2018 KPSS sınav yerleri! 2018 KPSS sınav giriş yerleri açıklandı! (KPSS sınav giriş yerleri sorgulama ekranı)

ÖSYM tarafından düzenlenecek olan KPSS lisans sınavı giriş yerleri açıklandı. Sınava katılacak olan adaylar ÖSYM'nin Aday İşlemleri Sistemi (AİS) üzerinden T.C kimlik no ve şifreleri ile giriş belgelerine ulaşabilecek.

2018 KPSS sınav yerleri! 2018 KPSS sınav giriş yerleri açıklandı! (KPSS sınav giriş yerleri sorgulama ekranı)

ÖSYM'den KPSS 2018-Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Lisans Genel Yetenek-Genel Kültür Sınavı ve Lisans Eğitim Bilimleri Sınavı'na giriş yerleri açıklandı.

ÖSYM'NİN SİTESİNDEN ÖĞRENİLEBİLECEKÖSYM'den yapılan duyuruda, 22 Temmuz tarihinde uygulanacak olan 2018-KPSS Lisans Genel Yetenek-Genel Kültür ve aynı gün uygulanacak 2018-KPSS Lisans Eğitim Bilimleri adaylarının sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemlerinin tamamlandığı belirtilerek, adayların sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesi'ni ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebilecekleri kaydedildi.

SINAV YERLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Duyuruda, 2018-KPSS Lisans Genel Yetenek-Genel Kültür oturumu için adayların saat 10.00'dan sonra, 2018-KPSS Lisans Eğitim Bilimleri oturumu için saat 14.30'dan sonra sınav binalarına alınmayacaklarına da dikkat çekildi. İHA

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 20:50YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması