AÖL sınav yerleri açıklandı mı? AÖL sınav yerleri ne zaman açıklanacak?

AÖL sınav yerleri açıklandı mı? Yüzbinlerce öğrenci bu sorunun cevabını arıyor. 3 Eylül- 21 Eylül tarihleri arasında kayıtlarını tamamlayan Açık Öğretim Lisesi öğrencileri 8-9 Aralık'ta sınava girecek. Yüzbinlerce öğrenci AÖL sınav yerleri giriş belgesi ile ilgili merak içinde. Peki, AÖL sınav giriş yerleri açıklandı mı? AÖL sınavı ne zaman yapılacak? AÖL ile ilgili tüm detayları haberimizden öğrenebilirsiniz...

AÖL sınav yerleri açıklandı mı? AÖL sınav yerleri ne zaman açıklanacak?

AÖL sınav yerleri açıklandı mı? sorusu yüzbinlerce kişi tarafından aratılıyor. 8-9 Aralık 2018 tarihlerinde yapılacak sınava girecek öğrenciler kayıt ücretini ödeyerek 3-21 Eylül arası kayıtlarını tamamladı. Okulları herhangi bir sebepten yarım kalmış olan vatandaşlar eğitim seviyesini yükseltmek üzere AÖL'ye ayıt oluyor. Haftasonu sınava girecek öğrenciler merak içinde sınav yerlerini bekliyor. Peki, AÖL sınav yerleri açıklandı mı? AÖL sınav giriş belgesi nasıl çıkarılır? İşte AÖL sınavına girecek öğrencilerin bilmesi gereken her şey...

AÖL SINAV YERLERİ AÇIKLANDI MI?

AÖL sınavı bu haftasonu 8-9 Aralık tarihlerinde yapılacak. Haftasonu sınava girecek öğrenciler heyecanla sınav giriş yerlerini araştırıyor. AÖL sınav giriş yerleri henüz açıklanmadı. Bugün de dahil olmak üzere çok kısa sürede açıklanması bekleniyor. AÖL sınav yerleri açıklandığında sınav giriş belgesi ve sınav yerine haberimizdeki link üzerinden ulaşabilirsiniz...AÖL SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ!

AÖL SINAVI İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

AÖL sınavına girecekler dikkat. Bu evrakları tamamlamazsanız sınava giremeyebilirsiniz. İşte AÖL sınavına giriş için gerekli belgeler:AÖL kimlik kartı, AÖL sınava giriş belgesi, fotoğraflı nüfus cüzdanı ya da eş değer bir kimlik kartı.Öte yandan sınav günü salondaki listelerde adı bulunmayan adaylar sınava alınmayacak. Yanınızda mutlaka kalem ve silgi bulundurunuz.

AÖL SINAVI İLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER

AÖL sınavında her alandan 20 soru sorulur. Her soruda 4 seçenek bulunurken, yanlışlar doğruyu etkilemez. Sınav, AÖL yönetmelik kurallarına göre değerlendirilir. AÖL'den mezun olmak isteyen adayın en az 195 kredisi bulunmalıdır. AÖL'ye ilk okul/ortaokulu bitirenler ile liselerden ayrılanlar yazılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2018, 20:08YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması