öğretime katkısına inandıkları ve etkin kullanımını İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak desteklediklerini vurguladı. Sayın KILIÇ projemizin diğer il ve ilçelere örnek olduğunu ayrıca Mersin il genelinde yaygınlaştırılacağını dile getirerek birinci olan okul ve öğrencileri tebrik etti.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2018, 22:34YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması