E OKUL ÖĞRENCİ GİRİŞİ

E OKUL ÖĞRENCİ GİRİŞİ

E OKUL ÖĞRENCİ GİRİŞİ
 E okulun Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sisteme sunulması ile birlikte bu konuda kolaylık sağlanmış ve veliler tarafından kolay bir şekilde işlemlerin yapılması mümkün kılınmıştır. Sizler de öğrenciler için bilgi almak için e okulu tercih edebilirsiniz. E okul ücretsiz olduğu gibi üye olma gibi herhangi bir işlemlere de gerek duyulmamaktadır. Bu açıdan sizler de kolay bir şekilde online olarak direk e okul giriş sayfasına giriş yapabilirsiniz.
 
E OKUL VELİ
 
E OKUL ÖĞRENCİ 
 
MEBBİS 


 
MEB SINAV SONUÇLARI 
 
E okul üzerinden öğrenciler hakkında pek çok konuda bilgi alınabilir. Öğrencilerin derslerdeki sınav notları, devamsızlık durumları, davranış notları gibi tüm detaylar online olarak öğrenilebilir. Bilgi almak için vatandaşların menü üzerinden seçim yapması yeterlidir. Böylece istenilen bilgilere ulaşmak ve böylece öğrencilerin takip yapılması mümkündür. Öğrenciler hakkında bilgi alabilen veliler gibi öğrenciler de kendi durumlarını e okul üzerinden takip edebilmektedir. Bu konuda herhangi bir sınırlama olmadığı gibi e okul öğrenci üyelik bilgilerini bilen kişiler kolay bir şekilde sisteme erişim sağlayabilir.
 
E okul sayesinde öğrenilen bilgiler arasında sınav sonuçları da bulunmaktadır. Sınav sonuçları, gerek Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerekse de okulda öğretmenler tarafından yapılan sınavları kapsamaktadır. Bu açıdan tüm sınav notları için e okulun kullanılması yeterli olacaktır. Notlar ve sınavlar bölümünden yapılacak olan seçimler ile birlikte güncel dönemde girilen sınav notları öğrenilebilir. Aynı zamanda sadece güncel dönem için değil, önceki dönemlerde girilen sınavlar için de online olarak bilgi alınabilir. Bunun için öğrencilerin geçmiş dönemlerdeki bilgilerine bakılması yeterlidir. Böylece geçmiş dönemlerdeki notlara da kolay bir şekilde ulaşılabilir.
 
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan sınavlar hakkında bilgi almak ve sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından sonuçları öğrenmek isteyen kişilerin notların açıklanmasının ardından kolay bir şekilde online olarak işlem yapması mümkündür. Sizler de bu konuda bilgi alabilir ve işlem yapabilirsiniz.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması