Mesleki Açıköğretim ve Açık Öğretim Lisesi Ek Sınavı Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı Yayımlandı!

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde yapılan Mesleki Açıköğretim Lisesi ve Açıköğretim Lisesi ek sınavının soru ve cevaplara adaylara duyuruldu.

Mesleki Açıköğretim ve Açık Öğretim Lisesi Ek Sınavı Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı Yayımlandı!

Açık Öğretim Lisesi Ek Sınavı Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı Yayımlandı

Milli Eğitim Bakanlığı'nın gerçekleştirdiği Mesleki Açıköğretim Lisesi ve Açıköğretim Lisesi ek sınavına giren adaylar heyecan ve merak içinde sınav sonuçlarını bekliyor. 

Milli Eğitim Bakanlığı sınav sonuçları öncesinde ek sınavın soru ve cevaplarını yayımladı. Adaylar akıllarında kalan soru ve cevaplarını listeden bakıp puanlarını hesaplayacak. 

Milli Eğitim Bakanlığı, 6 ekim 2016 tarihinde resmi web sayfasında Mesleki Açıköğretim Lisesi ve Açıköğretim Lisesi ek sınav soru ve cevaplarını yayımladı. Bu soru ve cevapları haberin en altında bulabilmeniz mümkün.Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki Açıköğretim Lisesi ve Açıköğretim Lisesi EK SINAVI 2 Ekim 2016 tarihinde iki oturum halinde yapılmıştı. 

Milli Eğitim Bakanlığı'nın Mesleki Açıköğretim Lisesi ve Açıköğretim Lisesi ek sınav sonuçlarını ne zaman açıklayacağı henüz belli değil. Milli Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Lisesi Ek Sınavı sonuçlarını açıkladığında sizleri anında haberdar edeceğiz.

MEB Mesleki Açık Öğretim Lisesi/Açık Öğretim Lisesi 1.Oturum Soru-Cevap Anahtarı İçin LÜTFEN BURAYA Tıklayınız.

MEB Mesleki Açık Öğretim Lisesi/Açık Öğretim Lisesi 2.Oturum Soru-Cevap Anahtarı İçin LÜTFEN BURAYA Tıklayınız.

Tüm eğitim haberleri, sınav sonuçları, sınav ile ilgili tüm bilgiler, son dakika gelişmeleri ve aklınıza gelebilecek tüm haberler için kpss cafe'yi takibe devam ediniz. Sosyal medyadan da bizlere erişim sağlayabilir, haberlerimiz hakkındaki görüş ve yorumlarınızı haberin altındaki yorum kısmından belirtebilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2016, 12:57YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

izmit escort

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması