TEOG'da Görevli Öğretmenler Belli Oldu

26-27 Nisan 2017 Tarihlerinde Yapılacak 2. Dönem TEOG'da Görevli Öğretmenler Belli Oldu. 2. Dönem TEOG'da görevli öğretmenlere

TEOG'da Görevli Öğretmenler Belli Oldu

MEBBİS'e girerek sınav işlemleri modülünden sınav göreviniz olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. TEOG sınavında görev alan öğretmenlere Sınav başına 5 saaat ek ders ücreti ödenecek. Dersi olmayan öğretmen ve idareciler sınavdan sonra görevli izinli olacaklar. Dersi olan idareciler ise sınav bitiimnde okullarındaki görevlerine devam edecekler.

TEOG’da sınav görevi olan öğretmenler görev alacakları gün için 5 ek ders alacak. 2 gün sınav görevi olan öğretmen ve idareciler toplamda 10 ek ders alacaklar. TEOG günleri dersler işlenemeyecek fakat öğretmenler o günün ek derslerini de ders işlenmiş gibi alabilecek. TEOG’da sınav görevi bulunmayan öğretmenlerin ise sınav günü okula gitmeleri ve imza atmaları zorunlu. Aynı zamanda kendisine TEOG sınav görevi bulunmuş öğretmenler sınav görevlerini iptal edemeyecekler.TEOG sınav görevleri belli olmaya başladı. Birçok il ve ilçede öğretmenlere sınav görevleri tebliğ edilmeye başlandı. Sizde MEBBİS Sınav Modülüne bakarak sınav görevinizin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. 

İşte MEB tarafından gönderilen SMS örneği ve MEBBİS'te çıkan TEOG sınav görevi:

Sayin ....................; 2...........9 nolu sinavda 1. Gun Oturumlari goreviniz bulunmaktadir. Okulunuzdan teblig listesini imzalayiniz.

Sayin ....................; 2...........9 nolu sinavda 2. Gun Oturumlari goreviniz bulunmaktadir. Okulunuzdan teblig listesini imzalayiniz.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2017, 21:00YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması