Özelsa Forma İle Rahatlığı Yaşayın

Özelsa Forma İle Rahatlığı Yaşayın

Özelsa Forma İle Rahatlığı Yaşayın

2012’dan beri medikal tekstil adına 12 m kare iş yerinde iş hayatına merhaba diyen özelsa medikal tekstil şu anda bir çok ülkeye ürettiği ürünleri ihraç edecek konuma gelmiştir.

Şu anda tekstil alanında istihdam sağladığı çalışanları ile ürettiği ürünleri sizlere web sitesinde satışa sunmuştur. Sitede sabo terlik, forma modelleri, nöbet takımları, önlük modelleri, diyabet ayakkabıları ve tesettür forma takımlarını oldukça uygun fiyatlara satışa sunulmuştur. Sabo terlikler kendi üretimleri olan %100 gerçek deri kullanılarak üretilmiştir. Tabanı poliüretan olan terlikler, esnekliği sayesinde rahat bir kullanım sağlar. Boya maddesi olarak kimyasal kullanmayıp sadece doğal malzemeler tercih edilmiştir ve ayağın anatomik yapısına uygun üretilmiştir. Sabo terlik yanı sıra bu sitede oldukça farklı çeşitte önlük yer almaktadır. Doktorlar için hemşireler için öğretmenler için farklı farklı önlük modelleri yer almaktadır.Doktor ve hemşire formaları
Doktorlar için ve hemşireler için kendi üretimleri olan alpaka kumaştan önlükleri imal etmişler. Yoğun tempoda çalışırken rahat ve şık olması gereken doktor önlüğü ve hemşire forması %25’i pamuk %75’i polyester olan, ütülenmesi kolay, sararmayan ve pamuklanmaya bir kumaştan üretilmiştir. Formaların yanı sıra öğretmen önlüğü ve hemşire önlükleri, hakim yaka ve ceket yaka olmak üzere iki farklı çeşitte üretilmiştir. Göğüs cebi ve yan cepleri olan bu modeller uniseks kalıplarda üretilmiştir. Hangi mesleğe sahip olursanız olun beyaz önlük ihtiyacınız varsa özelsa forma yı tercih edebilrisiniz.

Güvenli alışveriş
Bu sitede alışverişinizi daha güvenli hale getirmek için 7 gün iade garantisi verilmiştir. Ayrıca satın almadan önce soracağınız sorular için müşteri hizmetleri bölümü de yer almaktadır. Sitede misafir alışverişinin yanı sıra üye girişi ile alışverişte mümkündür. Türkiye’nin her yerine bedava olan kargo ücreti ile alışveriş daha da bütçenize uygun hale gelmiştir. Türkiye genelinde bir çok ilde adet bayisi olan Özelsa medikal tekstil aynı zamanda Ürettiği bu kaliteli ürünleri www.ozelsaforma.com aracılığı ile satmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2017, 13:11YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması