Mebbis Öğretmen Atama Giriş

mebbis öğretmen atama giriş

Mebbis Öğretmen Atama Giriş

 MEB Ağustos Öğretmen Atama Kontenjanları 2014 - Yeni 2014 Ağustos Öğretmen Ataması Kontenjanları MEB Örnek Dağılım 2014 Ağustos Öğretmen Ataması Branş Dağılımı Ağustos Öğretmen Atama Kontenjanları 2014 MEB Ağustos Öğretmen Atama Tahmini Branş Dağılımı 2014 yılı için atamaları büyük bir sabırsızlıkla bekleyen ve öabt sınav sonuçlarını bekleyen binlerce atama bekleyen öğretmenlerimizin aklındaki soruların başında ağustos öğretmen atama kontenjaları 2014 yılı için nasıl olacağı yer almaktadır. 

 

2014 İlk Atama Başvuru Giriş Ekranı 

2014 Eylül İlk Atama Tercih Robotu!İHTİYAÇ DUYULAN ÖĞRETMEN BRANŞLARI: TIKLAYINIZ

FLAŞ, İŞTE KONTENJANLAR VE DUYURU (2014 ÖĞRETMEN ATAMASI)

Bilindiği gibi ağustos ayında 40 bin öğretmen ataması yapılacağı daha önceden duyurulmuş bunun üzerine bu 40 binlik kadrodan hangi branşdan ne kadar öğretmen alınacağı merak konusu olmuştur. Böylece ağustos öğretmen atama kontenjarı için sabırsızlıkla bekleyen okuyucularımız için yine sizlerden gelen ve istatiksel analizlere dayanarak tahmini ağusots öğretmen atama kontenjanları 2014 listesi hazrıladık. 

 
(9.09.2013 TARİHLİ ATAMAYA İLİŞKİN ALAN BAZINDA SAYISAL VERİLER)

 
Bu dağılım kesinlikle tahmini bir geçmiş yılların verileride baz alınarak hazırlanmış bir liste olup gerçeği yansıtmamaktatır. Milli Eğitim Baknlığınca atama dönemine yakın bir tarihte yayınlanacak liste baz alınacak ve yayınladığı an mebpersonel.com adresinde bulabileceksiniz. Ağustos öğretmen atama kontenjanları 2014 yılı için merak eden siz   değerli   okuyucularımızda yorumlar kısımını   kullanarak   tahminlerde öngçrülerde bulunabilrisiniz. Ayrıca bilindiği gibi Türk Eğitim-Sen, TBMM Genel Kurulu’nda görüşülen Torba Kanun Tasarısı’nda 35 bin olarak öngörülen öğretmen atama sayısının 100 bine çıkarılması konusunda kanun teklifi hazırlayarak, TBMM’ye sunmaları için tüm milletvekillerine gönderdi. Bu gelişmenin sonucuda an be anpersonelmebhaber.net adresinde olacaktır. Siz   değerli   öğretmen adaylarımız için yakından   MEBBİS   etmekteyiz. (Tüm ayrıntılarıyla 2014 Ağustos Öğretmen atamaları)

 
2014 Ağustos öğretmen atama kontenjanları (TIKLAYINIZ)

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2018, 04:23YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması