FETÖ İhraçlarına Adalet Ne Zaman?

FETÖ İhraçlarına Adalet Ne Zaman?

Bir yakını FETÖ’den ihraç edilen tıp fakültesi mezunu, güvenlik soruşturmasından geçemediği için doktor olamıyor; FETÖ’nün de darbenin de allahı olan Mehmet Dişli’nin abisi Şaban Dişli Amsterdam Büyükelçisi olarak atanıyor.

Aidatını devletin ödediği sendikaya üye olan memur, Resmi Gazete’de şeceresiyle ilan edilerek kamudan ihraç ediliyor; abisi FETÖ’den tutuklu Bekir Pakdemirli Bakan yapılıyor.

Çocuğunu “o” okullara gönderenlere OHAL Komisyonu iltisak notu düşüyor; anaokulundan bilmem neye kadar hayatı “o” okullarda geçenler hazinenin en tepesine geçebiliyor.

Diyorlar ki: “Efendim, milat falan… 2013 sonu milat olsun agfsdds…”Soruyorum soruyu: Bu FETÖ denen oluşum durdu durdu da 2013’ün soğuk bir kış akşamında “Yav biz neden terör yapmıyoruz ki? Hadi bundan böyle terörist olalım.” mı dedi?

Madem bu mümkün değil ve FÖTÖ teröristse evvelden beri öyledir, o halde hadi anca beraber kanca beraber, siyasisinden başlayarak yüzleşsin herkes?

“Hocaaaaam, acayip özledik valla, gel de koklaya koklaya sarılak, bitsin bu hasret.” diyenler başta olmak üzere, parsel parsel verenler hesabını versin şöyle bir?

Kimsenin kaçarı göçeri yok 2004 MGK bildirisi nal gibi ortada duruyor. (aşağıda)

Sıradan vatandaşlar neyse de en tepedekiler bile bile teröre destek olmuş olmuyorlar mı sizce de?

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2018, 20:41YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur Eroğlu
Uğur Eroğlu - 7 ay Önce

Hani zengin yapınca flört fakir yapınca kötü kadın böyle birşey ola

Reisci
Reisci - 7 ay Önce

Isparta da çocuğunu feto okuluna gonderenler aciga bile alinmadi. Ev kredisi icin bankaya actirdigim hrsapsan ihrac oldum. Bu nadil is.

ccc
ccc - 7 ay Önce

Galiba hic bir zaman

Reisci
Reisci - 7 ay Önce

Isparta da çocuğunu feto okuluna gonderenler aciga bile alinmadi. Ev kredisi icin bankaya actirdigim hrsapsan ihrac oldum. Bu nadil is.

öğretmen
öğretmen - 7 ay Önce

öldükten sonra

SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması